Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Grał ktoś w tego Spider - Mana, który pojawi się w nadchodzącym numerze CDA.

Tak. Fajna gra, na początku jest dużo do roboty i fajnie się robi, cały czas są jakieś mrugnięcia okiem do gracza, który zna świat Marvela a w szczególności New Avengers Bendisa. Później jednak pod koniec gry jedziesz jak z automatu, byle skończyć wątek fabularny. Ale gra się całkiem przyjemnie i chętnie odpalę jeszcze raz tę grę. Co by nie było, superancko się lata na rozpiętej pajęczynie po Nowym Jorku. Jest też fajna opcja chodzenia odzianym w symbiont. Znaczy - możesz chodzić jako normalny Spidey albo Spidey w symbioncie. Obie opcje mają inne ruchy - normalny jest bardzo zwinny, giętki i w ogóle sprytny, podczas gdy Spidey z symbiontem to czysta siła i rozwiązania siłowe.

Ogólnie - polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kek, na tym komputerze w pracy nie mogę zdań w przeglądarce kopiować xD

@SB

Z tym symbiontem fajna sprawa, od razu jak to napisałeś przypomniałeś mi gierkę, którą ogrywałem za dzieciaka, oczywiście Spider-Man, ale w stylu TAS z lat 90', ale ta gierka była świetna.

Pewnie odpalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cyrk, że ten crossover to ani SMT, ani FE, ale mi pasuje, bo teraz to już nie jedna, a dwie Persony w najbliższym czasie. Hype.

Dat feel, gdy człowiek przez to ustrojstwo ma teraz jeszcze większą ochotę na Wii U. Idol Summoning RPG by Atlus, sausuga. Oslo Fatal Frame. Chociaż Wju i tak najbardziej zaplusowało dzisiaj kompletnie czymś innym.

vry time dk rap

Trochę bieda z 3DSem, bo nic mocno ciekawego nie pokazali, co by wcześniej nie było wiadome. Zero info o wydaniu dwóch nowych Etrianów w Europie, zamiast tego tacy sobie z wyglądu Tytani. eshop only.

No i czas zgłosić Snake'a do Smasha. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się złamałem i w FTL odblokowałem Federation Cruiser na Easy (co jest odnotowane w aczikach gry, ale przynajmniej pierwsze legitne zwycięstwo mam na Normal, czym sobie od razu trzy statki odblokowałem). Teraz będę pocinał z (minimalnie) większym zapałem, spróbuję jeszcze zdobyć Fed Cruisera B, nie pamiętam dokładnie czym się różnił.

Poza tym znowu milion lat za Internetem, ale zainstalowałem sobie SCP Containment Breach. Łatwo wczuwam się w horrory FPP, więc wczorajsza nocna sesja to było 10 minut nope, po czym przez sufit tuż przede mną przylazł SCP-106 i skończyło się błyskawicznym Alt-F4.

It will be fun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Directa:

- 200 cc w Mario Kart 8 - znakomicie, 150 cc wcale nie jest takie szybkie, żeby nie dało się jeszcze szybciej. No i DLC wcześniej

- 3DS bieda. Myślałem, że skoro mało tytułów, to może spróbuję wreszcie Fire Emblema, ale potem pokazali datę premiery (2016 w USA, czyli 2017 w Europie)... Może tego cross-overa na Wii U kupię

- nowej konsoli dla jednej gry nie kupię, poza tym to remake, niech oni się ogarną. Tym bardziej, że mają zamiar wydać przystawkę do Amiibo, więc najciekawsza nowa funkcja nie będzie już ekskluzywna dla nowych 3DS-ów

- Mario Maker może być ciekawy

Ogólnie to 3DS, jak wcześniej był ciekawszą konsolą pod względem gier, tak teraz zaczyna przegrywać z Wii U.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Nie grałem nigdy ani w Fire Emblema, ani w SMT.

Jeszcze jedno co do tych Directów: nie wiem, czy to u mnie tak fatalnie to wygląda, ale np. taki Mario Kart na tych filmikach sprawia wrażenie działania w 15 klatkach na sekundę. A ma 60 FPS. Chyba, że to moja przeglądarka winna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tego nowego Fire Emblema x SMT fani sobie wyrywają włosy z głowy.

Spijanie łez wściekłych na Persony fanów SMT jest bardzo przyjemne i nie jest to nowością, bo dzieje się to tak gdzieś od narodzenia Jezusa. Fanów FE to w sumie nie obchodzi, bo oni dostaną nową grę i są raczej zajęci spinnowaniem rozbicia gry na dwie wersje.

Wyobraźcie sobie, ze EA sprzedaje Mass Effect 4 w dwóch wersjach dorzucając jeszcze trzecią wersję jako samodzielne DLC. Niebo by się zawaliło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...