Jump to content

Hejnewar

Forumowicze
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Hejnewar

 • Rank
  Krasnolud

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Grałem sobie dziś cały dzień lili to było super doświadczenie ciągle praktycznie grałem pushujac i zdobywając doświadczenie / robiąc najemników a z drużyną byłem tylko w sporych teamfightach ale jak już się zjawiałem to robiłem 2-3 trupy w dodatku duelowałem większość postaci w 6 zagranych dziś meczach a bez co najmniej 2 osób nie dało się mnie zabić. Grałem najpierw pod smoki x3, później pod smoki i heal x1 i na koniec pod wichurę x2 (utl to smok ale na ostatnie wziąłem redukcje cd). Czuję ze pod smoki lepiej się dueluje ale pod wichurę jest bardziej op w efekcie zawsze byłem w top 3 pd top 3 zniszczeń top 3 klasy (nie żartuję ) a raz miałem największa liczbę kili w całej drużynie czym rozwaliłem nove która mnie wyśmiewała Ps. Da się robić comebacki wystarczy farmić i nie ginąć jak się ogranie mapę i co kilka sekund (poza tf na nią zerka to nie ma problemu).
 2. Co do Abatura czy jeżeli mam staż w SC2 i w byciu dobrym junglerem w lolu (takim ogarniającym mapę) to dam radę? Postać wydaje się ciekawa ale zastanawia mnie czy miałbym duży wpływ grając nim na mecz przy nie ogarniającej drużynie?
 3. Witam. Ostatnio przybyłem do HotS i zagrałem kilka meczy. Bardzo fajnie grało mi się Valą pod aa, diablo pod tanka (100k dmg przyjętych 0 śmierci to rekord), Lt. Morales i Nazeebo pod push (ten ult pod przywołanie potworka). Kogo polecacie w najbliższej przyszłości aby sobie zakupić? W lola gram przede wszystkim offtankami i supportami.
 4. W poe po pierwszej postaci (wystarczy przejść na najniższym poziomie trudości wszystkie 4 akty) można już całkiem nieźle tworzyć własne postacie. Najłatwiej zepsuć sciona. Ogólnie w poe wcale nie używałem internetu do podbierania buildów a grało się spoko na Merciless i fajnie przechodziło się mapki endgame-owe. Najłatwiejszym sposobem zepsucia postaci jest pójście w glass canon nawet w nie hardcoreowej lidze bardzo uprzykrza to życie i utrudnia grę do momentu dostania się do odpowiednich dot. W drugą stronę też nie dobrze. Po prostu trzeba mieć wyczucie w dobieraniu dot.
 5. Sezon temu wbiłem bez trudu rangę 5 kontrolnym szamanem podobnym do tego co teraz gra dużo Kibbler. Jeszcze przed tym grałem kontrolnym kapłanem i paladynem na różnych bazach. Teraz gram mill łotrem w wild i idzie świetnie gdyż jest tam najwięcej kapłanów i paladynów (secret) ale kapłani ich ostro jadą w wild z tego co spotkałem jest dużo więcej kontroli. bardzo dobrze gra mi się tez disneyland wojownikiem z drobną modyfikacja w standardzie (eliska) bo on potrafi naprawdę szybo się przemielić 0 kard do 18 to mój rekord i sporymi w wild aczkolwiek tam po tej 8-7 randze nie daje rady na kapłanów. Kontrolni wojownicy i murlok palladyni też występują i można się na nich nadziać oczywiście szaman jest ale jest tępiony przez paladynów z tego co wiem. Obraz mety według mnie.
 6. Dokładnie wystarczy że będziesz w posiadaniu jednego skrzydła przed wyrotowaniem przygody z standardu a będziesz mógł dokupić kolejne już po rotacji. Ps. Nowa przygoda tuż tuż a na forum cisza.
 7. Jeżeli chodzi o DLC to najbardziej czekam na lizaki i szczury <3 ogry w sumie też mogą być ale bardzo wątpię że będą maiły w grze osobną frakcję. Lizaki też swojej nie dostaną gdyż fabularnie mieszkają na innym kontynencie niż reszta ras i głównie walczą z szczurami (już obecnymi wszędzie) i ludźmi którzy sobie do nich przypłyneli. Zakładam że następną rasą będą elfy ( nie lubię ich). Ogólne wrażenia bardzo dobre. 10/10
