Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Jestem sobie w Carrefour, obchodzę stos porozwalanych książek (klasyka - w większości biografie i książki dla dzieci), patrzę, a tam
Malazańska Księga Poległych
whatthehellisgoingon.jpg
Zgarnęłam tomik za dyszkę.
Co z tego, że ósmy, a nie przeczytałam nawet Ogrodów Księżyca. xd 

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu jak to jest na tym zachodzie? Tak mnie ostatnio na refleksję wzięło. U nas w Polszy są sprzedawane gry w pudełkach w jakichś seriach, kolekcjach Ekstra Klasyka itp. Wiem, że w krajach bardziej cywilizowanych od Polski coraz mniej jest gier PC w pudełkach w sklepach stacjonarnych. Ale czy na przykład w Irlandii są też takie twory jak u nas na przykład właśnie Ekstra Klasyka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBob

Nie ma czegos takiego jak tanie serie. Ostatnio bylem w GameStopie. Regal z grami PC miescil niecale 20 pudelek. Wsrod nich byl nowy Wolf za „jedyne” €54,99... Do tego Kingdom Come: Deliverance za €59,99, Simsy za ok. €35, WoW Battlechest, do tego Injustice 2, Guild Wars 2 i jakies randomowe popierdolki. Sam regal z grami na XONE byl z 10 razy wiekszy, a w sklepie byly tez spore regaly z grami na PS4, Switcha, DS, X360, PS3, z uzywkami plus polki z plakatami, maskotkami, koszulkami, figurkami, kubkami oraz roznymi gadzetami z gier i filmow. Oferta gier PC w sklepie jest mikroskopijna, a ceny gier sa wyzsze lub porownywalne z tym, co jest na Steam poza promocja. 

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pamiętam jak w mojej mieścinie był jeszcze sklep z płytami i kasetami audio (trochę temu to było, ale nie aż jakaś wybitna korozja, jakoś od 1992 do 2002r. się trzymał) i takie gadżety jak plakat czy podstawka pod płyty z logo jakiegoś zespołu dostawałem gratis przy zakupie. Ech, może trawa nie była kiedyś bardziej zielona, ale coś tam dla klienta się starali i przynajmniej taki sklep zostawił miłe wspomnienia. A teraz nastawiali tych marketów, banków, obuwniczych i fryzjerów, a nigdzie nie ma nic ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie wchodzę na forum, a tu nie jestem zalogowany. O! Wpisuje e-mail i hasło, a tutaj nie ma użytkownika o takiej nazwie.No to stresa miałem, gdy po 10-siątej próbie zorientowałem się, że jest napisane "nazwa użytkownika", a nie "adres e-mail" :D No i skasowanie konta przez Adminów lub włamanie na konto już mogłem uznać za nieistniejące fakty :D

Jak to nieuwaga może odprowadzić do mylnych założeń :)

Musiałem się tym z Wami podzielić :]

Edytowano przez witorrr98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn jest kilka. Znaczy, z mojego punktu widzenia.

Przede wszystkim facebook odbiera treści forom internetowym i to nie tylko w przypadku FA. A to nas prowadzi do drugiej przyczyny - brak udzielania się na forume redaktorów i współpracowników CDA! Wszystko to wymiotło na facebooki i tam można z nimi wchodzić, że tak to ujmę, w interakcje. Tutaj został Smuggler, Ghost od wielkiego dzwonu i... tyle. :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, witorrr98 napisał:

No tak, powiedzmy, że umarło, ale jakie są tego przyczyny?

Inne czasy, inni ludzie, inne podejście do życia.

Osoby, które były najbardziej zainteresowane i zaangażowane w życie forum dojrzały i znalazły rzeczy ważniejsze niż spędzanie godzin dziennie na pisaniu i wymienianiu się poglądami.

Od tamtego czasu forum przeszło wiele zmian, stało się bardziej otwarte na nowe osoby, ale jednocześnie mniej przytulne i swojskie dla dotychczasowych użytkowników.

Myślę, że warto poczytać https://fanbojizycie.wordpress.com/2017/02/28/dlaczego-fora-uschly/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wies.niak napisał:

Inne czasy, inni ludzie, inne podejście do życia.

Osoby, które były najbardziej zainteresowane i zaangażowane w życie forum dojrzały i znalazły rzeczy ważniejsze niż spędzanie godzin dziennie na pisaniu i wymienianiu się poglądami.

Od tamtego czasu forum przeszło wiele zmian, stało się bardziej otwarte na nowe osoby, ale jednocześnie mniej przytulne i swojskie dla dotychczasowych użytkowników.

Myślę, że warto poczytać https://fanbojizycie.wordpress.com/2017/02/28/dlaczego-fora-uschly/.

To by brzmiało sensownie i pewnie tak jest, jak piszesz.Spotkałem i spotykam niejedno forum, które mimo popularności produktu, umiera ze względów, jakie wymieniłeś.Dziękuję za objaśnienie sprawy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, obudził mnie telefon z dziekanatu. Pytano się mnie czy chodzę na studia bo nie złożyłem wniosku o warunkowe przeniesienie, a do dzisiaj jest termin. Dobrze, że się dowiedziałem. xD 

Fora umierają, nie znam żadnego żywego. Wszystko przeniosło się na grupy na fb. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...