Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

O syndromik Polaczka włączony - oczywiście trzeba narzekać że pismo jest do d***. Zastanówcie się, co wy byście dali na ich miejscu. "Ja bym dał Skajrima albo Crajzysa, byłbym lepszy od tego Cdaction1!!!!!!1111" A skąd bym wziął pieniądze? To tylko Bóg wie. Pomyślcie czasem że licencja na taką czy ową gre KOSZTUJE. Nie ma nic za darmo na tym świecie. A Symulator Farmy to gra fajna, przyjemna. A jak wam ciągle mało to sięgnijcie okiem wstecz i popatrzcie na inne czasopisma, które dawno już upadły. Jakie tam były pełniaki? I czy nie dlatego upadli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ten pełniak podoba. Nigdy nie zagram, ale przynajmniej dobrze wiedzieć, że CDA ma jaja wystawiając się takim ruchem na opinie wkurzonych 'fanów' pisma. Już widzę zalew AR opiniami, jacy to jesteście be, że się sprzedaliście i dlaczego dajecie takie paździerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dobrze ujrzałem (a mogę się mylić) to przed recenzją Doty 2 na reklamie znajduje się recenzja Company of Heroes 2 z oceną

9

- dobra ocena dla dobrej gry smile_prosty.gif

A tak na serio - nie mógłbym nie kupić tego numeru, skoro od tylu lat jestem już czytelnikiem pisma. Dead Island ok.gif, Symulator Rolnika - beka jezyk2.GIF , Age of Sajgonki - beka jezyk2.GIF, kod na Plusa - tak jak już wspomniałem szkoda, że nawet ubranek dla awatarów dla posiadaczy Xboksa nie dostaniemy. Tak czy siak do zobaczenia we wtorek smile_prosty.gif

@down - to był mały trolling z okazji mojej choroby :P

@Smuggler - dałoby się powalczyć, aby w przyszłości w piśmie pojawiło się coś dla posiadaczy X360? Miesięczny kod na Golda lub przynajmniej 400 MSP to byłoby naprawdę coś ekstra i pewnie ciężko byłoby wam to wyjąć od MS (choć jak Sony dało, to może i Microsoft też by się ugiął). W ostateczności jakieś gadżety dla konta - ubrania dla avków, motywy, obrazki gracza. I najgorsze jest to, że zaraz napiszesz, że to marzenia wzięte z kosmosu i nie ma co na to liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

a miałeś protestować :D

żeby niebyło że spam...

Jak dla mnie nowy numer bedzie lekko poniżej średniej tak jak się spodziewałem

Dead Island-Dobra gra...tylko że ją mam

Farming Simulator-Pewnie nie zagram

kod do ps+-nie przydatny mi

age of cośtam-skorzystam :)

ale...jest ok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heros,racja.Zadowoleni by byli jak zamiast ps+ dali by gold na 1mies. Ale...Posiadacze ps zareagowaliby tak samo jak dave. "dali golda na miesiac,a ps+ dla nas,posiadacze ps3 mogą się pocałować w 4-l?".Ja jedyną rzeczą jakiej nie przetrawię,że MMO online robi jako ten "trzeci".A jeszcze jeden przeciek ma być.Chociaż jeżeli będzie dotyczył gier i bonusów to sensu nie ma odgadywanie,bo reklama wszystko dała.Ucieszyłbym się na wieść,że Naughty remasterują Crasha...Ale to tylko fantazja GJ redakcjo za strolowanie ludzi,którzy myśleli o grze pokroju AA,a dostali farmera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja sobie odpalę symulator farmy z ciekawości. Może natrafię na jakąś bruzdę, albo zatrę skrzynię od szarpania biegów :P... Ale nie... tak daleko chyba się nie posunęli producenci gry w takie realia. Ogólnie cover jest niezły. Nie ma co narzekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby te kody za 1.50 ale jak to wziąć razy nakład to ogromne(no przynajmniej dla zwyklego szarego czlowieczka) koszta ;p

@top

Pismo oczywiście jak zwykle kupię, podoba mi się, że daliście MMO ;).Czekam na reckę CoH'a bo od kiedy daliście pierwszą część w CDA to nic mnie od niego nie oderwało ;p.Czekamy do wtorku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island - Super pełniak, chyba obok stalkera najlepszy w historii pisma

Symulator Farmy - Gra zupełnie nie w moim guście, może oddam koledze

Age of Wulin - puknijsie.gif

Kod na PS3 - Fajna sprawa dla posiadaczy PS3 ale ja bym wolał coś na Xboxa 360

We wtorek czeka mnie wizyta w kiosku icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało się załatwić PS+ na miecha, to nie można było się również dogadać z Microsoftem i wyrwać Golda na miesiąc? Jeśli się okaże, że dzięki temu numerowi gracze PS3 zostaną postawieni w lepszym świetle przez redakcję niż Ci, którzy grają na Xboksie, to ja dziękuję i olewam ten numer na znak protestu i robienia sztucznych barier lepszych i gorszych. Nawet Dead Island nie przemówi do mnie.

