Jump to content

AZ4ZEL

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About AZ4ZEL

 • Birthday 08/10/1996

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  NoViak

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Call of Duty Battlefield Counter-Strike 1,6 GO Factorio Heroes 3 + HD mod Left4Dead Stranded Deep Garry`s Mod
 • Ulubiony gatunek gier
  FPS/strzelanki
 • Konfiguracja komputera
  HP Pavilion Dv6-2015sw
  System: Windows Ultimate 64-bit SP1
  Procek: AMD Turion II Dual-core Mobile M500 (2x2,2GHz)
  Karta:ATI Mobility Radeon HD 4530 Series
  Ram:4GB
 1. AZ4ZEL

  Uwagi i pytania do moderatorów IV

  Używałem P2M i chciałem zobaczyć czy tylko te pliki są skopane czy w ogóle gra jest nie możliwa do uruchomienia. Obstawiam jeszcze, że jak wgram system od nowa (oryginalny) to będzie działać, podobnie jak miałem z grą Cabal.
 2. AZ4ZEL

  Uwagi i pytania do moderatorów IV

  The First Templar z aktualnego numeru CDA Wersja gry 1.0. Szukałem plików gry z tą samą wersją ale potem z wyższą, bo za każdym razem nie dało się jej nawet uruchomić. Wyczytałem, że MNÓSTWO osób miało ten sam problem co ja i zastosowałem z 5 różnych metod na uruchomienie gry, ale żaden nie podziałał, więc podjąłem kroki wymienione wyżej.
 3. AZ4ZEL

  Uwagi i pytania do moderatorów IV

  Pobrałem z kilku stron i z strony wydawcy gry ale ona wciąż jest nie grywalna. Pobierałem bez cracka i bez dodatkowych plików tylko pliki która zawiera sama gra.
 4. AZ4ZEL

  Uwagi i pytania do moderatorów IV

  Czy za pobranie plików gry z internetu (bez cracka i innych plików) i zalogowanie się na oficjalne konto założone przez kod z numeru CDA można dostać ostrzeżenie ? Chciałem sprawdzić czy jest błąd w plikach gry na płycie.
 5. Witam, mam problem z uruchomieniem gry The First Templar, a dokładniej po zainstalowaniu gry i próbie uruchomienia pokazuje mi się tło (tj. są tak góry) i po chwili wyskakuje komunikat "aplikacja TFT.exe przestała działać". Próbowałem już reinstal, ściągałem z piratów (oczywiście, żeby sprawdzić czy to może nie jest problem z danymi), tryb zgodności i dalej nic, zmieniłem też nazwę folderu movies (bo gdzieś tak napisali, że to pomoże) ale gra wciąż nie jest możliwa do uruchomienia.
×