Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

8 godzin temu, Deathroll2097 napisał:

Tylko takie miałem i polecam.

Co niestety sprawia, ze ta opinia nie jest w jakikolwiek sposob miarodajna. Rownie dobrze moglbys byc wieloletnim fanbojem Nintendo i polecac nam ich konsole, choc nigdy nie grales na Innych platformach i nie masz porownania. 

Swoja droga ciekawe, ze rodzaj sluchanej przez kobiety muzyki wiazesz z ich czystoscia. Jest jakas tabela, w ktorej moglbym na szybko sprawdzic, jak czyste sa fanki Vivaldiego i jak na ich tle wypadaja kolezanki sluchajace Kings of Leon oraz Sia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tesu napisał:

Co niestety sprawia, ze ta opinia nie jest w jakikolwiek sposob miarodajna. Rownie dobrze moglbys byc wieloletnim fanbojem Nintendo i polecac nam ich konsole, choc nigdy nie grales na Innych platformach i nie masz porownania. 

Swoja droga ciekawe, ze rodzaj sluchanej przez kobiety muzyki wiazesz z ich czystoscia. Jest jakas tabela, w ktorej moglbym na szybko sprawdzic, jak czyste sa fanki Vivaldiego i jak na ich tle wypadaja kolezanki sluchajace Kings of Leon oraz Sia?

Jezu Tesu wyluzuj. Przecież każda metalówa to podczłowiek i jest to gorzej niż świnia.

Edytowano przez Deathroll2097
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale między innym takie docinki często słyszę.

8 godzin temu, Abyss napisał:

Klawa historia brachu!

Nie, to nie jest klawa historia. Wypaliłem z takim tekstem, bo ktoś tam pisał o podziale dziewczyn/kobiet. Mi takie odpowiadają i serio są to "czyste" dziewuchy w sensie, że nie siedzą po barach i nie dają za przysłowiowy browar. Może ja mam takie dziwne znajome, ale takie moim zdaniem powinny być. A to, że ubierają się jak przysłowiowe morderczynie to już nie ode mnie zależy, a nawet mi się podoba. Nikomu nic złego nie robią.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deathroll2097 napisał:

serio są to "czyste" dziewuchy w sensie, że nie siedzą po barach i nie dają za przysłowiowy browar.

Wciaz nie widze zwiazku miedzy sluchana muzyka a taka normalnoscia. Mam wiele znajomych, ktore metalu nie sluchaja, nie ubieraja sie jak morderczynie, a po barach tez nie siefza i za browara tez nie daja. 

Edytowano przez Tesu
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MasterKondi napisał:

Jak się określa czystość dziewczyny?

Pewnie tak samo jak to bylo w przypadku kobiet podejrzewanych o czarownictwo. Wrzucasz do wody i patrzysz. Jesli wyplynie, to znaczy, ze woda jej nie chce, czyli ze jest nieczysta. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tesu napisał:

Wciaz nie widze zwiazku miedzy sluchana muzyka a taka normalnoscia. Mam wiele znajomych, ktore metalu nie sluchaja, nie ubieraja sie jak morderczynie, a po barach tez nie siefza i za browara tez nie daja. 

Może dlatego, że wyprowadziłeś się z tego kraju kilka lat temu. Tutaj wciąż jest ciemnogród i np. takie metalówy to atrakcja, jak małpy w zoo. Najlepsze jest to, że takie opinie smarują różne dajki, co to zaczęły uprawiać pewien sport w wieku 15 lat i teraz szukają sponsora. Czysta to dla mnie nie rukwa, a przynajmniej niech zatrzyma dla siebie "swoje podboje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no stos to dopiero na koncu, jak juz potwierdzono, ze to kobieta nieczysta, inaczej niewinna moglbys omylkowo spalic. A z woda u nas problemu byc nie powinno. Nie musi to byc nawet staw, jezioro czy rzeka, rownie dobry bedzie basen ogrodowy albo chociaz duza wanna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2017 o 05:46, Deathroll2097 napisał:

Jak wrócisz, to zdaj relację z koncertów, a przede wszystkim Nocnego kochanka.

Panie, nie mam siły na żadne relacje - wszystkie koncerty były jednakowe, czyli wspaniałe.

Choć na szczególną uwagę zasłużyli sobie The Dead Daisies wraz z Orkiestrą Filharmonii Gorzowskiej, którzy zagrali zarąbiste aranżacje znanych i lubianych rockowych kawałków.

Na Nocnym również było znakomicie. Mam nawet zdjęcie z tego koncertu, jak drapię się po d_upie:

 

Spoiler

http://i.imgur.com/KRHctjP.jpg

 

  • Upvote 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

French press z kawą przyszły przedwczoraj - końcu mogę robić legitne latte, macchiato, americano i cappuccino. <3
Jedynym minusem jest całkiem długi okres czekania na kawę. +-10 minut to dużo z rana. .-.


Na początku zaparzyłam sobie kubek tej Espresso Royal, która przyszła razem z kawiarką. Była świetna, aromatowi nie mogę nic zarzucić, tak samo smakowi. Później zaczęłam zaparzać z ciekawości to, co piją domownicy, aka Tchibo Family i Jacobs Kronung. 
Ehh. 
Pierwsza jest tak goryczkowata, że nawet dodanie mleka i cukru nie złagodziło jej na tyle, aby ta gorycz stała się przyjemna w smaku.
Druga za to była znacznie łagodniejsza, ale bez żadnego ciekawego aromatu. Nie wiem, jak inaczej ją określić, niż meh.
Boję się, że w miejscowych marketach nie znajdzie się porządnej kawy, a jedyną drogą do jej zdobycia będą intetnety. ;_;
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...