Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

To nie moj kalkulator nawala tylko taka marze narzucaja polskie sklepy w Irlandii. CDA w Dublinie kosztuje cos kolo 7.30 ojro. Przebitka jest wiec niezla, tymbardziej, ze czesc steamowych pelniakow ma region locka, wiec musze oddawac kody znajomym w Polsce. Moglbym zaryzykowac aktywacje przez VPN ale wole nie

Gwoli ciekawostki, PC GAMER kosztuje ponad 8.50

Co do mojego 'gdybania', wyszedlem z zalozenia, ze zdecydowana wiekszosc czytelnikow CDA kupuje magazyn regularnie, bez wzgledu na zawartosc pelniakow. A tylko mala czesc decyduje sie zaleznie od zawartosci krazka. Wzialem to jako pewnik. A dalej juz poszlo - CDA to najlepiej sprzedajacy sie magazyn branzowy w Polsce. Jego czytelnicy to gracze. DI to gra o wysokich statystykach sprzedazy. Dlatego wydaje mi sie, ze wiekszosc odbiorcow CDA sie z DI juz zetknela. No ale Wy wiecie dokladnie jak to wyglada, wiec przyjmuje, ze sie myle. No i czekam na oglosze... nawet nie, czekam po prostu na nowy numer bo naleze do tych, ktorzy biora kazde CDA w ciemno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie byłbym tego taki pewien że tylko mala czesc kupuje dla plytki,dobrym przykladem bedzie numer z kodem do wota ktory sprzedal sie bardzo dobrze(jak nie jeszcze lepiej:) )

Ale tak naprawde ciezko wywnioskowac gdyz osoby ktore udzielaja sie na forum to tylko maly ulamek ludzi ktorzy kupuja Cd-Action

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soska66

Mi się nie chce nawet tych 4 euro płacić za CDA a ty dopłacasz jeszcze 3 E.?? Szacun albo brecht (zależy jak patrzeć smile_prosty.gif). Na twoim miejscu zamówiłbym sobie prenumeratę krajową na adres rodziców/siostry/brata/dziadków i odbierał je hurtem jak wpadam do kraju. No chyba, że jesteś już w 17 województwie na stałe, to wtedy rzeczywiście zonk.

Interes dla redakcji/Bauera. Sami zacznijcie rozprowadzać CDA w 17 województwie, to zgarniecie 2x tyle za to samo tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif. Albo w takim wypadku edycja elektroniczna (jak Komputer Świat Gry :P) ma sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak chcial poczytac a nie skladac gazety na kupie u rodzicow w domu i odbierac dwa razy w roku. Taki 6cio-pak CDA tez malo nie wazy, a jak wiadomo w Ryanairze liczy sie kazdy gram smile_prosty.gif Czy to szacun czy brecht? Koszt jednego ezgemplarza to mniej niz minimalna placa godzinowa, rownowartosc 3-ech browcow, 4-ech kartonow mleka, 7-miu puszek coca coli. No i jak juz pisalem wczesniej, to taniej (a zdecydowanie lepiej) niz PC GAMER. Sam ocen.

Pewnie redakcja juz mysli co tu z tym fantem robic :P Jestem zaskoczony, ze dopiero teraz to wyszlo. Ja kupuje CDA na zielonej wyspie od 3 lat, cholera wie ile czasu wczesniej juz tu byl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakosc sie placi. tongue_prosty.gif

A rodzinka moze ci przeciez co jakis czas wysylac paczke, niekoniecznie nawet poczta lotnicza?

W razie czego jest tez opcja zagranicznej prenumeraty, choc w sumie cena bedzie wtedy podobna,\

PS. Chyba cie zle ocenilem po pierwszym poscie - myslalem, ze trafil sie jakis (kolejny) bufon, ktorzy rzuca danymi z tylka wzietymi i wszystko wie lepiej. Sorki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soska66

Mi się nie chce nawet tych 4 euro płacić za CDA a ty dopłacasz jeszcze 3 E.??

CD-Action powinno być za darmo, a za każdą przeczytaną recenzję Smuggler powinien przysyłać po lizaku z autografami wszystkich członków redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Za przeproszeniem, ale mnie to już wpienia, gdy Redakcja się stara daje polski hit na pełniaka oraz 2 inne gry i komuś nie pasuje, że nie jest to wersja GOTY. Może byście docenili jakość gier, a nie tylko marudzili. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja się stara daje polski hit na pełniaka oraz 2 inne gry i komuś nie pasuje, że nie jest to wersja GOTY. Może byście docenili jakość gier, a nie tylko marudzili.

To chyba oczywiste, ze CDA powinno dawać takie gry jak Dead Island nie dość, że w edycji GOTY, to jeszcze kolekcjonerkę trollface.gif. Oraz obiecane banknoty $120.

A tak serio - w każdej dyskusji nad grami w CDA znajdzie się jakieś grono marud. Nie da się wszystkim dogodzić, ale nie ma też sensu tylko narzekać...

Swoją drogą - to dopiero pierwszy przeciek a już 10 stron o nim. Aż się boję co będzie z dwoma kolejnymi biggrin_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Knap20

Wtedy DI zostanie dodana ci do ekwipunku i będziesz mógł np dać komuś w prezencie.

Przynajmniej ja tak mialem wink_prosty.gif

Kompletna bzdura... jak ma już na koncie to po wpisaniu keya wyskoczy mu, że posiada już grę i może ją sobie zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej w kontekście, że jak masz podstawkę i chcesz dodać wersje GOTY, to DLC się dodają, a podstawkę masz w formie giftu. Swoją drogą - wszystkie dodatki do jedynki są obecnie w promocji na Steam. Niektóre w horrendalnej cenie 4,99?, ale to szczegół

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym nie dogodzi. DI mam, to z CDA sprezentuję kumplowi, zainstaluję ponownie swoje i sobie pociupiemy razem. A płytka będzie na zapas.

Było jojczenie, ze nie ma dobrych gier. Dal;i DI, to ryk, ze bez DLC. Daliby Wiedżmina, to byłby ocean łez, ze bez DLC, RedKitu i fanowskich modów. Opamiętajcie sie ludzie...

Można ponarzekać (choc tu nie ma bardzo czego, chyba, ze ktos DI ma) ale, kurczę(*) bez przesady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bierzesz pod uwagę, że kogoś gazeta w ogóle nie interesuje.

Ja ją kupuje, kiedy jest dla mnie jakaś ciekawa gra. Kiedy gra się zaintaluje i działa, gazeta ląduje w kuble na śmieci.

A potem pytasz sie o problemy z gra, ktore byly wyjasnione w ramce przy opisie. Nie przejmujac sie, ze dwa posty wyzej udzielono odpowiedzi na twoje pytanie. :trollface:

Ale twoja kasa, twoja decyzja, mnie tam nic do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...