Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Bo po co? Wszystko to, co potrzebuję, kupię teraz za IP (pamiętam czasy, kiedy strony run były do kupienia tylko za RP, miałem 3 strony run chyba przez dwa lata gry), a jakoś nie mam potrzeby posiadania skinów w grze. Tak samo w przypadku skinów do wardów, czy Summoner Icons. Za te 20zł mógłbym sobie kupić jakąś dobrą książkę po taniości, czy nawet dwie, albo inną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę 20zł taki majątek. Można porównywać co można by kupić jeszcze za tą kwotę. Ja jednak wydałem na LoLa już kilka ładnych sum. Dlaczego? Gry kupuję z bundli, bardzo tanio. Gram tylko w 2-3 gry. Nie palę, nie piję, więc wydać 30zł miesięcznie na LoLa to nie problem ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majątek, nie majątek, za te 20zł można kupić wiele fajniejszych rzeczy, niż 840 (dobrze mówię?) RP, które na dobrą sprawę...za dużo nie robią (chyba, że się człowiek czai na dobrą przecenę skinów). Widzisz, ty wolisz sobie wydać tą kwotę na LoLa, ja na książkę. Jak jest dobra, to przeczytam ją kilka razy w życiu, RP po jakimś czasie mi znikną, a w LoLa prędzej czy później mogę przestać grać (w sumie teraz i tak już mało gram, może jedna gra tygodniowo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu według jego potrzeb. Ja sam nigdy nie wydałem specjalnie dużo na LOL-a, ale raz na pół roku kupić sobie skina, czemu nie. Może mogłem kupić za to coś lepszego, ale jednak jakoś nie żałuję tego, że moja postać ma inny kolor/strój. Może to i płytkie, może kasa w błoto, ale raz na jakiś czas to czemu nie :) Ale od razu mówię: nigdy nie wydam 80 złotych, by np: Ezreal był cybernetyczny, miał niebieskie zaklęcia i nowe odgłosy. To już dla mnie przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Jeżeli wydanie kasy na książki kwitujesz "po co" to nie wiem jak Ci to powiedzieć... ale to ta sama gałąź co gry czy filmy. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.

@Devius

Jop, masz sicko za ip co potrzeba do grania. Jak dla mnie za samo to i fakt, że przegrałem kupę godzin jest powodem aby twórcom sypnąć groszem. Oczywiście nie za byle co, a jedynie jak coś mi się podoba (jak skin lee sina - nie nawidzę podstawowego i w przecenie kupiłem). Ale jak nie czujesz potrzeby płacenia to hej, good for you :)

@Dante1997

Potrzeba wyróźnienia się nie jest płytka. Potrzeba wyróżnienia się za wszelką cenę jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee sin jest be. ;) Osobiście nie wydałem ani grosza a wszystkie skórki dostałem. Jarvan smoczy jeździec i Leona walkiria. Jedna od Riotu druga od kumpla. Nie widzę potrzeby wydawania pieniędzy ale planuję chociaż raz ich dofinansować. W końcu mogę się cieszyć grą a przecież kupując za te pieniądze early akces wcale mogą nie otrzymać gry. Więc pytanie kto bardziej zasługuje na sypnięcie groszem twórca książki czy gry / gry czy gry / itd. Cóż dla każdego co innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydawałem kasę na RP z szacunku do twórców, żeby ich wspierać bo warto wspierać twórców którzy robią dobre gry. Przegrałem w LoLa setki godzin, często bardzo dobrze się bawiłem, brałem udział w różnych eventach. Twórcy dbają o swoją grę, cały czas coś się zmienia. Warto jest wspierać twórców którzy pielęgnują swoje gry. Nie lubię podejścia niektórych ludzi że spędzili w grze setki godzin dobrze się bawiąc a i tak uważają że jeśli gra jest F2P to już twórców nie trzeba wspierać, takie trochę podejście jak jakiś pasożyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wam powiem, że sam grając w Ligę od kwietnia 2013 roku wydałem na RP ponad 300 zł ( 3 razy zrobiłem przelew po 140 zł, oraz może z 2 x po 40 ), a że pracuję i bardzo lubię ta grę i mnie dalej wciąga, nie widziałem przeszkód, aby chociaż "dorzucić swoje grosze" dla RIOT-u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wydaję pieniądze na RP, to częściowo po to, żeby Riot dostał po prostu kasę. Dzięki temu czuję, że płacę im za grę, moim zdaniem należy im się i to bardzo. Dostarczają produkt na naprawdę bardzo wysokim poziomie i to całkowicie za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie chłopaki naprawdę sporo racji. Kupując RP czujesz, że w pewien sposób pomagasz grze, stajesz się jej częścią.

Rzeczywiscie, moje dwie dychy tak bardzo pomoga firmie, która sobie robi z nudów sztuczną rafę w Australii xD Miałem ostatnio 2 dychy na PSC, i sobie kupiłem subka u Imaqtpie, o wiele, wiele lepiej wydane pieniądze. A Na Lol'a pare razy wydałem kase z fona, i tak by sie zmarnowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie chłopaki naprawdę sporo racji. Kupując RP czujesz, że w pewien sposób pomagasz grze, stajesz się jej częścią.

