Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

The First Templar z aktualnego numeru CDA Wersja gry 1.0. Szukałem plików gry z tą samą wersją ale potem z wyższą, bo za każdym razem nie dało się jej nawet uruchomić. Wyczytałem, że MNÓSTWO osób miało ten sam problem co ja i zastosowałem z 5 różnych metod na uruchomienie gry, ale żaden nie podziałał, więc podjąłem kroki wymienione wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczową częścią pytania było - "skąd pobierałeś". Sądząc po tym, że z wielu źródeł, to sądzę, że wśród tych źródeł znajdą się The Pirate Bay (lub inne podobne strony z torrentami) lub jakieś serwisy typu Rapidshare. Jeśli tak, to są to źródła średnio legalne (czytaj większość plików, które można za ich pomocą ściągnąć znalazła się tam nielegalnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu, że komuś będzie się chciało to sprawdzić. ;) Choć w sumie jest prostsza metoda nabijania postów, która jest nie do wykrycia - pisać post pod postem. Wtedy posty się sklejają, ale licznik się zwiększa.

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć w sumie jest prostsza metoda nabijania postów, która jest nie do wykrycia - pisać post pod postem.

Jest wykrywalna - kiedy subskrybujesz dany temat, to powiadomienia o poszczególnych postach przychodzą osobno, nawet jeżeli te scalą się z racji bycia napisanymi w krótkim czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po kolei:

Posty po kliknięciu "usuń" nie znikają trwale z forum, ale zwykły user traci do nich dostęp i stają się dla niego niewidoczne.

Metoda dopisywania jest wykrywalna, ale wymaga to dobrego oka modów. Pomaga w tym zakładka "najaktywniejsi użytkownicy dzisiaj", gdzie będzie to widoczne. Jak zwykły forumowicz nabił dziennie 500 postów i po przejrzeniu zawartości jest tylko 10 postów, to oczywiste co stało się z resztą.

A jak to nie pokaże, to musi wystarczyć czujne oko moda, który zauważy przyrost punktów u forumowicza.

Ps. Opcja pisanie poprzez sklejanie nie zwiększa już licznika, więc powyższe wywody są do rzyci.

Edytowano przez mateusz(stefan)
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m(s) Zawsze jest potrzebne czujne oko moda. Nawet jeśli użytkownik zacznie masowo tworzyć i usuwać posty, to któryś mod choćby przez przypadek musi zajrzeć do listy ostatnio usuniętych postów (która swoją drogą też nie jest zbyt przejrzysta, ani tym bardziej trwała).

No i szkoda, że sklejanie już nie działa.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...