Jump to content
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Recommended Posts

Aha, bo moderator mi usunął temat i myślałem że źle coś zrozumiałem za pierwszym razem a okazuje się że dobrze zrozumiałem :D

To jak to jest, panowie moderatorzy, że jednym zaspojlerowane bluzgi uchodzą na sucho, a innym nie? Chyba wypadałoby w końcu zająć jakieś jednoznaczne stanowisko, a może kolorek daje immunitet?

Pomijam już fakt, że filmik spod którego wziąłem komentarz zawiera ze dwadzieścia razy więcej bluzgów i nawet nie jest ukryty w spoilerze, ba - nie ma żadnego ostrzeżenia o niecenzuralnym słownictwie.

• Upvote 2

Ostrzeżenie dla Sedinusa zostaje zdjęte. Jednocześnie od tej pory zabronione jest wrzucanie do LJ postów zawierających cytaty, filmy, memy itp., których jedynym celem są bluzgi i prezentują sobą poziom szamba. Proponowałbym również ograniczyć fantazyjne zapędy i testowanie 'Czy to już ost czy jeszcze mi się upiecze'. Trochę zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego.

Jeśli tego nie rozumiesz to cóż... masz już 4 osty, długo zejść nie powinno. I zalecam ci nie testować cierpliwości modków, w Luźnej może to ujdzie, tutaj jeszcze się komuś omsknie ręka.

• Upvote 6

Przepraszam, ale czy ktoś mógłby zamieścić tu listę słów niedozwolonych w LJ? Jak wiadomo istnieje wiele kombinacji i przeinaczeń, które mogą umknąć cenzurze. Pozwoli to unikąć przyszłych pomyłek.

Widziałeś fragment o zdrowym rozsądku? W tym momencie uważasz się za sprytnego, ja zerkam na twoje 4 osty. Przyszłych pomyłek unikniesz przestając cwaniakować.

• Upvote 2

Przepraszam, ale czy ktoś mógłby zamieścić tu listę słów niedozwolonych w LJ? Jak wiadomo istnieje wiele kombinacji i przeinaczeń, które mogą umknąć cenzurze. Pozwoli to unikąć przyszłych pomyłek.

W Twoim przypadku najbezpieczniejsze będzie zaprzestanie używania wulgaryzmów w ogóle. Czy to wprost czy poprzez niedomówienie, a nawet aluzje... Jeżeli tego nie kontrolujesz to dawaj posty przed wysłaniem komuś do przeczytania. W desperacji można poprosić o moderacje postów.

• Upvote 7

Stillborn nie moderuje LJ, a zdrowy rozsądek to obecnie jedyne czym możemy się w tym dziale często kierować i miło by było gdybyś powstrzymała się od wycieczek osobistych bez podawania jakichkolwiek argumentów. Baity możesz wstawiać sobie w LJ, ale w trosce o własny licznik ostrzeżeń tutaj sobie odpuść.

Dla mnie sprawa jest zamknięta.

• Upvote 1

@R1P

darkdarius, nie rób za newsmana spamującego w temacie do dyskusji suchymi linkami do coraz to nowych nowinek. Post poleciał i następne takie też będą.

Usunąłeś posta, miałeś takie prawo jako moderator. Ja nimi nie spamowałem, tylko jak dowiedziałem się o nowym info to chciałem nim się podzielić z innymi. CD-A w 99% olało Wiedźmina 3 i info o nim, przy Wiedźminie 2 była masa nowego info na głównej stronie. CD-A piszą o wszystkich grach, wydarzeniach growych i innych rzeczach. A o Wiedźminie 3 oprócz jednego info nic nie napisali. Z mojej strony mogę przyznać to że owe linki, mogłem dawać w napisane już posty a nie pisać nowe.

Wiem sorry ale nic na to nie poradzę, że mnie to trochę wpieniło że CD-A ma gdzieś Wiedźmina 3 a o innych grach piszę. Nic nie poradzę na to że jestem fanem Geralta i wyczekuje na każdy news o nim na szczęście już w przyszłym miesiącu premiera gry i będzie spokój. :D

Yup. Jeśli chcesz wywołać dyskusję na dany temat, to napisz coś od siebie (co sam o tym sądzisz itp.). Strona główna nie jest jedynym źródłem informacji w internecie i jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o grze, to bez problemu się tego dowie. Forum nie musi służyć jako kolejne miejsce do przeklejania newsów. W sumie chyba tyle na ten temat. Myślę, że nasze wymagania nie są wygórowane.

Ale od czasu do czasu CD-A mogło by zebrać kilka nowych informacji o Wiedźminie 3 i dać je jako newsa. Jakby zebrali te co ukazały się do tej pory, to był by jeden porządny news wystarczający do premiery owej gry. Z mojej strony mogę dodać że już nie będę dawać suchych linków, tylko sam coś napiszę. A jeżeli news nie będzie zbyt ważny, linka nie dam w ogolę i nic pisać nie będę albo z edytuję poprzedniego mojego posta posta.

Wiesz, z pretensją o jakość albo brak newsów, to musisz udać się do redakcji. My nie mamy wpływu na artykuły ze strony głównej.

Da się, wystarczy wejść na swój profil, następnie wejść w jego edycję i tam z bocznego menu wybierasz ustawienia ignorowania, ewentualnie możesz się tam od razu dostać rozwijając strzałkę obok swojego nicku na górze strony (tam gdzie masz ikony PW i powiadomień).

Wyręczę moderatorów. Ustawienia konta > zarządzaj ignorowanymi i tam dodajesz. Posty ignorowanych są tak jakby zminimalizowane i możesz je tak czy siak przeczytać, ale domyślnie się nie pokazują.

Edit: Już mnie uprzedzili :(

Edited by Devius

http://forum.cdactio...0

Nie wiem który mod dopisał się do mojego posta, ale może warto zostawić jakiś wpis do posta?

Od zawsze używam białej skórki, więc co ja mogę poradzić, że jakiś mod czegoś nie widzi.

Zmieńcie coś w skrypcie, a nie macie do mnie jakieś pretensje.

Ten sam problem był z typerami z ligami LM, LP, czy LN.

Edited by grz

To nie jest coś do zmienienia w skrypcie, bo skrypt w tym przypadku działa w pełni poprawnie (i jest to jedna z niewielu rzeczy, które w tym skrypcie działają poprawnie). Skoro każesz mu używać szarego koloru, to skrypt to robi.

Tak naprawdę domyślną skórką jest szara, więc to raczej do niej powinieneś się dostosować. Jasna skórka jest dołożona, bo niektórzy ludzie ją preferują, ale jest to domyśla skórka którejś tam wersji IP.Board.

Edited by Sevard

Nic nie zmieniałem w ustawieniach czy coś podobnego.

Piszę zawsze na "białej skórce na forum" , więc nie wiem o co chodzi/

Może w niektórych tematach forum zmienia kolor?

Edited by grz