Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

35 minut temu, Sosna564 napisał:

to nie były wyliczenia tylko oficjalne staty MS, które mówiły, że jakieś 1,5% graczy gra w gry z x360 na x1

 

44 minuty temu, SilentBob napisał:

Wielka wsteczna kompatybilność, a ktoś tam gdzieś tam wyliczył, że tylko kilka procent graczy XBoksa z tego korzysta. Więc trochę kulą w płot.

Te wyniki niby były na podstawie TYLKO 1mln graczy (i z XLG). A jak wiemy Xbox posiada o wiele więcej użytkowników.

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 2real4game napisał:

Jeżeli koniecznie chcesz tę płytę, to warto by było dołożyć do tego aktualizację biosu. Chyba że sama chcesz ją zepsuć :P Ale jeżeli niekoniecznie ta, to wolałbym albo dopłacić do takiej: https://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b250-hd3p-b250-ddr4-hdmi-dvi-vga-atx-976044/, a jeśli i mATX może być, to wziąłbym raczej https://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b250m-d3h-b250-ddr4-hdmi-displayport-dvi-d-vga-microatx-975995/. Chociaż pełne ATX rozumiem, bo to zawsze więcej miejsca i w większych obudowach mATX wygląda dziwnie.

Miałam w końcu wziąć płytę z aktualnym biosem, a tu o. o_O Dzięki za uświadomienie. :P 
Raczej zostanę przy ATX, ale z pierwszej propozycji może i skorzystam. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta Stone Sour - Hydrograd.

No więc po prawie całodniowym przesłuchaniu tejże, uważam, że jest to najsłabsza płytka w dorobku zespołu. Nie piszę, że jest zła. Jest po prostu inna i bardzo odstaje od tego, co wcześniej serwowali nam panowie ze Stone Sour. Płyta mi się podoba, ale moim skromnym zdaniem jest w tej chwili ich najsłabszą produkcją. Co nie zmienia faktu, że jest kilka kawałków, które bardzo im wyszły.

Szkoda, że już nie wrócą czasy pierwszej płyty Stone Sour.

Albo jeszcze lepiej. Żeby wrócił początek lat dwutysięcznych z płytą Slipknot - Iowa na czele. Ech, to były czasy...

Ale rozumiem, że nie można stać w miejscu, szczególnie jeśli jest się artystą. Corey już się chyba wyszalał, teraz... jak to idzie w utworze Fabuless - been a long time since I rock'n'rolled, it's only rock'n'roll, but I like it, like it!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić z sąsiadem co od 6:30 robi remont w mieszkaniu? Nie w tej samej współdzielni, budunek obok, ale są połączone ścianami. Przyjaciółka ma takiego, a że ma dziecko to trochę kiepsko bo zawsze budzi.  Czasami są regulaminy we współdzielniach, ale nie wiem czy coś zrobi skoro to inna.

Edytowano przez Glockens
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak sobie przeglądam gameplaye i recki Logitecha G920 (w planach zakup tej kierownicy) i jeżdżą bez ABS, CP w ogóle bez asyst i wygląda to tak ,,łatwo" a ja na padzie z ułatwieniami nie potrafię przejechać lekkiego zakrętu bez obaw zę wylecę :D (Assetto Corsra). Niby w tym tygodniu mogę zacząć prace to za pierwszą wypłatę zaplanowałem że sobie zaszaleje i machne se tą kiere.

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, stach122 said:

Kurde tak sobie przeglądam gameplaye i recki Logitecha G920 (w planach zakup tej kierownicy) i jeżdżą bez ABS, CP w ogóle bez asyst i wygląda to tak ,,łatwo" a ja na padzie z ułatwieniami nie potrafię przejechać lekkiego zakrętu bez obaw zę wylecę :D (Assetto Corsra). Niby w tym tygodniu mogę zacząć prace to za pierwszą wypłatę zaplanowałem że sobie zaszaleje i machne se tą kiere.

Don't! G920 to przestarzała konstrukcja, G27 w nowej obudowie. Kierownica oparta na zębatkach co oznacza gorsza precyzje, gorszy FFB i luzy po dłuższym czasie użytkowania. Jeśli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy to o wiele lepszym zakupem będzie T150 RS Pro od Thrustmastera. W tym wypadku masz paski i zębatki, taki mechanizm hybrydowy. Dostajesz moze trochę gorszy wygląd ale zdecydowanie lepsze odczucia z jazdy, a w takich produkcjach jak Assetto Corsa to o wiele ważniejsze. Wazne by była wersja Pro ze względu na pedały - te same co w wersji T300

T150 RS Pro to kierownica często polecana jako entry level w świecie simracingu.

Co do 'łatwości' jazdy. Często przesiadka na kierownice oznacza pogorszenie wyników bo trzeba się przyzwyczaić. Ale jak już się przyzwyczaisz to zapraszam do wspólnej zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, popatrzyłam na kilka gameplayów z AC i nie, to nie to samo

 

Gdybym w samochodzie tak majtała kierownicą jak paralityk to by mnie po pierwszym zakręcie z rowu zbierali XD

 

Oslo prawdziwy samochód>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>NFS>>>>>>>>>>>>>symulatory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...