Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Na mnie też gra KMT zrobiła spore wrażenie. A w tym tygodniu jeszcze kontynuacja pojedynku NA vs EU, będzie się działo :)

Swoją drogą, czytając reddita lola,

w sytuacji gdy KMT dołączy do jakiejś organizacji, organizacja ta może sprzedać ich miejsce komuś innemu np NiP? Chociaż najczęściej przewijała się opinia, że obecny skład NiP wróci do LD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3xUp - Podaj nick na PW, pickniesz champa którym umiesz grać, ja wezmę kontrę i będziemy grali dopóki choć raz nie wygrasz, albo ci się nie znudzi, szczegóły obgadamy wink_prosty.gif

"1 vs 1 u n00b!" :D A tak poważnie to faktycznie skill jest najważniejszy. Co z tego, że ktoś weźmie niby kontrę jak nie wie na czym to kontrowanie miałoby polegać? Po drugie to gra drużynowa. Co z tego, że komuś nie idzie na linii kiedy w tf robi swoje bo dobrze zgrywa się z drużyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skill się do pewnego momentu liczy, ale w końcu dochodzisz to progu, gdzie masz przeciwnika o podobnym skillu lub większym i wtedy on biorąc kontrę zwycięży. (Dlatego na LCS taki popularny jest Renekton, bo jest praktycznie niekontrowalny).

Ja się zawsze śmieję jak widzę kontrę na Tryndę, w bronzie (Teemo banuję). Ostatnio przeciwnik wziął Nasusa i tak grał, że go z moim junglerem pobijaliśmy zupełnie.

Wczoraj ktoś wziął Malphite przeciw mnie i jedyne co miał dobre to mid laning phase, w early ja go pushowałem, w late nie mógł mi nic zrobić bo maiłem za dużo life steal, a po laning phase to sobie splitowałem (243cs w 38 min) i instruowałem drużynę co mają robić (na szczęście się słuchali).

Na smurfie (lvl9) EUNE wbiłem Tryndą rekord cs 463 http://www.lolking.net/summoner/eune/39849915#history

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordPoland

Masz wszystko w sygnaturce poniżej,wiec wystarczy że zaprosisz.

I Santus ma troche racji.Za przeproszeniem wyzwanie na poziomie tak zwanego "polaczka" ale przyjmuje rekawice.

I twój plan ma oczywiste luki.

Jakbyś chciał jakas widownie to można kogos poprosic żeby poogladał.

@KMT

Teraz sie zaczeła własnie na nich moda,chłopaki zagrali genialnie co było juz tu powiedziane i miejmy nadzieje na wiecej zwyciestw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMT zagrało naprawdę ładnie, w drugim meczu spodziewałem się, że będzie 1:1, a tu zonk. Dosłownie zniszczyli NiP, chociaż trzeba przyznać, że ta drużyna nie radzi sobie bez Bjergsena, który teraz rezyduje w TSM. Teraz tylko liczę na to, że chłopaki wybiorą dobrego sponsora, bo nie ukrywajmy - MYM się już skończył i nie wiem, czy w ogóle będą potrafili coś ugrać.

Gankplank jest dobrą postacią na topa, zwłaszcza jak zrobi się go pod dużą ilość HP, może tam siedzieć i farmić bez końca. Na jungle (przynajmniej starą) też się nadawał. Będę musiał sprawdzić, jak jest z nim teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj rankeda, miałem iść topa vs Teemo, ale zamieniłem się z Ziggsem - napisałem mu, że chce zagrać przeciwko Riven lore enemy. Zgodził się od razu i bez gadania. Poszedłem więc na mida. Koło 10-tej minuty (nie pamiętam która dokładnie) miałem 90 cs, gdy Yasuo miał tylko 20 (albo aż, bo większość z tego zdobył, gdy byłem na topie/bocie/jungli/smoku), z linii zszedłem 6-0, kille zdobyte bez większego problemu, roamowałem topa i bota, aby reszta ekipy mogła się nafeedować. Yasuo raz trafił mnie tym podrzucającym tornadem, to było przed 6-tym lvlem, a więc nie miał możliwości użyć ulta, również raz udało mu się (i to dość ładnie) zablokować z W mojego Wind Slasha, czym uratował sobie życie.

