Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

Wszystko jest git :D

My, Obroncy Koloru Natury przyjmujemy wyzwanie od sraczko-czerwonej druzynki i zyczymy wam szczescia poniewaz na pewno bedzie wam podrzebne :lol:

Jako, ze to nas wyzwaliscie, dlatego nasz kapitan (Owca) wybiera lokalizacje i czas waszego pogromu. W naszej druzynie proponuje kolejnosc pisania:

Owca (kapitan), Darek, Rev.

Owca pisze miejsce i czas jednoczesnie prezentuje swoja postac, potem Darek, potem Ja, nastepnie robi ruch "inna" druzyna :twisted: poczym nastepuje pogrom czerownych, my zbieramy 100% punktow i okrywamy sie chwala po wsze czasy :lol: jesli nikt nie ma sprzeciwu to bedziemy trzymac sie planu.

P.S.

Na moja postac jaka zaprezentuje, wpadlem czytajac jajcarskie komentarze modkow w "banicja i ostrzezenia" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę ci o twej zuchwałości, gdy będziesz przyparty do muru przez mojego Veritasa z pistoletem na wodę przyłożonym do skroni a twe błagania o litość będzie słychać we wszystkich zakątkach forum actionum. Niech no tylko wypuszcze Veritasa z pokeballa.

Przerażenie zmrozi krew w waszych żyłach,

ślinę w waszych ustach,

wodę w waszych menażkach

i mocz w waszych pęcherzach.

Zaś słowa przez was wypowiadane bedziecie musieli łapać w woreczki, rzucać do siebie i rozmrażać, aby móc się porozumieć.

Ale dość groźb nieuzasadnionych (te wasze) i przepowiedni nieuniknionych (te nasze).

Owca wybieraj miejsce czym prędzej bo już mnie z chęci do walki pokeball parzy.

Co do czasu proponuje: wyżej wymienione "czym prędzej"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zacytuje kultowy juz film "Asterix & Obelix: Misja Keloptra" - "AAALEEE BEEEDZIE JAAAZDAAA!!!"

Tez juz sie nie moge doczekac zeby was zmiazdzyc :>

I ustalenie strategiczne - niech sie mecza, pisza i atakuja. Jezeli przeczekamy pierwsze natarcie, bedziemy mogli skutecznie sie obronic :D i kontrowac :twisted:

I organizacyjnie - zanim przystapimy do walki proponuje "runde 0" na przedstawienie postaci. No chyba, ze przedstawimy je tutaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował przedstawić je tutaj. Ale jest jedno ale. Po kiego grzyba się przedstawiać?

- Dzieńdobry jestem Veritas. Najbardziej lubie fireballe i sok truskawkowy. Świetnie władam mieczem i w ogóle, jednak nie umiem bronić się przed magią wody. Kogo spotkam to zabije, chyba, że nie zdąże, albo mi się nie chcę.

No po co to komu? Wszystko wyjdzie w trakcie walki. No chyba, że ktoś chce wprowadzić jakąś nieznaną jeszcze nikomu postać, bo przecież wszyscy znamy się z NS i nie tylko.

No Owca, wybieraj miejsce, chyba, że twoja taktyka polega na czekaniu, aż wszyscy przeciwnicy padną ze starości. Będę musiał cię zawieść.

My som nieśmiertelne i yntelygentne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaaaaaaa -tajemnicza postac przeciaga sie leniwie i rozciera zaspane oczy. -To gdzie ta bitwa?! -i nagle słyszy głosy:

Owca przespał swoja kolejke wiec sily wyrzsze proponuja aby pogrom czerwonych zaczal Darek, drugi w kolejnosci.

Wiec na te chwile kolejnosc graczy Green Team wyglada tak:

Darek, Mua, Owca

Darek rozpoczynaj :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze:D kapitan powinien walczyc na końcu aby mógł pokazać ogrom swojej siły i zadać cios decydujące ale pamiętajcie trzeba trzymac sie planu więc jak juz po którejs rundize batów drużyna czerwonych musi sie podddać lub oddać wygrana spowodowana atakiem nagłej sraczki druużyny sraczkowato-czerwonej:D

my zdobywamy całośc pkt. i żyjemy w chwale i KASIE do końca naszych lubieżnych dni:D

a co do mojej nieobecności to powiem w skrócie:szkoła jeść woła:D

Derek-zastępca Rev-zastępca zastępcy Owca-kapitan(gices,thebeściak i wogóle) Miś Puchatek-zastępca zastępcy zastępcy noi Pikachu-jako zastępca zastępcy zastępcy zastępcy kapitana:D

cała nasza wesoła drużynka:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj rozgorzeje bitwa! Szczęk oręża niechaj miesza się z jękami rannych! Niechaj leje sie krew, falki walają sie po podłodze, kończyny mieszają się z sałatką warzywną! Słowem jednym: Idący na śmierć pozdrawiają Was!

Uff, chybam sie natchnął Gladiatorem... Ale nic to. Na marginesie: Owca, naucz się mego imienia albo Cię publicznie ostrzygę. Nie tylko z futerka, wierz mi :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wysłałem, ale nie doszło. No Veritasa nie znacie? Nie mam dzisiaj kompletnie weny do pisania (zwałpiszon mnie dopadł). Wysoki taki, płaszcz ma i oczka kaprawe. Uzbrojony w zaskoczenia i niespodziankę. Cera blada, oczy w odcieniach szarości (coś jak ci po ciemnej stronie mocy) i w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~^ Indeed..

No to wprowadzam swoją postać, haHaHAHAHA!

Wczoraj nie miałem weny, przeglądałem różne stronki dot. D&D, więc dziś postanowiłem rzucić na Poligon moją postać tak, by już na początku położyła was wszystkich. Może mi się to nie uda... ale trzeba próbować! :D

Podziękowania Kapelanowi Varnusowi za inspirację i pomoc przy tworzeniu postaci. ~^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba wyglada tak, ze najpierw cala nasza druzyna atakuje. D1W1 potem D1W2 potem D1W3 poczym przeciwnicy, poczym sedziowie. Widze, ze sie nierozdrabniales i rowno wszystkich potraktowales piorunem :wink: Ja zastosuje inna strategie. Bede elimonowal przeciwnikow pojedynczo skupiajac sie na jednym :D Tym szczesliwcem bedzie MG aka P_aul :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakos szturmowo to zrobiłem,ale nie dlatego że bardzo chciałem tylko niewiedizałem czy pojedynczo atakujemy czy wszystkich na raz:D

jak widac Kubus Puchatek nie przybył i tylko Pikachu sie stawił:) naczej sie nie stawił tylko przymusem zostął zaciągnięty w kieszeni^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Miało być:

D1W1 atak.

D2W1 odpowiednia obrona i atak.

D1W2 obrona i atak.

D2W2 obrona i atak.

D1W3 obrona i atak.

D2W3 obrona i atak.

D1W1 obrona (aby każdy mógł raz zaatakować i raz się bronić)

Czyli teraz atakuje ktoś od nas... a dokładnie P_aul. Dokop im!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dewnerwuja mnie te podwójne posty i tępo walki drużynowej:D wytłumaczcie mi jak walczymy bo niekuma:D

Owca Wojownik1

Darek Wojownik2

Rev Wojownik3

Pikachu Wojownik1(walczy w tej rundzie co ja:D)

----------------

:D szkoda że puchatka niema:D

ale może dojdzie:D bo chyba na pociąg:D nie zdążył i biegnie za pociągiem:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...