Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

1.Moge wybrać postać taka jaką chcę czy z jakiegoś gatunku np:na pistolety itp czy magia i miecz?

2.Postac musze przed walką opisać jakoś?

3.jest tak:w1-ruch w2-ruch sędzia w1-ruch w2-ruch czy w1-ruch w2-ruch w1-ruch w2-ruch sędiza-wynik?

troszke nie zrozumialem wlasnie tego w jakiej kolejnosci piszemy posty:D

JA chętnie bym z kims powalczył ale ja wole postacie hmm używające magii:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc magia moga tez byc pistolety, rowniez postac moze byc z "innej bajki" :wink: Musisz jednak znalesc sobie przeciwnika i go wyzwac a ten musi to wyzwanie przyjac. Aby starcie oceniac musza byc sedziowie (najmniej jeden, chodz przyzwoitosc nakazuje aby bylo ich dwoch :D ) ktorzy wasze starcie (ciebie i przeciwnika) beda oceniac i punktowac. Zabawa jest podzielona na rundy (chyba 3 :wink: ale sedzia moze zarzadac wiecej, np. dogrywke)

Osoba ktorą wyzwiesz przygotowuje grunt pod walke, czyli pisze pierwszego posta w ktorym przedstawia okolice, realia itd. w ktorych bedziecie sie mierzyc. Przedstawia tez swoja postac. Teraz (nastepny post) ty mosisz przedstawic swoja postac i zaatakowac postac przeciwnika (1 Runda Atak) teraz przeciwnik musi wyprowadzic obrone i ciebie zaatakowac (1 Runda Obrona + Atak.) W nastepnej rundzie ty wyprowadzasz obrone i atakujesz, pozniej on wyprowqadza obrone i atakuje. W trzeciej rudzie to samo. Ale w czwartej rundzie ty tylko bronisz sie nie wyprowadzajc ataku i nastepuja noty sedziow.

Wazna sprawa: Ataki piszemy w formie niedokonanej czyli:

"ja atakuje wazonem, ja atakuje gumowym kurczakiem, rzucam w przeciwnika mowiaca kanapka" itd. (zreszta przeczytaj kilka postow z poligonu to zrozumiesz i sie przy okazji posmiejesz troche :D

Generalnie punkty dostajesz za humor, kreatywnosc, abstrakcyjnosc, fair play, no i dobra zabawe. Punkty moga ci byc odebrane za lamanie regulaminu (makymalnie dwa posty dzinnie, no chyba ze sedzia zarzada inaczej) nie sluchanie i nie stosowanie sie do rad sedziow (oraz modkow, super modkow i adminow), za osobiste wycieczki, bluzganie, przeginanie, nie stosowanie sie do netykiety oraz do regulaminu zarowno dzialu "sesja RPG" jak i watku w ktorym piszesz.

To tyle

P.S.

Zacytuje P_aula:

P_aul jesli cos przekrecilem to mnie zatsrzel (i popraw) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owco, nadszedł Twój szcześliwy dzień...

W sumie od dawna z nikim nie walczyłem na Poligonie... A powiedzieć, że mam na to chętkę to troszku zbyt mało. Mam do Ciebie jednak pytanie: Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w "TYCH" sprawach? Znaczy się absurdalny fristajl na dwa blaszane bębenki? Bo jeśli nie, to musiałbyś być talentem, aby wyszło coś z tego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek ty jestes praktycznie weteranem w "tych" sprawach wiec chcialbym cie prosic o cos :twisted: Rozegrałem walke z Holym a naszymi sedziami byli Wojmistrz P_auli i imć Feo, niestety z przyczyn technicznych Feo nie mogl ozec wyniku i dlatego chcialbym cie prosic abys zajal miejsce sedziego pomocniczego i ocenil zamiast Feo nasza walke (czekamy na wyniki juz chyba miesiac :wink: ) Zgdzoisz sie [-o<

P.S.

wypadało by jedna jatke zakonczyc nim sie druga rozpocznie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owco?!heh czuje sie jak w szkole:D(owca,owca tak na mnie wolaja:D)

doswiadczenie?gram teraz sesje D&D i przeczytalem kilka-nascie walk na Poligonie więc mniej więcej wiem na czym to polega,nigdy nie bralem udizalu w samych walkach bez systemu 1vs1 ale wkońcu kiedyś musiałbym zacząć:D bo uwazam ze tkaie walki są lajtowe:) a ze zemnie normalny ziomus jest to ja lubie tkaie lajtowe walki:)

ale moja postaice gdizekolwiek by niebyly zawsze są oparte na fantasy więc moje postacie nie wyskocza ci z Kalasznikovem(co najwyzej z kamehamom):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weteran... Hmm.... ... ... ... ...

Zastępowanie Imć Feanora może się wiązać z pewnymi niemiłymi konsekwencjami (w końcu jak wpadnie w szał z powodu zabraniu mu oceny... lepiej nie mówić. Zaznaczyć wypada tylko, że mało co mogłoby mi się NIE stać). Ale się zgodzę. Musze tylko przeczytać całą walkę...

