Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

po prostu to tutaj zostawię

http://a.pomf.se/hbzpvr.webm

Normalnie byłbym nahajpowany, ale fakt, że już przed premierą planują wypuszczać DLC (na steamie cena zaplanowanego DLC to ponad połowa ceny samej gry... pozdro) skreśla to z mojej listy zakupów. Frajerstwu mówię nie. Too bad. Chciałem odpuścić GTAV i kupić kiedyś-tam-gdzieś w bliżej nieokreślonej przyszłości, ale że zagrywka Warnera/Netheru kasuje MK z mojej puli szmalu na przepierniczenie, to kto wie. Może skusze się na GTAV. Może.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rzeczy typu skylanders i disney infinity są dobre dla dzieci, one często grają ciągle w jedną grę, a rodzice dostarczają im wszystkiego czego potrzebują, więc można kupować im je na urodziny, mikołaja itp, albo może na przykład dostawać je zamiast kieszonkowego co miesiąc. U osób starszych raczej to nie przejdzie, bo nie dość, że mają za mało czasu, to w dodatku nie starczy im kasy na to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie trailer nowego Deus Ex jara! Świetne to będzie.

Swoją drogą - mam w bibliotece Steam wersję Deus Ex: HR z CDA, ale mam też klucz do Director's Cut z Humble Bumble, jeśli dodam ten klucz to ta wersja z CDA zmieni się automatycznie w wersję reżyserską, czy będę miał dwa Deus Ex na liście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieni się automatycznie w wersję reżyserską, czy będę miał dwa Deus Ex na liście?

Wydaje mi się, że przez Deus Ex i jego wersja director's cut są traktowane przez Steam jako dwie zupełnie inne gry.

Potwierdzam, mam tak z którymś Batmanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...