Widziałem go w kilku grach, w każdej feedował.

Zmieniając temat. Co się stało, że masz "wszechwiedzący" i wszystko komentujący Pan Dywan już nic tutaj nie pisze ? ;p

EDIT:

Zna ktoś może ceny tegorocznych zimowych skinów, bo nie wiem ile będą kosztować, a wydaje mi się, że widziałem gdzieś, że Lulu będzie za 1350.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem topa Yasuo vs Riven na koncie kolegi, bo ma runki na full crita + rękawica na start = 50% crit. Do 6 lvl było po zero killi i dwa razy zmusiłem go do powrotu do bazy, wbiłem 6, zestackowałem Q, wbiłem z E+Q, żeby trafić, ult, poleciał kill i zacząłem snowballować. Jeśli nie oddasz first blooda przed 6 lvl to "gg easy". Skończyłem ze statami 3/1.

Tak w ogóle to ten Yasuo musiał być full retarded, że miał tylko 20 farmy, na Yasuo możesz farmić z dystansu przy użyciu Q(ja raz widziałem Anivie z 45 farmy w 15 minucie). Ten koleś chyba nie wiedział, że combem E+Q masz 100% szansy na trafienie z podrzucenia.

EDIT: Ustanawiam skill matchup, bo lepszy Yasuo rozmiecie słabą Riven, a dobra Riven poskłada słabego Yasuo.

2xUP

Na 90% tak samo będzie jak z MyM'em. Nowa taktyka i nieznani gracze. Rozpoczną LCS i będą świetni, ale później zaczną przegrywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustanawiam skill matchup, bo lepszy Yasuo rozmiecie słabą Riven, a dobra Riven poskłada słabego Yasuo.

Tak samo można powiedzieć, że dobry Teemo rozmiecie słabego Garena, a dobry Garen poskłada słabego Teemo (mnie raz właśnie taki Garen zdominował na topie). Wszystko przecież zależy od tego jak gracz gra daną postacią, a że Yasuo jest postacią nową to się nie dziwię, że jeszcze nikt nim dobrze nie gra i nie opanował kompletnie całej mechaniki.

Na 90% tak samo będzie jak z MyM'em.

Pożyjemy, zobaczymy. Ja tam za nich trzymam kciuki, znowu mamy być z czego dumni. Osobiście liczę na to, że zajdą daleko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kontry to nie wszystko na ale. Spróbujcie wygrać linie kata/lux/nida vs kassa :D. A co do kontr na topa. Tam kontry najczęściej są mocno przesadzone. Np niby wielka kontra na dariusa teemo. A prawda jest taka że darek kupi marca hexdrinkera to teemo go łaskocze. A sam robi max dwie wbity i nawet bez innego poke teemo leży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lunatyx mówisz ze kontry na topa są przesadzone, ale np taka riven na topie nie ma praktycznie żadnych szans z takim garenem, renkiem czy nawet jaxem chyba ze jakieś nieogary. A co do tego że teeto to kontra na dariusa to nie wiem gdzieś Ty to znalazł ale dla mnie jest na odwrót ;d. Przecież wystarczy że taki darius sobie takiego teeto przyciągnie, walnie q, w i teeto praktycznie pół hp nie ma więc no.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Dariusowi uda się w ogóle na zasięg przyciągnięcia podejść. Linia na Teemo, który w dodatku ma skina umie dobrze grać, może być naprawdę ciężka. Jak nie masz junglera, który zna się na rzeczy, nie zdobędziesz 30 cs i po 6 lvl ani razu nie wejdziesz do krzaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat Riven z Garenem i Jaxem ma szanse wygrać, z Renektonem jest najciężej, ale to nadal możliwe.

