Negate

Forumowicze
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Negate

 • Urodziny 20.03.1995

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Zgierz
 • Zainteresowania
  Anime, Gry, Sport

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  League of Legends Red Dead Redemption Mass Effect 1,2,3 Fifa InFamous God of War Killzone Dragon Age Wiedźmin 1,2
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 1. Mundo na topie jest mocny ale nie w early które trzeba po prostu przetrwać. Staraj się nie bić z przeciwnikiem tylko czekaj na ganki i farm. Co do tej counter jungli to dobrze jest zabić campa całego żeby mieć timer na niego i wiedzieć kiedy znowu można na niego wjechać, ale jeżeli nie chcesz i tak zabijać całego campa to możesz po prostu bez w go zrobić. Quinty na niego to z tego co wiem na topa hp regen zwykły a do jungli ludzie polecają spell vamp, ale sam nie powiem czy to dobre bo nie miałem okazji tak zagrać. Thornmaila nie polecam raczej, są lepsze itemki dające armora, chyba że już naprawdę nie masz co złożyć to wtedy. W jungli nic nie stoi na przeszkodzie żeby składać mobilitki albo swiftnesski dla speeda. Sorców generalnie na niego nie polecam. Na topa składasz tanky po prostu, 1szy item pod przeciwnika a reszta zależnie od teamu przeciwnego na przykład masz ap przeciwnika to rush spirit visage ale reszta przeciwnego teamu jest ad to potem już armor i tak to działa.
 2. @up jak 1szy raz oglądałem Our Tapes to naprawdę zrobiło na mnie wrażenie, świetne zrobione. Specjalistą w dziedzinie AMV chyba nie jestem, ale wstawię kilka które mi osobiście się spodobały. Jeżeli któreś już były to sry ;d Our Lives For the Win Start a Fire LoveStruck
 3. Nie miałem na myśli jakieś naprawdę dobrej riven tylko taka przeciętna jakich jest najwięcej. Jeżeli ktoś naprawdę dobrze gra jakimś champem to z każdym wygra praktycznie nie zależnie od postaci. Co do tego dariusa vs teeto to teeto ma 500 range, graba dariusa ma 540 (sprawdziłem), więc jeżeli teeto chce obijać dariusa musi wejść w zasięg jego graby.
 4. Czy warto? Myślę, że jak najbardziej. Oglądałem już dość dawno temu ale pamiętam, że naprawdę fajnie się przy nim bawiłem. Postacie są ciekawe, walki wyglądają fajnie, dużo humoru (szczególnie Excalibur ;d) no i jeden z (przynajmniej dla mnie) największych plusów to Black Star, tej postaci po prostu nie da się nie lubić. Jak najbardziej polecam to anime każdemu kto jeszcze go nie oglądał.
 5. lunatyx mówisz ze kontry na topa są przesadzone, ale np taka riven na topie nie ma praktycznie żadnych szans z takim garenem, renkiem czy nawet jaxem chyba ze jakieś nieogary. A co do tego że teeto to kontra na dariusa to nie wiem gdzieś Ty to znalazł ale dla mnie jest na odwrót ;d. Przecież wystarczy że taki darius sobie takiego teeto przyciągnie, walnie q, w i teeto praktycznie pół hp nie ma więc no.
 6. Biorę udział ;D