Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

W BG1? Puste lokacje, niezbyt porywająca fabuła, niezbyt czytelny interfejs (>karta postaci), opisy itemów i ogólnie mechanik rozbiegające się z tym co faktycznie można zrobić (co prawda to samo robi też IWD, np. dual wielding), milion śmiechotek Infinity Engine itd. W BG2? Irytowała mnie nierówna fabuła, lokacje dla odmiany za ciasne jak na możliwości silnika, a także nie przepadam za wysokopoziomowym ad&d (zabawy w pokonaj sekwencer itd.).

Więc w gruncie rzeczy możesz PoE obadać. Lokacje są o wiele ciekawsze niż w BG1, nie są wyklepane wg jednego schematu (jak identyczne lasy w BG1), system naprawia sporo rzeczy z D&D + wyjaśnia wszystkie zależności IMO bardzo czytelnie, większość rzeczy które irytowały mnie w infinity raczej tu nie występuje (kulawe animacje, spadki klatek, gubienie ścieżki przez postacie itd.). Aczkolwiek to nadal duchowy spadkobierca tych gier, więc polecałbym raczej na jakiejś wyprzedaży albo przy wyjątkowym nadstanie gotówki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem sobie Firefall, bo zachciało mi się trochę w coś postrzelać. Niby feeling strzelania całkiem cacy, ale jak na razie wybór ekwipunku i możliwości customizowania wyglądu postaci, są wyjątkowo żałosne. Na dobrą sprawę tylko rzeczy z item shopa mogą w jakikolwiek sposób zmodyfikować noszoną zbroję. Tyle dobrze, że da się na nie uciułać samą grą, a i ceny takich drobiazgów nie wyglądają na szczególnie wygórowane przy obecnym kursie walutowym w grze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...