Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

B3rt ma rację. Egzaminator może zrozumieć, jak na drogach jest 20 cm śniegu i każe ci wjechać w parking z zaspami, ale jak wjedziesz na czerwonym/wymusisz, to masz zamianę miejsc (albo ew. kontynuowanie z wynikiem negatywnym, jeśli uprosisz, bo taki przywilej masz), nawet jak 2-3 samochody za tobą pojechały dokładnie jak ty (za pierwszym razem zamienił mi miejscami, bo zmieniło mi się światło na żółte jakieś 10 cm od linii świateł, więc nie chciałem dać po hamulcu do dechy - oficjalnie to błąd, nieoficjalnie nikt by tak nie zrobił, co udowodnili kierowcy za mną, aczkolwiek taki przepis).

 

Drugi raz po świętach, przed zarąbistym sylwkiem u P_, mega kombos, ale wtedy jak oblałem to czułem się gorzej niż po zerwaniu albo innej przykrej czy nieprzyjemnej sytuacji - bach na łózko, twarz w materac i tak paręnaście godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ostatnio miałem problemy z tym nieszczęsnym internetem i niezidentyfikowaną siecią i to zarówno na 7 jak i 10, co było tak skrajnie irytujące, że szło się załamać. Teraz wszystko samo się naprawiło, więc liczę, że już będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że w całym internecie absolutnie nikt nie potrafi sensownie (już nawet nie wspominając, że ciekawie) pisać o relacjach damsko-męskich. W kółko, albo jakieś z pupy truizmy przedstawiane jako prawdy objawione, albo próby wrzucania wszystkich do jednego worka, nudy straszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, doubler napisał:

Mam wrażenie, że w całym internecie absolutnie nikt nie potrafi sensownie (już nawet nie wspominając, że ciekawie) pisać o relacjach damsko-męskich. W kółko, albo jakieś z pupy truizmy przedstawiane jako prawdy objawione, albo próby wrzucania wszystkich do jednego worka, nudy straszne.

A mnie w internecie najbardziej wkurzają, a przynajmniej wkurzały jak jeszcze zaglądałem na jakieś portale społecznościowe laski, które bez przerwy pisały jakieś życiowe rady, wstawiając wierszyki i inne pierdoły. Normalnie największy hipis podczas kazania czułby się zażenowany takim czymś.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MasterKondi napisał:

które bez przerwy pisały jakieś życiowe rady, wstawiając wierszyki i inne pierdoły.

Po drugim takim wpisie na FB od znajomej tego typu, albo wylatywała z FB, albo została usuwana z wyświetlania się. Polecam.
Pewnie dlatego dobra połowa znajomych mi się nie wyświetla na FB i trzymam ich tylko z lenistwa przed usuwaniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Elano napisał:

Ja wywalam za lewackie i prawackie odchyły, nic mnie bardziej nie denerwuje w feedzie jak tematy o których wolałbym nie słyszeć.

Same. Ludzi, którzy spamują zdjęciami swoich dzieci też automatycznie blokuje/usuwam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...