Rzeczywiscie, moje dwie dychy tak bardzo pomoga firmie, która sobie robi z nudów sztuczną rafę w Australii xD Miałem ostatnio 2 dychy na PSC, i sobie kupiłem subka u Imaqtpie, o wiele, wiele lepiej wydane pieniądze. A Na Lol'a pare razy wydałem kase z fona, i tak by sie zmarnowała.

No i? Czy ktoś Ci zwraca uwagę co robisz ze swoją kasą?

Czy naprawdę ktoś w to wierzy...

[media=]https://www.youtube.com/watch?v=8iKLTAmqQVs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już ile będzie kosztować DJ Sona oraz jaki będzie upust cenowy przez pierwsze kilka dni od jej wydania.

link

Co o tym sądzicie? Moim zdaniem to przesada, by taka skórka, nawet po promocji, kosztowała o 500 RP więcej niż Spirit Guard Udyr, który notabene miał większą promocję na wyjściu niż DJ Sona. Moim zdaniem Riot sobie jedynie szkodzi ustawiając poprzeczkę cenową tak wysoko.

Mimo, iż na początku rozważałem kupno tej skórki, to przy takiej cenie z tego zamysłu rezygnuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eune.leagueoflegends.com/pl/champion-reveal/barda-wedrujacego-opiekuna

No i kolejny bohater ujawniony. Support. I jak ktoś będzie mi narzekał, że 'znów support', to mu przypomnę, że ostatnim supportem wydanym był Braum. Także... IMHO po wyjściu, to będzie one must pick/ban na 100%. Ultimate to taka obszarowa wersja Hourglass. Bramy przez ściany będą mocno taktyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się ustawić tak pomiędzy zamrożonymi przeciwnikami żeby zabić adc / apc i inne papiery które zwykle są dobrze chronione. I to w czasie w którym oni nie zdążą zareagować. To ulti to tak naprawdę wygrany tf przy nawet słabszej drużynie. Wystarczy nieco skoordynowania. Pozatym nunu może podczas tego z łatwością naładować swoje ulti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem logiki RIOT odnośnie buffowania i nerfienia championów.

Nerf na Morde, rzadko widziany, gościu ma jeden z najniższych współczynników regeneracji HP, w dodatku jego skille kosztują HP, okropny lane phase. Nie wiem oni losowo wybierają kogoś do nerfa?

Nerf na mało widzianego Veigara, który i tak był "średni".

Kompletne zniszczenie Kassadina, 450 zasięgu na ulti to żart. To Nidalka swoim skokiem na kocie ma podobnie. Tak, ale po co nerfić właśnie Nidalee, po co nerfić Jinx, Gravesa, kosmetyczne zmiany na Kacie i Jarvanie, Jannie, według mnie te champy nadal są piekielnie mocne. Postacie, które są w każdej grze, bo są OP zostawiają. Kiedy nareszcie buff dla Urgota? Kiedy dla Evelynn i innym uselessów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Veigar dostał buffy. /s

Takie, że jego win rate spadł z 49~ do 38%. O ile oczywiście pojawiły się pozytywne zmiany (mana koszta/cooldown na W i E), o tyle poza zamianą CD na Q i nerfem AP ratio na R pozbawiono Veigara jednej, istotnej rzeczy - niezawodnego combosa/harassu, zwłaszcza w laning fazie, gdzie przewaga starego Q jest najwyraźniejsza; na dodatek to samo tyczy się jego E - połączenie cast animacji i samego delay na umiejętności sprawia, że przeciwnik ma rok na zauważenie rzuconego skilla i uniknięcie go.

Z drugiej strony, Riot prawdopodobnie tego tak nie pozostawi, a przynajmniej nie na długo.

Zmiany na Morde miały swoje plusy i minusy, wiele się ostatecznie nie zmieniło... Prawdopodobnie zyskał na tym ostatecznie, zwłaszcza w momencie, gdy dorwiemy już spell vampa.

A co do koleżki jeszcze wyżej? Jinx i Graves op? Huh. Drewniana liga musi być ciężka dzisiejszymi czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roberto171- Źle na to wszystko patrzysz. Pamiętaj, że to już nie są stare czasy kiedy Rito nerfiło bądź dawało buffa bohaterom, bo community tak chciało. Teraz większość decyzji obraca się wokół sceny competetive i Kassadin był na nią zdecydowanie zbyt mocny dając drużynie mnóstwo rzeczy. Teraz został przez Rito zabity, ale myślę, że poczekają na spokojnie na rozwój sytuacji. Jeśli postać pomimo tak dużego nerfa będzie sobie dobrze radzić na solo q i być może ktoś z LCS'ów zacznie po niego sięgać to wtedy go zostawią w obecnym stanie. Jeśli nie to będą kombinować dalej. Poza tym spodziewam się, że teraz więcej Kassadinów może się pojawić na górnej linii. A poza tym chciałbym Ci przypomnieć, że zasięg flasha to 400 jednostek, zasięg riftwalku to teraz 450 więc i tak nieco więcej.

@Eflhelm- co do Veigara to musiało to prędzej czy później nastąpić. Po 6 poziomie robił się zbyt dużą bestią i zbyt łatwo było nim zabijać nawet w momencie kiedy nie poszło nam szczególnie mocno na linii. Teraz jeśli chcesz harrasować z Q musisz mieć do tego odpowiednie umiejętności. Zresztą patrząc na bombki Ziliana to widać, że Riot ma tendencje do wprowadzania coraz większej liczby skillshotów i moim zdaniem to im się chwali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...