Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Właściwie Yasuo to ronin, a różnica między nim i samurajem jest taka, że Yasuo nie ma pana. Yi też niezbyt pasuje do archetypu samuraja, on przypomina bardziej chińskiego szermierza.

Polecam spróbować Yasuo na bocie w dowolnej roli. Nie żeby to było skuteczne, ale z pewnością zabawnie się tak gra, szczególnie gdy gra się TF'em i Yasuo ze skinami High Noon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogląda teraz stream PhantomLorda? Wbił na smerfie 30lvl i ma placement matches. Jak na razie wpadł w elo hell bo ma 2/3 po pięciu meczach i się powoli chłopak załamuje. Dobre to, taki d1 prawie challenger, a nie potrafi wycarrować meczu w wooden6. Naprawdę aby się w LoL'u wybić potrzeba jednak cierpliwości. Ja juz mam 95LP w br1, chcociaż ostatnie gry są coraz cięższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo akurat każda z tych postaci jest jednym z lepszych junglerów. Szybki clear, dobre ganki. Lee Sin to playmaker sam w sobie i można go budować na milionpięcsetstodziewięćset sposobów. Eve gwałci lanerów dzięki zmianie w wizji. Aatrox wyróżnia się JEDYNIE godlike sustainem. Z drugiej strony Yasuo nie wiem czy się czymkolwiek wyróżnia. Ot, chcę mieć i tyle :D Tak jak skina Markiz Włodek, bo mi Lestata przypomina :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Cho nie jestem taki przekonany. On jest tankiem więc nie powinien grać na midzie. Na topie nie jest taki mocny jak inni, chyba z uwagi na metę, bo nie ma komletnie żadnego gap closera (ściganie przeciwnika i ucieczka z trudnych sytuacji jest utrudniona).

Cho chyba trudno farmić bo masz mały dmg z aa, więc musisz poczekać na idealny moment na creepa i do niego podejść co naraża cię na atak przeciwnika. Nikt chyba nim w early nie farmi z abilities bo za dużo many kosztują.

Na szczęście jego wrogowie opisani powyżej (Vayne, Kog i pewnie paru innych są mało popularni). Choć podejrzewam, że moim Mundo bym i tak wygrał grę przeciwko Tobie, bo w late zniszczyłbym twoich carrych lub spokował ciebie z mojego cleavera (obrażenia od %życia). Dawno nie widziałem Cho w grze i przyznam się, że nie lanowałem przeciw niemu, pewnioe bym kupił na niego grając Mundem: Merce, Spirit Visage i bym był w stanie Cho zabić, jak nie to dalej Sunfire cape, warmog, Frozen mallet (Randuin's albo Linadry's), szczególnie Liandrys by był utrapieniem dla Cho z Rodem i Rylaiką.

Podsumowanie: jak już masz 1350ip na Cho to wydaj je na Mundo.

Cho nie farmi się tak ciężko - E jest umiejętnością bierną i darmową - z nią raczej łatwo się last hituje. A każdy last hit daje manę i hp, więc na linii możesz się długo utrzymać.

Czy wygrałbyś przeciwko mnie grę...Jeśli mówisz o walce na topie to Cho obrażenia ma, zwłaszcza na 6 lvlu. Dzięki pasywowi może sobie farmić spokojnie, więc raczej nie wdawałbym się w wymiany. Teraz sobie uświadomiłem, że nie wiem czy silence przerywa ulti Mundo...Jeśli tak, to jest to kontra na ulti, ale nie mam pewności czy to tak działa. Natomiast w TF Cho jest CC bombą. AoE stun i silence dużo robią, w dodatku ulti potrafi błyskawicznie wyautować APC z gry. Nie wiem czy Ty lepiej grasz Mundo, czy ja Cho, a przydatni w grze są obaj. Fakt, brak gap closera jest bolesny, ale jak umie się dobrze ustawić Q i dodać do tego W, to dużych obrażeń się raczej uniknie. Doktora też lubię, ale mój gad przekonuje mnie bardziej. Wesołych świąt i wbijaj srebro, bo jesteś już blisko. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście GA od pierwszego lvl nie wyróżnia go w żaden sposób? ;) lee to faktycznie b.dobra postać, może poprostu za dużo się naoglądałem ZŁYCH(a takich jest większość niestety) sinów? xd jego największa zaleta to wielka mobilność, tylko trzeba umieć to dobrze wykorzystać, z kolei udyra w junngli nigdy nie lubiłem, boli brak ulti i mała mobilność. Eve z kolei musi otrzymać nerfa w najbliższym czasie, ew. poprawią wizję żeby tak jej nie premiowała. z kolei aatroxa jakoś nerfy nie mają czekać, ogólnie dobry zakup, mówię tylko że tak dobry, a może czasami lepszy od tego co wymieniłeś :D swoją drogą, Wesołych Świąt wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie uświadomiłem, że nie wiem czy silence przerywa ulti Mundo...Jeśli tak, to jest to kontra na ulti, ale nie mam pewności czy to tak działa.

Nie działa.

EDIT:

Mundo jest najlepszy w tym, że masz dłuższą wersję ulta Tryndy.

Czy jest możliwość budowania Mundo pod bruisera i czy się to opłaca jeśli ma się tanka na jungli? Prosiłbym też o taki build. Chciałbym też przetestować maksowanie E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając co najmniej 4, a co dopiero 6 itemów włączasz ulta i w teamfighcie nie ma bata żebyś padł. 250 hpreg na sek + 60% mniej dmg czyli nawet 2 adc cię nie zabije. Na luzie towerdiveowałem 2 ziomków wychodząc z full hp. Na bronze/silver nikt nie pomyśli, żeby wrzucić mu ingnite więc GG WP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mundo z tego co pamiętam dobrze działa jeden ze skilli Miss Fortune. Kiedyś na ranku mój kolega właśnie nią skontrował doktora i z tego co pamiętam to właśnie to jego ulti nie mogło być w pełni aktywne. Poza tym Mundo może mieć na linii bardzo trudne życie - Trynda, Jayce, Pantheon. No i z adc to Miss, Vayne i Kog (lolcounter pokazuje też Tristanę, ale tego to nie sprawdzałem osobiście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mam nadzieje, że ignite+ W MF i nic nie zostaje praktycznie z tego hp reg. mundo? a sytuacje z full nie zdarzają się w każdej grze niestety. nie mówię że to słaba postać bo tak nie jest, poprostu nie popadajmy w zachwyt. Tristana to mój ulubiony adc, to samo co MF : pod E mamy poisona i zmniejszenie regeneracji o 50%, czyli mundo nie jest taki "nieśmiertelny" poza tym, jeśli tak go zbudujesz to prawie nie robisz dmg. żaden ogarnięty team nie focusuje mundo z full buildem, a po tym jak padnie ADC/APC to sam też nic nie zrobisz, tylko w końcu zdechniesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do koga nigdy zbytnio go nie grałem, ale to nie jest tak proste, jeden z lepszych slow'ów w grze chyba (oprócz W piesusa)dobry range, armor pene z Q (ale to średnio pamiętam) i ulti nie pasujące do adc (za to świetne pod ap) i to hyper carry jak vayne, więc się dużo lepiej odnajduje w late, to nic dziwnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trista jest akurat bardzo częstym pickiem z racji zasięgu i grubego dopakowania do as. Z kolei Koga się rzadko widzi, bo np. Vayne go ciśnie strasznie. Btw - Mundo jest bardzo słabą postacią z racji takiej, że można go ściągnąć ignitem albo Morellonomiconem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...