Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Na 19 lv koncie EUW dostałem Sonę, aczkolwiek miałem tam jedynie 9 czempionów (włącznie z odblokowanymi darmowymi) więc cokolwiek by nie wpadło było plusem.

Na głównym koncie na EUNE przez Pool Party IP weekend podgrindowałem coby wykupić wszystkie brakujące postacie za 1350, dziś rzuciłem okiem co mi przyniósł los: Gnar, a więc nie można narzekać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie pojawiło się na szczęście nic, bo nie łączyłem konta z fejsem ( a samemu brakuje mi tylko 11 champów, by miec wszystkich, co najlepsze brakuje mi samych za 4800 :D ), a narazie jestem ciekaw kiedy wejdzie ten " połykacz " nowy, bo chętnie bym się pobawił jako " Głodny support ". :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcą przyciągnąć nowych graczy. Bo (IMO) nie pojawiają się żadni nowi młodzi gracze do pro sceny i za kilka lat LoL, jako gra e-sportowa w obecnym formacie może nie istnieć. Albo conajmniej będzie mniejsza. A jak najlepiej przyciągnąć nowych graczy? Sprawić, że będą oni chcieli grać w nową grę z kolegami. Bo łatwiej jest poznać nową grę z znajomymi przy boku. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie IMO, LoL zalicza tendencję spadkową już od jakiegoś czasu. Stety lub niestety, zależy co kto lubi, to tylko kwestia czasu kiedy Dota 2 obejmie pierwsze miejsce. I tu nie chodzi o to, czy dana gra jest lepsza czy nie, tylko o politykę danych firm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś od lutego miałem przerwę od LoL'a (bawiłem się w HotS).

Wróciłem wczoraj i nic się nie zmieniło....

Na wstępie przeprosiłem, gdybym karmił, bo miałem długą przerwę.

Drużyna mówi, że spoko.

20 minut później.

Najlepsze staty w teamie (16/2 Brandem)

Jungler mnie wyzywa bo nurkował pod wieżę za przeciwnikem z połową hp i nie pobiegłem za nim (BEZ naszych minionów w pobliżu).

ADC flame'uje na pół teamu.

TOP płacze, że on tak solo sobie nie poradzi i idzie sobie na inną linię.

LoL... LoL never changes :P

@makemebad ostatnio straszna moda na CS'a się zrobiła, więc faktycznie może być lipa, bo przez tą modę bardzo poziom społeczności podupadł. Ja sobie czasem pyknę meczyk albo dwa, szczególnie dla misji/dropa (gra mi się już zwróciła 3krotnie).

Chociaz w sumie szkoda, że mało kto z moich znajomych chce grać ze mną... Pewnie dlatego, bo nie gram rankingowych, nie lubię tego po prostu, pomimo tego, że mam rangę Master Guardian czy jak to się tam zwie (dwa skrzyżowane AK).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że zaczęli odchodzić głównie ludzie z wyższych dywizji (diament, master) przez co w grze zrobił się jeszcze większy śmietnik i grają jeszcze gorsi gracze. Też miałem 2 miesiące przerwy, po czym zaliczyłem serię 6 lose bo mój team feedował jak tylko się dało, a ja mimo słabej formy bo w sumie 2 miechy to sporo, nie zapoznałem się nawet z patchami (nie polecam, Ashe zmasakrowała mnie na bocie bo nie ogarniałem co ona nagle zaczęła robić :D) ale w każdej grze swoją linię wygrywałem dość srogo (oczywiście poza tą na Ashe), przeciwnik z linii 0/5 i 60-70 cs mniej niż ja ale co z tego skoro mój team praktycznie nie farmił i feedował, a zwłaszcza midy. Nic się nie zmieniło w tej kwestii, mid to wciąż najbardziej oblegana pozycja na którą wpychają się najsłabsi ludzie nie chcący wygrać meczu, a jedynie cieszący się że mogą w końcu nafeedować na swoim "main lane", adc to największe płaczki, a ogarniają jedynie supporty. No, a w jungli dalej nieśmiertelny Lee Sin aka chodzący ward. I to jest poziom plat I-diam IV...

Gra się moim zdaniem staje coraz mniej atrakcyjna, wyszło sporo konkurencji i jedynie ludzie którzy niewiele wcześniej osiągnęli w niej zostają, ci którzy potrafią grać idą na CS albo inne gry bo mają dość tych pierwszych, no i siłą rzeczy się tak poprzesuwało, gorsi gracze coraz wyżej. Każdy patch wywraca ostatnio metę do góry nogami, kiedyś oczywiście też się to działo ale obecnie przesadzają, człowiek który miał miesiąc przerwy po prostu nie będzie chciał ogarniać tych wszystkich zmian. Dla mnie obecnie to gierka na pogranie 2-3 meczyków z kumplami wieczorem jak nie ma nic lepszego do roboty, bo rankedów już nie tknę kijem. No ale cóż, postawa Riotu udowadnia że ma na to wywalone i poza jakimiś śmiesznymi chat restrictami nic nie robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Plusika masz do pierwszej przerwy. Potem się za cholerę zgodzić nie mogę. OFC imo ale jak dla mnie nie ma sensu aby się silili na nową mapę.

@Cmb

Wszedłeś, przegrałeś 6 meczy, z czego jeden na 100% był Twoją winą, uznałeś, że rankedy mają za niski poziom i wolisz grać nie rankedy? Lul.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...