Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Wszyscy zapewnię wiedza jak to gry są krwawe, pełne przemocy i w ogóle dzieło szatana aby (głównie telewizja). Tak czytam i czytam wiedźminy i w każdej części są flaki, uryna, krew, rozczłonkowanie i inne cuda niewidy. I że niby to gry są złe :P 

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, stach122 napisał:

Wszyscy zapewnię wiedza jak to gry są krwawe, pełne przemocy i w ogóle dzieło szatana aby (głównie telewizja). Tak czytam i czytam wiedźminy i w każdej części są flaki, uryna, krew, rozczłonkowanie i inne cuda niewidy. I że niby to gry są złe :P 

o książkach też fanatycy piszą, że są złe

na przykład o harrym potterze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrahujac od tego, ze istnieje zawsze grupa ludzi demonizujaca kazda rzecz, to gry elektroniczne sa dosc nowym wynalazkiem. a to co nowe musi najpierw zostac oswojone przez cywilizacje. gry, filmy i ksiazki laczy to ze sa fikcja (w wiekszej czesci) ale w odroznieniu od filmow i ksiazek, gry sa interaktywne. wiec powstaje obawa, ze moze ta interaktywnosc wplynie na odbiorce bardziej niz inne nieinteraktywne medium. moze to, ze w grach czynnie bierze sie udzial w zabijaniu sprawi, ze odbiorca narazony bedzie na wplyw, ktoremu nie bedzie w stanie sie oprzec. tak przynajmniej mysla ci, ktorzy nie rozumieja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie Twittera, tak jak reszta młodzieży na czasie. Na razie średnio mi się podoba (na dzień dobry moje "kontakty" informowały mnie w opisie jakim przedimkiem mam się do nich zwracać i skarżyli się na fakt, że można wybierać płeć w profilu), muszę się też przyzwyczaić do nowego layoutu.

Jeśli ktoś coś fajnego udostępnia, to dodajcie mnie (@Noobirus).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Noobirus napisał:

Założyłem sobie Twittera, tak jak reszta młodzieży na czasie.

Przykro mi to mówić, ale młodzież na czasie używa już raczej snapchata i instagrama niż twittera. 

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, b3rt napisał:

 

Polecam Instagrama.

 

Niby czemu? To nawet większy rak niż fejsbuk i służy głównie zaspokajaniu próżniackich ludzkich skłonności. 

Snapchat z drugiej strony służy zaspokajaniu ich potrzeby bycia kompletnymi debilami jak ostatnio zauważam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Abyss napisał:

Niby czemu?

Bo to najlepsze miejsce do wyłapywania newsów, które w przeciwieństwie do np. Facebooka czy Twittera nie zasypuje twojej tablicy masą chłamu i syfu od innych znajomych którzy coś lubią, komentują bądź udostępniają. Główna strona to praktycznie tylko to co sam obserwujesz, bez żadnych dodatków. Oczywiście jest tam sporo rak contentu i lasek wrzucających 30 zdjęć gołej [beeep] dziennie ale filtrowanie tego jest dużo prostsze niż w innych social mediach.

A Snapchata zainstalowałem jakiś czas temu z ciekawości ale najpierw zostałem zasypany masą pozwoleń o udostępnienie wszystkiego z zasobów telefonu (od kontaktów po aparat i zdjęcia) a później i tak nie wiedziałem co miałbym z tym zrobić, więc usunąłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...