Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

mysle,mysle,mysle noiu wymyslilem ze osobiej początkującej na tym forum(newbie,rookie jak ja nienawidze tych slow;/) to bedzie mi trudno ze znalezieniem kumpli czyli zawodników,czyli ilu zawodnikow na druzyne?3?czyli ja i jeszcze 2?:D ale ja jestem super z matmy:D az serce sie kraja:D ale spróbuję:)

KTO CHCE BYC ZE MNA W GRUPIE?:D

pospolite zawołanie:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da King is back... :)

No to ja się zgłaszam do drużyny zielonych, która walczyć będzie ze zmodyfikowaną żywnością Wuja Sama.

Jeśli Imperator (to nie ty Owca, zapomnij :P ) pozwoli mi zmierzyć się z tobą, Rev, za tę "nominajcę" darka do sędziego wytrząsnę z ciebie duszę! Jak dla mnie to mogłem czekać i 3 miesiące aż wróci Feo. Nikt nie będzie ciebie pamiętał, zdrajco. Dopilnuję tego. :twisted:

Co więcej? Zatańczmy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajta tu Qubusia :wink: niech walczy albo sedziuje.

podsumowanie:

RedTeam - (P_aul, Revotur, darek91)

GreenTeam - (Holy.Death, Owca)

Jurorów brak;]

Aby rozpoczac jatke potrzebujemy jeszce jednego zawodnika i sedziow, wiec podkasac rekawy i spraszac towarzystwo 8)

Zaprosiłem juz Niziolke (naturalnie odmowila bo bała sie przegrac :twisted: Hye, Hye) i Cardiego (poki co milczy :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to Nizoiołka niechce sędziowac lub grac bo ma czas zawalony nauką a nie ze sie boi przegrac:D(niema to jak rozwiać wątpliwości)

Nieładnie kogos oskarzać(pożądny sie odezwał:D)

Do zobaczenia

PS:Miałem zwichnięta nogę dlatego tyle pisałem(całe dnie) w te kilka dni i dlatego też przegrywam w walce z Derekiem(przez zwichniet anoge:D)

ale spox jutro wracam do szkoły(ja niechce mamo:( )

więc bede pisał mniej(nie cieszcie sie tak! :evil: )

Ciao@!:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak widzę niezła rozwałka się szykuje, jednak sędziów nie macie. Zatem za namową Hawka zglaszam się, że mogę byc jednym z arbitrów. Wiem, wiem, doświadczenia mi brak, jednak od czegoś trzeba zacząc :) Poza tym przydałoby się, żeby drugim sędzią była osoba z doświadczeniem, może Spell, vysoki? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owca - Może należałoby się cieszyć? Raz, że robisz więcej błędów niż wszyscy uczestnicy "Sesji RPG" razem wzięci. Dwa: piszesz bardziej chaotycznie niż ja kiedyś (a to sztuka). Trzy - Najwidoczniej piszesz nie patrząc na to co napisałeś. Pełno błędów, literówek, kuleje interpunkcja... (bardziej niż u mnie!) w co ja się wpakowałem? Postaraj się pisać bardziej składnie w np. Wordzie albo w czymś takim bo się wprost nie chce czytać twoich postów, już nie mówię o zrozumieniu tekstu... Rozumiem, że nie każdy jest mości Miodek, ale w netykiecie jest punkt dotyczący "schludnego" wysławiania się na forum... (Czytałeś?)

P.S. Kiedy bierzesz oddech? Co post?

P.S. 2 Jeżeli nikt nie zwraca tobie uwagi na styl pisma to robię to ja. Tu i teraz. May Adun watch over you...