Owieczko (lepiej? :D) -> Niach, niach, niach. A więc postanowione. Wyzywam Cię. A propos Kamehamy - trafił swój na swego... Wiesz o co chodzi, jesli czytałeś (a z tego co napisałeś to czytałeś) moją walke z imć Jagerem... Hmmm, dwóch Super Sayanów w freestajlu'u'u? Może być nader ciekawie. Jak tylko wygłoszę swą ocenę możesz zakładać arenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie oczywiscie suma punktow. Moim zdaniem zaden z was nie zasluzyl na maksymalna ocene, a ponadto Holy mial minimalna przewage. Darek uznal z kolei, ze to ty Revo byles lepszy i to wyraznie. Wygrywasz wiec. Ja moge sedziowac pojedynek Owcy z Darkiem. Kto chce byc drugim sedzia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz baranku musisz napisac pierwszego posta "wstepniaka" w ktorym napiszesz gdzie ma sie rozegrac potyczka (takowych miejsc jest dokladnie tyle ile wyobraźni w twoje glowie), opisz tez swoja wlasna postac i cierpliwie wyczekuj ruchu przeciwnika :twisted:

ON

Juz rozumiem czemu Holy zaczal udzielac sie na innych forach. pewnie z powodu, ze przez caly dzien siedzial na forum i wyczekiwal az ktos jakiegos posta napisze, zeby mogl on odpowiedziec. Ironicznie przez ostatnie dwa dni dokladnie tak samo ja sie zachowuje. Z powodu, ze nikt nic nie pisze w dziale "sesja RPG" zaczelem sie juz udzielac w topicach: ogame, szkola i anime. (nie mowie ze to jets zle ale o czyms to swiadczy)

Wiec apel do wszystkich bywalcow tego tematu RUSZCIE ŁEPETENY i naskrobcie cos :wink:

OFFTOPIC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, osobiście wolałbym, aby pojedynek sędziowałby ktoś bardziej doświadczony od Ciebie, Rev, ale z braku innego sędziego... Może ktoś ze starych wyjadaczy? postulowałbym za Ciotką Samo Zło, czyli miłościwie panującą na włościach niziołką - tylko czy znajdzie czas... Mniejsza z tym. Walkę czas zacząć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

derek,ja wiem że po twoim ataku powinienem sie bronić i atakować ale jak przeczytasz posta to zauważysz że jakotakowej obrony ni ma,poprostu to jest tkaie wyjaśnienie bo Tsukasa sie nie zdążył bronić przebiegły te zajece poturbowały Magusa,on jakimś cudem wstał i siem otrzepał i zaczał atak,tkaie coś zeby bylo jasno a niechcialem pisac tego pdoczas walki(jakos niemogę sobie wyobrazić ze ktokolwiek moze sie obronic przed atakiem zajecy,to jest NIE-MO-ŻLI-WE!!!)

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wciąż uważam ze to przegina jaką kolwiek wyobraźnie poprostu ominięcie zajęcy jest niemożliwe tak samo jak zatrzymanie wypuszczonej sprawnymi palcami pestki od jabłka:P nawet kule od pistoletu mozna zatrzymac ale zajece lub pestki od jablek są niemozliiwe do obrony,moze dlatego NASA używa pestek od jabłek zamiast aminucji do Uzi:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy bojownicy & szanowny drugi sedzio - walka idzie bardzo szybko, to juz trzecia runda. Zgodnie z zasadami pojutrze bedzie po zawodach. Co powiecie na rozpisanie walki na piec, a nie regulaminowe cztery rundy? I swoja droga skad pomysl ze wlasnie cztery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, przeczyatalem regulamin raz potem drugi raz, poczym przeczytalem go od tylu, wspak, poprzestawialem literki, poszukalem ukrytych znaczen, przypisalem kazdej literze cyfry i je zsumowalem i podzieliłem, a calosc pomnozylem przez funkcje x= ax +4gx +j / 12,3f i wszlo mi nic czyli g... kupa :D ale nigdzie nie znalazlem wzmianki ze rund w liczbie 5 byc nie moze (jakby to powiedzial mistrz joda :wink: ) wiec przychylam sie do wniosku imć sedziego Wojmistrza i zarzadzam 5 rund;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez mnie nie dołuj dobrze?ja mam tłuc?:D smiechowaty jestes jak ja nawet golumma niemoge pokonac:D

ale jeden minus takiego poligonu to jest to że wszyscy są niezniszczalni:D niemozna nikogo pokonac,bo mozna poprostu powiedizeć ze super ultimate frostic atak wroga poprostu se znikl:D

ale liczy sie pomysł,chociaz wkurza mnie to ze derek atakuje mnie wciaz tym samym Gollumem:D(i dotego przyznal sie do ojcostwa)ale jednego nie zrozumialem,skoro Derek jest ojcem golluma to do jasnej Cho....inki czemu on mnie zaatakowal?;/:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jeszcze tego nie wiesz ale darek za pazucha trzyma swoja tajna bron czyli gumowego kurczaka :D

Pomysl inaczej: skoro ŚMIERĆ jest ojcem Goluuma, to kto w takim razie jest jego matka :lol: Jak dojdziesz do jakiejs konkluzji to daj znac :wink:

A propos. Strasznie wielka mam teraz ochote zagrac na poligonie jako gracz i chyba wiem kogo wyzwe 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rev - zgadzam sie :D Ale mam lepszy pomysl. Jak ta walka sie skonczy, proponuje sprobowac rozegrac pierwsza w historii walke druzynowa. Zglaszam sie na kapitana "czerwonych". Czekam na jednego lub dwoch partnerow i jakichs oponentow. Ale poki co... konczcie wasciowie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym być kapitanem drużyny Zielonych nawet bym chciał ale jest jeden maciupeńki uno problemo:D-Brak zawodników w mojej grupie Zielonych;/ (jak pech to pecha taka błachostka niby:D)

a co do kończenia to wiesz wszystko zależy do Golluma a skoro ŚMIERĆ jest jego ojcem to chyba Derek91 jest jego matką ale nie jestem pewien(to tlyko przypuszczenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce byc w twojej druzynie P_aul 8)

Mam juz postac ktora wszystkich powali na kolana :D (w doslownym tego slowa znaczeniu)

--->Owca

Skoro nie masz zawodnikow, to no problemo, wybierz sobie kogos i zapros go, jesli odmowi to trudno i szukaj dalej, jesli powie OK to masz pierwszego zawodnika, simple :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...