Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Wiem sorry ale nic na to nie poradzę, że mnie to trochę wpieniło że CD-A ma gdzieś Wiedźmina 3 a o innych grach piszę. Nic nie poradzę na to że jestem fanem Geralta i wyczekuje na każdy news o nim na szczęście już w przyszłym miesiącu premiera gry i będzie spokój. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup. Jeśli chcesz wywołać dyskusję na dany temat, to napisz coś od siebie (co sam o tym sądzisz itp.). Strona główna nie jest jedynym źródłem informacji w internecie i jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o grze, to bez problemu się tego dowie. Forum nie musi służyć jako kolejne miejsce do przeklejania newsów. W sumie chyba tyle na ten temat. Myślę, że nasze wymagania nie są wygórowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od czasu do czasu CD-A mogło by zebrać kilka nowych informacji o Wiedźminie 3 i dać je jako newsa. Jakby zebrali te co ukazały się do tej pory, to był by jeden porządny news wystarczający do premiery owej gry. Z mojej strony mogę dodać że już nie będę dawać suchych linków, tylko sam coś napiszę. A jeżeli news nie będzie zbyt ważny, linka nie dam w ogolę i nic pisać nie będę albo z edytuję poprzedniego mojego posta posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, wystarczy wejść na swój profil, następnie wejść w jego edycję i tam z bocznego menu wybierasz ustawienia ignorowania, ewentualnie możesz się tam od razu dostać rozwijając strzałkę obok swojego nicku na górze strony (tam gdzie masz ikony PW i powiadomień).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyręczę moderatorów. Ustawienia konta > zarządzaj ignorowanymi i tam dodajesz. Posty ignorowanych są tak jakby zminimalizowane i możesz je tak czy siak przeczytać, ale domyślnie się nie pokazują.

Edit: Już mnie uprzedzili :(

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdactio...0

Nie wiem który mod dopisał się do mojego posta, ale może warto zostawić jakiś wpis do posta?

Od zawsze używam białej skórki, więc co ja mogę poradzić, że jakiś mod czegoś nie widzi.

Zmieńcie coś w skrypcie, a nie macie do mnie jakieś pretensje.

Ten sam problem był z typerami z ligami LM, LP, czy LN.

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest coś do zmienienia w skrypcie, bo skrypt w tym przypadku działa w pełni poprawnie (i jest to jedna z niewielu rzeczy, które w tym skrypcie działają poprawnie). Skoro każesz mu używać szarego koloru, to skrypt to robi.

Tak naprawdę domyślną skórką jest szara, więc to raczej do niej powinieneś się dostosować. Jasna skórka jest dołożona, bo niektórzy ludzie ją preferują, ale jest to domyśla skórka którejś tam wersji IP.Board.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem w ustawieniach czy coś podobnego.

Piszę zawsze na "białej skórce na forum" , więc nie wiem o co chodzi/

Może w niektórych tematach forum zmienia kolor?

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu grz skopiował treść ze swojego starego posta i przekleił do nowego. W domyślnym, graficznym edytorze kopiuje się również formatowanie tekstu. Używa białej skórki, więc skopiował się czarny/szary tekst.

Ogółem patrząc po forum to wielu ludzi nie ogarnia, że kopiuje się także formatowanie - i dlatego jest jak jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy we wszystkich przeglądarkach tak jest, ale w przynajmniej Operze i Chrome istnieje opcja wklejenia tekstu bez formatowania za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+Shift+V lub odpowiedniej opcji z menu kontekstowego przywoływanego PPM ("Wklej jako zwykły tekst" czy coś w tym stylu).

Mam na forum ustawioną alternatywną czcionkę, więc używam praktycznie tylko "czystego wklejania" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy modzi piszą jasnym kolorem i też nic nie widać w jasnym tle.

Może ustalcie jeden kolor na forum, to nie będzie problemów.

Wydaje mi się, że Gofer pisał mi coś o kolorach forum, ale nie dam się głowy ... pozbawić :-)

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up i 2 up:

W sumie macie rację z tymi skórkami forum

Pamiętam, że coś takiego podobnego było w typerze ligi polskiej. W pozostałych tematach wszystko było w porządku, a w typerze zmieniało mi kolor.

Po prostu grz skopiował treść ze swojego starego posta i przekleił do nowego. W domyślnym, graficznym edytorze kopiuje się również formatowanie tekstu. Używa białej skórki, więc skopiował się czarny/szary tekst.

Ogółem patrząc po forum to wielu ludzi nie ogarnia, że kopiuje się także formatowanie - i dlatego jest jak jest tongue_prosty.gif

Nie przypominam sobie, żebym coś kopiował. Dawno nie miałem z problemu ze zmianą czcionki.

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2 Normalni użytkownicy tego kosza, o którym mówisz, nie widzą, więc grz nie mógł go z tamtego miejsca skopiować. W koszu widocznym dla wszystkich widać cały jeden post i to jest ten post. To jest efekt uboczny którejś aktualizacji skryptu, że usuwane posty nie trafiają do kosza, tylko do jakiejś przechowalni widocznej tylko dla moderatorów.

Co więcej tak na moje oko, to post, który wrzuciłeś nie ma żadnego formatowania (a jakby miał, to byłby dobrze widoczny na ciemnej skórce). Raczej grz 2x napisał to samo w swoich postach.

[edit]

@grz Nie skopiowałeś. Usunięty post jest napisany jasną czcionką, więc nawet jeślibyś to skopiował, to byłoby jasne, nie szare.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślałem że to będzie oczywiste, ale najwyraźniej nie - grz sam usunął starego posta, więc mógł go skopiować przed usunięciem. Po co usuwał - nie wiem.

2. Usunięty post nie jest napisany jasną czcionką, używa koloru domyślnego dla skórki. grz korzysta z jasnej skórki, na której tekst jest czarny/szary, dlatego skopiowany tekst również taki był.

EOT

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...