Został nam jeszcze sędzia (dwóch?) do obstawienia i zawodnik. Nie wiem czy ten pojedynek dojdzie do skutku. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym informuje ze drugim sedzia bedzie Hawk 8)

Wielkie brawa dla tego pana :wink:

Statsy na te chwile

RedTeam - (P_aul, Revotur, darek91)

GreenTeam - (Holy.Death, Owca)

Jurorzy - (JaqbS, Hawk)

I kto to mowił, ze ten pojedynek nigdy nie powstanie :wink:

==============

Wiadomosc z ostatniej chwili :D

Cardinal przyjal funkcje trzeciego sedziego :D

P.S.

Do pelni szczescie brakuje tylko jednego gracza u zielonych, ale z tym nie bedzie problemu 8)

A ty Owca z Darkiem konczcie bo punkty polecą za zwloke :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za dłuższą nieobecność i niepisanie na Pligonie, lecz szkoła to szkoła, a na tym etapie trzeba się już uczyć... Poza tym, jak się człowiekowi zachce uprawiać jakieś sporty, to już naprawdę Kadźychistan...

Jeszcze dzisiaj (lub jutro) postaram się napisać na Poligonie.

H.D. - W pełni się z tobą zgadzam co do stylu i poprawności (pod każdym względem) "twórczości" Owcy. Na początku był Chaos, owszem, ale aż tak chaotycznie pisać po prostu nie można... I nie tylko ty dajesz baczenie na sprawy polszczyzny :D

PS. Owco, do jasnej ciasnej cholerci, czy uważasz, że Darek to ksywka? Hę? Do Twojej wiadomości: imienia "Darek" nie odmienia się "Dereka" tylko "Darka". Dlaczego? Bo nie mam na imię Derek, tylko Darek. Takie trudne? Odnoszę wrażenie, że ne są to literówki, bowiem widzę to już któryś raz w Twoich postach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rev - Młodzi, naiw... pełni optymizmu i chęci życia. Jeżeli w ciągu dwóch dni nie napłyną oferty moich "kontaktów" to postarajcie się wyłuskać Qubusia z rękawa.

Kasta sędziów musi się liczyć z myślą, że - być może - nie będzie miała czego sędziować, a Krasna drużyna obejść się, że smakiem.

Hope is a first step, on the way to disappointment... - zostawiam więc ją zatwardziałym optymistom, nie ma to jakbyć szczodrym... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tylko potrafisz siedziec i narzekac 8)

Jak kolwiek nie patrzec to przyprowadzilem trzech sedziow;]

jesli bede chcial to przyprowadze wam kolejnego gracza, a ty co zrobiles w miedzy czasie? To takie trudne spytac kogos czy bedzie chcial grac na poligonie :) Jesli odmowie to trudno, pytaj sie dalej, jesli powie TAK to macie juz zawodnika i mozemy walczyc 8)

Simple :D

P.S.

Troche wiecej optymizmu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujemy tylko trochę cierpliwości...

W międzyczasie starałem się zwerbować kilku ochotników, ale najwyraźniej wiedzą skąd wiatr wieje i nie pokazują się mimo plakatów z napisem: "- Co TY zrobiłeś dla frontu?". Pytam i pytam, ale odpowiedzi nie nadchodzą, może to nie jest trudne, ale brak odpowiedzi też jest jakąs formą odpowiedzi (w tym wypadku prawdopodobnie NIE), a kończą mi się karty, Joker.

P.S. Optymizm? Czy ja wyglądam na naiwniaka? :twisted: (pytanie retoryczne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raziel29a zgłasza chęć przyłączenia się do drużyny zielonych zwanej potocznie GREEN jako Veritas.

Takie małe pytanko: martwi gracze bedą wskrzeszani po walce? (widząc śmiertelnie poważne miny wszystkich w około, zrobił mine ala Rambo, albo jakiś inny Szwancenmerger i stwierdził) A co mi tam, raz Veritasowi śmierć.