Wiem co mówię, bo zagrałem Riven ponad 1k gier. I chyba nie ma postaci (albo bardzo mało, że można policzyć na palcach jednej ręki) przeciwko której bym nie zagrał na linii, czy to top, czy mid.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli jakieś naprawdę dobrej riven tylko taka przeciętna jakich jest najwięcej. Jeżeli ktoś naprawdę dobrze gra jakimś champem to z każdym wygra praktycznie nie zależnie od postaci. Co do tego dariusa vs teeto to teeto ma 500 range, graba dariusa ma 540 (sprawdziłem), więc jeżeli teeto chce obijać dariusa musi wejść w zasięg jego graby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o top Mundo? Dopiero zacząłem nim grać i daję kille w early. Macie jakieś rady? Nie wdawać się w wymiany i farmić w okolicach wieży freezując linię i z E pod wieżą?

Ostatnio bawiłem się w counter jungling nim i sobie tak myślę aby maksować tylko Q i E. Bo z W to się jeszcze łatwo te małe creepy zabija i camp się respi.

Co sądzicie o health regen quintach? Które wziąć: normalne czy skalujące się?

Kupowanie Thornmail ma sens? Jak jest dużo ad postaci u przeciwnika? Czy może sobie darować go?

W dżungli wybór butów się zawęża do ninja i sorców. A jakie buty barć jak gram na topie bo dochodzą jeszcze merce do wyboru.

Jakiś specyficzny build dla Mundo top, czy zwykle to samo zależnie jedynie od przeciwnika ap/ad lub hybryda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundo na topie jest mocny ale nie w early które trzeba po prostu przetrwać. Staraj się nie bić z przeciwnikiem tylko czekaj na ganki i farm.

Co do tej counter jungli to dobrze jest zabić campa całego żeby mieć timer na niego i wiedzieć kiedy znowu można na niego wjechać, ale jeżeli nie chcesz i tak zabijać całego campa to możesz po prostu bez w go zrobić.

Quinty na niego to z tego co wiem na topa hp regen zwykły a do jungli ludzie polecają spell vamp, ale sam nie powiem czy to dobre bo nie miałem okazji tak zagrać.

Thornmaila nie polecam raczej, są lepsze itemki dające armora, chyba że już naprawdę nie masz co złożyć to wtedy.

W jungli nic nie stoi na przeszkodzie żeby składać mobilitki albo swiftnesski dla speeda. Sorców generalnie na niego nie polecam.

Na topa składasz tanky po prostu, 1szy item pod przeciwnika a reszta zależnie od teamu przeciwnego na przykład masz ap przeciwnika to rush spirit visage ale reszta przeciwnego teamu jest ad to potem już armor i tak to działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się poke Mundo. Może nie za bardzo się przydaje na linii (bardziej do last hitowani z oddali), ale w siegu mida się przydaje bo nawet tanka mocno chankuje i łatwiej trafić bo jest więcej przeciwników. W team fight największym wrogiem Mundo jest burst i ignite, bo R to leczenie w czasie, ale jak wróg mnie spróbuje zburstować to mu się to na dobre nie odbija.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak można zagrać na becie biggrin_prosty.gif?Bo jak szperałem w google i znalazłem strone do rejestracji to sie nie da zarejestrować bo po chwili przerzuca na regulamin(chyba ;p) i tak za każdym razem,nie jestem pewien ale można tylko zrobić konto 1,2 i 3 dnia miesiąca?Proszę o rozjaśnienie mi tego ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja na PBE już nie będzie możliwa. Kiedyś Riot (myślę, że do 2 miesięcy temu to było) dał informację, że będą sobie brać osoby do testowania nowych rzeczy, jak się zapiszesz, że jesteś tym zainteresowany, ale to chyba co tydzień te osoby zmieniają, czy jakoś tak. Ja tam mam konto odkąd wszedł Varus i sobie mogę testować skiny, nerfy postaci, wszystkie nowości, itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...