 8. Grasz masę drawu. Boardclearow itd. Wystawiasz dwóch starożytnych i dwie statuy. Nikt tego nie czyści. W następnej turze wrzucasz soula i wchodzisz w twarz za 22 + zaklecia i niemal otk szchamana masz.
 9. Kilka kart zostało już ujawnionych i można zauważyć kilka ciekawych nowych mechanik. Każdy dostanie legendę C'Thun. Zadaje ona obrażenia równe jej atakowi podobnie jak arcane missels czy avenging warth. Ujawniono też dwie karty które go bufują. Sam C'Thun jest 6/6 za 10. Dla mnie najciekawsza kartą jest zdecydowanie spaczony antique healbot który leczy przeciwnika za 8 i jest 6/6 za 5. Już widzę kombo z Auchentaj Soulpirest.
 10. Druida mogliby zrobić też pod drzewce i nocne elfy. Lub dać drugą bestie z inspiracją i kilka wsparć. Obecnie dobrze skonstruowane plemię to takie w którym warto grać 2/3 -2 vanilia tylko ze względu na to iż posiada tag dragon czy mech czy murlock. ( zwłaszcza tych dwóch ostatnich są takie przypadki). Murlocki nie są grane gdyż ich buffy można usunąć zabijając warleadera czy coś podobnego. A bestie nie są grane bo nie wygrywają w tempo ani w aggro tym bardziej kontroli ( za mało tantów). Jedna zmiana jest potrzebna aby Beast Hunter zaczął być grany. To zmiana statystyk hound mastera z 4/3 na 3/4 w ten sposób unika dużej części removeall-u i lepiej się tradeuje ponieważ w mecie nie ma wielu stworów z 4 hp które są grane.
 11. W takim razie inwestuj w Wild. Tam Power level będzie wyższy w związku z tym mniej kart będzie grać czyli mniej golda musisz wydać. Obecnie gotuje nax i gvg które mają najwyższy Power lvl. I jezeli będziesz grać tempo przydało by się w nie inwestować teraz. + mniej kart o wyższym Power lvlu czyli mniej pyłu do wydania. Chyba że będą grać tylko combo decki ale to inna historia.
 12. Ale Deathwing zostaje. Mnie boli to że nie które karty będą miały slabe legendy w zestawie klasycznym po wieki (tak patrzę na kapłana i łowcę). Liczę na więcej bestii, totemów, piratów, murlocków, jakieś nowe plemię, może trochę demonów i kilku faceless. Więcej removeall-u dla kapłana i uczynienie z szamana normalnej klasy. Nie będzie mi brakować żadnej z rotujacych kart może poza śluzożerem. Ale zawsze jest wild. Edit: I jakiegoś nowego giganta.
 13. Pewnie jak ostatnio zagrają ze 3 mecze z dodanymi kartami z ekspansji. Mam nadzieję że nie będzie w śród tych kart starych bogów. Bo starzy bogowie > Arhimond > Malganis a malganis już jest 9 dropem. Dodatkowo Deathwing został spaczony przez jednego z nich. Przygotujmy się na kilku innych z kategorii Faceless.
 14. Beznadziejną? :-o No nie wiem łatwo wygrywa z każdym assasynem. Ma niesamowity poke wystarczy z e trafić. Przebicie wbudowane. Masa plusów ult uniemożliwia przeciwnikowi divey. Tarcza uniemożliwia poke. A w chwilę da się zbić 2/3 hp wystarczą 3-4 może + aa. Zabija każdego panteona czy fiore na topie trochę gorzej z trundlem ale trzeba się pozycjonować i win. Najgorzej jest chyba na renka.
 15. Johna odpuść tak samo jak na Syndre czy Azira. Wszystkie te postacie są po prostu trudnymi lepiej kupować postacie łatwiejsze jak np. Urgot czy Teemoo W sumie moją pierwszą postacią był Twested Fate wiec nie powinnem udzielać takich porad. Możesz mnie zaprosić to coś ci tam podpowiem nick taki jak tu.
×
×
 • Create New...