======

I jeszcze jedna sprawa. Wiem, że wszyscy już bardzą walczyć (bardzo chcą), ale mam małą prośbę: Można by początek walki przełożyć na poniedziełek, bo przez weekend to mnie nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo - Raziel, a czytales choc fragmenty walki na poligonie? Bo to jest pojedynek na dowcipy, bezsens i szalenstwo. Wygrywa ten, kto wymysli najbardziej zakrecony sposob obrony i ataku. Walke mozemy rozpoczac od poniedzialku (wlasciwie to wciaz jeszcze trwa poprzednia...)

Po drugie primo - Darek, nie zechcialbys sie zamienic miejscami z Razielem albo Owca? Bo troche nie rowne sklady wyszly... (alez jestem fairplay :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Jednym słowem.

Primo: Sędziom dziękuję za szybkie (w moim mniemaniu) opublikowanie wyników, oraz za uznanie mojej wyższości. Dodam jeszcze tylko, że bardzo się cieszę, że ma walka została oceniona tak wysoko przez tak doświadczon...ego sędziego, jakim jest P_aul :D Koniec tej wazeliny, teraz konkrety...

Secundo: Myślę, Owco, że za jakiś czas, gdy nabierzesz nieodzownego w "tych sprawach" doświadczenia będziemy mogli przeprowadzić rewanż. Zrobię to z dziką rozkoszą... :twisted:

Tertio: W sumie składy wyszły rzeczywiście nierówne, więc przychylam się do propozycji Holy'ego. Jeśli oczywiście pozostali się na to zgodzą, a sprzeciw może byc mozliwy chyba tylko ze strony P_aula i Reva :D Bowiem "początkujący" raczej nie będą chcieli sie sprzeczać... Czy się mylę?

Po czwarte : Wybranie kapitanów obu drużyn byłoby rzeczywiście dobrym pomysłem. Proponuję wewnątrz grupowe głosowanie na gg bądź privie... Oczywiście jak już zostaną wybrane ostateczne składy. Z mojej strony mogę tyko powiedzieć, że raczej nie można liczyć na moje bardzo częste odpowiedzi, bowiem w tzw. "tygodniu roboczym" raczej bardziej mnie nie ma, aniżeli jestem. Raz dziennie to max.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...

Ja, P_aul, Kapitan druzyny Krwisto-czerwonych wyzywam na sad bozy Owce, kapitana zgnilo-zielonych wraz z cala jego marna banda. Wybierz czas i miejsce.

Walka bedzie chyba wygladac normalnie, nie? Tylko nie wiem, czy czekamy na posty przeciwnikow, czy np. wszyscy trzej mozemy atakowac naraz... Mysle, ze to juz ustalimy w czasie walki, zaleznie od tego co okaze sie lepsze taktycznie (mysle ze jednak warto poczekac na posta przeciwnika, bo mozna napisac tez obrone...) No i przypominam ze kazdy w danej rundzie moze zamiescic JEDNEGO posta. A runda konczy sie, gdy wszyscy gracze odpisza. To chyba tyle...

Acha uklad pisania naszej druzyny - Najpierw ja, potem Raziel, na koncu Holy (jestem kapitanem, wiec to jest raczej bez dyskusji...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Veritas podbiegł do człeka odpowiedzielnego za wystartowanie bitwy. Wyrwał mu z rąk pistolet i zaczął drzeć się w niebogłosy tak głośno, że aż się ten człek zbudził, co dość rzadko mu się zdarza.>

- 3!

- 2!

- ... Na czym to ja skończyłem? Mniejsza z tym.

- ZACZYNAMY!!!!!!

<I wystrzelił w powietrze... Strużka wody poszybowała do góry. Tam zatrzymała się na chwilę, przypomniała sobie, że jakiś idiota Nióton, czy jakiś tak kazał wszystkiemu co zwisać swobodnie zamierza - spaść i rozbryznęła się beznamiętnie na głowie Veritasa.>

- No co? - stwierdził zdziwiony

<Wszyscy w około patrzą się na niego jak na jakiegoś trolla w bikini.>

<Czyli wszystko po staremu.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...