Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Właśnie jak co miesiąc wróciłem od swojej przemiłej dentystki, lecząc swoje ząbki. Nie wiem dlaczego przez 20 lat swojego żywota bałem się pójść do stomatologa i wyleczyć za wczasu, dopiero jak ból był niesamowity to poszedłem i można powiedzieć, że teraz chodzę z przyjemnością. Tak sobie pomyślałem, że jakby państwo zrobiło przymusowe kontrole u dentysty i ludzie by leczyli za wczasu to wszyscy byliby szczęśliwsi i nie byłoby później problemów, bo ząb to jest specyficzny ból i tak kiedyś trzeba będzie isć go zaleczyć lub wyrwać i tak, nie ma od tego ucieczki, a jak by powiedzmy ludzie musiel chodzić co rok na kontrole przy okazji lecząc próchnicę to by zniknęła popularna niechęć/strach przed dentystą, tak powinno być jeżeli chcemy być państwem wysokorozwiniętym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Elano napisał:

Jeszcze wyczaruj dentystów i pieniądze na te "darmowe" wizyty. Jak już teraz trzeba czekać...

Nie wiem jak jest z dostępnością w miastach, ale u mnie w najbliższym miasteczku jest 4 dentystów i z dostępnością nie ma problemu, a jak by się regularnie leczyło to nie czekał byś jak na szpilkach z bólem, tylko spokojnie czekał na następną kontrolę i w razie czego eliminował możliwe przyszłe źródło bólu, a co do ceny to im dłużej człowiek będzie czekał to tym więcej zapłaci (na początku wystarczy leczenie, później to już tylko kanałowo a to już trochę kosztuje) no chyba, że mówimy o wyrwaniu zęba, ale ja bym nie chciał oddawać cząstki siebie bez walki. Czyli i tak trzeba będzie zapłacić i tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, nigdy nie sądziłem, że kiedyś pójdę w tym kierunku, ale chyba okazuje się, że mam naturalny talent do tresury i w ciągu dwóch godzin osiągnąłem w tym temacie wszystko co było możliwe do osiągnięcia i już nikt tego nie przebije. Nauczyłem muchę chodzić na dwóch nogach. Dilujcie z tym.

Also, kiedy to piszę wielka ćma siedzi mi na czole, i zasłania mi skrzydłem całe jedno oko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...