Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

Zasadniczo po naszej kolejce nie bedzie juz co zbierac z przeciwnikow, wiec chyba na tym walka sie zakonczy

Masz rację... Jak tylko patrzę na posty mości Owcy patrzę... patrzę... i nic nie widzę. Wymowne?*

Po waszej kolejce to zaraz będzie, a bez tej kolejki elektrycznej nie macie szans! :lol:

*Mianowicie - moje gałki oczne, nie mogąc znieść ogromu bólu jaki im sprawia czytanie TEGO, lądują w tym momencie na podłodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

Darek - teraz ty piszesz, czy ja moge bronic moich kompanow? Bo teoria wskazuje, ze teraz twoja kolej...

Revo - nie moge sie po prostu doczekac twojego posta. Niezaleznie jak zaatakujesz, mam gotowa obrone :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek!!!

pikachu był mój :cry:

to było chamskie wiesz?:P on był z nami a nie z nimi iwłaśnie psuł im atmosfere:P a ty dla swojej herbatki zabiłes go:Pbrutalu to było jak gwałt na samotna kobietę w ciemnej ulice tlko bez przyjemności:P

niech no tylko bedize moja tura:Pponadto Darku ty popsułeś swoja turę żeby zabić Pikaciusia zamiast zaatakowac porządnie tamtych:P

<zajechało mi tu zdradą>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, to nie fair. Nie znam swiata dysku i nie moge pisac pod panujace tam prawa i zwyczaje :wink:

Nie znam tez D&D wiec pojecia nie mam o tych kostkach, etc.

Cala nadzieja w Darku, on jedyny z nas zna ten swiat :D

Postaram sie jednak na swoj antyfanowski sposob odpowiedziec na twoj atak :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wy na to loosers*! Kto zna potęgę niespełnionej miłości ten wie, że lepiej darować sebie poligon i wziąć się za szysełkowanie.

*- wiem jak się piszę "losers", ale biorąc pod uwagę fakt, iż "loo" to w wolnym tłumaczeniu "kibelek" słowo to nabiera nowego znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raziel -> To bez znaczenia, są dwa posty pod sobą, krótkie i niewiele wprowadzające do tematu. Czas w tym przypadku nie ma znaczenia, kolidują (twoje posty) z netykietą i regulaminem forum.

Dodam jeszcze tylko, że raz napisałes 5 postów pod rząd tego samego dnia, identycznych (choć to był błąd serwera...)

Czy wyczerpująco wyjaśniłem twoje wątpliwości? They say that the dead man tell no tales... Let see, if your person will prove that rule...

P.S. Be warned - the Enemy is watching.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, skoro macie taki problem z interpretacją regulaminu, jest nim pisanie:

Mmmm... Who's next?
I odpowiedź do tego posta - wysłanie kilku takich samych to jest błąd serwera - pisanie o tym 'proszę usunąć te powtarzające się posty!!!' albo 'nie jestem statsiarzem, to serwer!!!!' nie mają najmniejszego sensu - bo jeżeli którykolwiek z modów zobaczy te posty sam je usunie, a wszelkie dopiski na temat powtarzających się postów będą statsiarstwem.
Ja za takiego podwojnego posta dostalem ostrzezenie
Nie gadaj głupot- dostałeś go za offtopikowanie i statsiarstwo. Sam dobrze o tym wiesz. A że dalej nie przestajesz pisać bez sensu, niedługo będziesz czekał na kolejne.

Poza tym - ostatnio niewiele zaglądałam do tego tematu i teraz widzę, że to był błąd - rozbestwiliście się, panowie. Proszę was, abyście nie pisali więcej takich jedno-dwu linijkowych postów, nie zawierających do tego sensu - oczywiście będą za nie ostrzeżenia.

Temat kilkukrotnych postów, statsiarstwa i ostrzeżeń uznaję w tym temacie za zakończony - jeżeli macie dalej jakieś wątpliwości zapraszam na priv albo do tematu "Rozmowy po Sesji".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statsiarstwo statsiarstwem ale chyba nam temat umarł z niedożywienia. Co jest? Zacznie się ta druga runda, czy nie? Zasnęło się wszystkim, czy jak? Ja rozumiem, szkoła, koniec półrocza ale ileż tak można? Podejżewam, że to jakaś nowa strategia naszych przeciwników. Czekają aż poumieramy ze starości. To nie działa. Ja na przykład nieśmiertelny jestem... chyba. Nie wiem jak wy. To jak? Budzimy się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... no więc... szturchnięta i wypchnięta na środek, pragnę... a nawet muszę pragnąć... oznajmić, iż już dziś (z tego, co samej zainteresowanej, znaczy mnie, wiadomo) rozpocznie się na Polipolipolipoligonie nowy pojedynek między moją wymemłaną osobą a imć Szkotem Yossarianem. Mam tu poinformować o trzech rzeczach, tyczących się buziooklepu - raz, że będzie to quackin' armageddon, czyli pokrótce - wolna amerykanka... definiując na wszelki wypadek, penetracja dozwolona każdym narzędziem, jakie znajdzie się pod ręką _^_ (proszę mię za to po nosie nie dawać, ja tu tylko wyjaśniam i naprawiam kaloryfery ^_^'). Druga rzecz, to... uch... <wyciąga z zakłopotaniem wymiętoszoną karteczkę> a, tak. Cele potyczki - tytuł Rookie Of The Year (eee... Yossi, sam to wymyśliłeś? :) ) tudzież ożywienie Poligonu. By rozwiać wątpliwości mam dodać, iż sędziowie zjawią się w liczbie dwóch szacownych osobników (osobnika i osobniczki, gwoli ścisłości) i jeśli moje informacje są aktualne, będą to - Ciocia... tzn. Niziołka (chyba będzie musiała przestać być mą Ciocią na czas przemeblowywania facjat :( ) oraz P_aul, znany jako Wujo P_aul (podobno ^.^).

Cóż, to by chyba było na tyle... na pewno o czymś zapomniałam, ale chyba już za późno. Si ju zatem in Polygon :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam, ale znaleźć nie mogę :(.

Chodzi mi o wybór postaci do walki. Czy trzeba spełniać jakieś konkretne wymogi, czy można posilić się na fantazję? Sprawa jest taka, że bardzo chciałbym spróbować walki na poligonie jako postać, którą wprowadziłem do „Karczmy pod Hożym Jesiotrem”. Jest mocny, ale można go pokonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...