Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

2 godziny temu, nevya napisał:

>premiera w 2015
>"starego"

Szukaj może bogatego męża albo bogatego szefa, bo z tym podejściem to zbankrutujesz :P

Może i nie taki stary, ale czuję się, jakbym posługiwała się skamieliną. To cięcie się systemu mimo ciągłego sprzątania, aktualizacji i restartów. <3 

1 godzinę temu, yojc napisał:

Jest córką sołtysa, mając taki start w życiu nie da się zbankrutować

no jasne, w końcu bycie córką "sołtysa" ustawi mnie na całe życie ^^


swoją drogą, wybieram między GS8 a iP7 (co tam, raz się żyje)
 

2 godziny temu, 47 napisał:

germa, nie świruj, tylko kup se kawiarkę wysokiej jakości

a-ale wmontowany spieniacz do mleka i możliwość robienia latte za pstryknięciem palca ;_;
w to, że można zrobić pyszną kawę nie wątpię, ale...
hm
przemyślę to
 

2 godziny temu, Tesu napisał:

to jednak wole, zeby byla w niej odrobina mleka i plaska lyzeczka cukru. :P

Ojj, ja też. :D
Taki "czarnokawowy detoks" chyba raczej nie dla mnie, chociaż przyznaję, chciałabym się nauczyć ją pić. Welp, pożyjemy, zobaczymy. :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Germanotta napisał:

swoją drogą, wybieram między GS8 a iP7 (co tam, raz się żyje)

Jeśli byś chciała kupić złotego iPhone 7 32GB (nówka sztuka niewyjmowana z pudełka) to wiesz gdzie uderzać, mogę Ci nawet autograf zrobić gratis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia i siostry w przegrywie.
Witam.

Zastanawiam się nad zrobieniem wieczorka przy planszówkach, jednak w temacie dobrych gier tego typu jestem laikiem. Które najlepsze na heheszkowy wieczór?
Myślałam nad Wsiąść do pociągu, Monopoly, Jenga. Naprawdę nie wiem, jakie byłyby jeszcze dobre, nie znam się.

halp ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO dobre sa gry, ktore ludzie juz w miare znaja. Monopoly jest jak najbardziej ok, prosty Chinczyk tez jesli bedzie nie wiecej niz cztery osoby. Mnie osobiscie fajnie sie tez gralo w Discworlda, choc dopiero po trzeciej partii zrozumialem wszystkie zasady. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tesu napisał:

IMO dobre sa gry, ktore ludzie juz w miare znaja. Monopoly jest jak najbardziej ok, prosty Chinczyk tez jesli bedzie nie wiecej niz cztery osoby. Mnie osobiscie fajnie sie tez gralo w Discworlda, choc dopiero po trzeciej partii zrozumialem wszystkie zasady. 

Właśnie wiem, Monopoly to mus (only GoT edition :biggrin:), w Chińczyka, przyznam się, nigdy nie grałam (nie wiem, jak to możliwe), mimo to go nie wykluczam, oslo klocki typu Jenga raczej też wszyscy kojarzą. Nie chcę brać za bardzo skomplikowanych gier, dlatego też Gra o Tron odpada (ehh, stoi nieużywana od świąt), a Discworld, cusz, nie widziałam go w internetowych polecankach. :| 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys gralem w taka fajna planszowke z drabinami. prosta gra, sciezka po ktorej pionkiem idzie sie od poczatku do konca ale na sciezce sa te drabiny, ktore sa skrotami dajacymi przewage. ale mozna byc dalej i trafic na drabine i sie cofnac, bo one dzialaja w dwie strony. taki prosty wyscig dla wielu graczy. pewnie sa niezliczone odmiany tej planszowki. kazdy to zrozumie w piec sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Germanotta - to dość wiele zależy na ile Twoi znajomi lubią planszówki, bo wybór jest dość szeroki. Sam tam rzygam monopoly i nigdy na planszówkach u różnych znajomych w to nie grałem :D

Polecam Munchikna, jest łatwy w ogarnięciu i łatwo można stracić znajomych. 
Tajniacy na większą imprezę.

Z takich typowo imprezowych jest chociażby 5sekund, TimesUp, PartyTime.
Ale w sumie nie wiem co masz i czy chcesz inwestować :D

No i oczywiście nieśmiertelne Cards Against Humanity :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Germanotta napisał:

Bracia i siostry w przegrywie.
Witam.

Zastanawiam się nad zrobieniem wieczorka przy planszówkach, jednak w temacie dobrych gier tego typu jestem laikiem. Które najlepsze na heheszkowy wieczór?
Myślałam nad Wsiąść do pociągu, Monopoly, Jenga. Naprawdę nie wiem, jakie byłyby jeszcze dobre, nie znam się.

halp ;_;

grej w dildo

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nevya napisał:

Forume to chyba nie jest dobre miejsce do polecania tego typu gier

Jakiego "tego typu"? Jesli myslisz, ze jest to cos w stylu "pociagnij karte/rzuc kostka i zobacz co i jak dlugo masz robic partnerowi", to jestes w bledzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...