Faktycznie musisz miec goraczke... Na pewno dalo sie zalatwic Xgolda i to na rok ale po prostu chcielismy posiadaczom Xboksa zrobic na zlosc, to oczywista oczywistosc. No i juz widze te negocjacje "ej, wy - Sony sie zgodzilo, wiec teraz nie macie wyjscia, tez musicie!"

Sorry ale mam wrazenie, ze ci sie ktos wlamal na konto i trolluje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler - dałoby się powalczyć, aby w przyszłości w piśmie pojawiło się coś dla posiadaczy X360? Miesięczny kod na Golda lub przynajmniej 400 MSP to byłoby naprawdę coś ekstra i pewnie ciężko byłoby wam to wyjąć od MS (choć jak Sony dało, to może i Microsoft też by się ugiął). W ostateczności jakieś gadżety dla konta - ubrania dla avków, motywy, obrazki gracza. I najgorsze jest to, że zaraz napiszesz, że to marzenia wzięte z kosmosu i nie ma co na to liczyć.

A wydaje ci sie, ze nie walczylismy? Ze to tak hop-siup i juz? Wiedzialem, ze posiadcze PS3 zrobia "pffff... na miesiac" a Xklockowcy "argh! dyskryminacja! nienawidzimy was" ale nie myslalem, ze to ty bedziesz tym pierwszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No wiesz, nie każdy ma Xboxa w domu a PS3 w pracy jak ty wink_prosty.gif. I sami weszliście w to silnie podzielone środowisko konsolowców, to czemu teraz narzekacie? Phi.Ratownik narzeka na nadmiar piasku na plaży.

Ja nie mam żadnej konsoli, więc mnie to rybka co dacie. Rozumiem, że skoro jest Dead Island, to reszta dodatków jest trochę słabsza. Ale ja żałuję, że tego plakatu ciągle nie ma. Mam nadzieję, że do końca roku może będzie. Tak cały rok bez plakatu byłoby nie halo.

Przeglądam te numery CDA z 2007 i 2008 i przeglądam, a tej recenzji Farming Symulator 2008/Symulatora Farmy nie mogę znaleźć. Być może nie było tego, bo redakcja nigdy poważnie tej serii nie traktowała. Na bloga wrzucę więc reckę tego co znajdę (jeśli coś znajdę).

@EDIT

Znalazłem recenzję Huta w CDA 1/2010 i jej skan zaraz wrzucam na bloga. Jeśli to ta wersja będzie w 9/13 to słabo bo tylko 3 dostała. Jeśli inna, to sorry ale nie ma jej recenzji. Bo przecież we wtorek nie będzie tej najnowszej wersji która dostała 6+, również od Huta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę walczyć i może ktoś się wymieni kodem z ps+ na golda ;)

Tak czy siak - szacun do Was ;] Nawet dedykowane pisma konsolowe wspierane przez sony nigdy nie dały kodu nawet na 1 dzień abonamentu ;d Sony? Taki gigant dał do magazynu (i to skierowanego dużo bardziej na PC) to jest coś i nie ma na co narzekać a pogratulować ;]

DI obczaję z chęcią tym bardziej, że 2 tyg temu byłem o krok od zakupu na X-a ;)

A lektura przyda się na wyjazd ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobiłbym małe podsumowanie pełniaków i bonusów. Gry jak najbardzie są na plus. Dead Island jest podobno fajny, oby nie był straszny, bo boje się w takie grać. Farming Simulator to dla mnie chyba pełniak numeru. Czaiłem się, aby gdzieś może kupić, a tu proszę, prezent - gra dostępna w CDA. A ta ostatnia gra, nie dla mnie. Ale jak nie będzie w co grać, to i ją się odpali. We wtorek widzimy sie w kiosku w Szczebrzeszynie smile_prosty.gif. Do zobaczyska wink_prosty.gif

P.S. Zapomniałem jeszcze o bonusie. Konsolki na razie nie mam, więc się nie przyda. Za rok może kupię. Pytanko jeszcze do Smugglera - czy ten kod można wykorzystać kiedy się chce, czy ma ograniczoną ważność ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Farming Simulator Classic myślę, że lepsza byłaby edycja GOTY Dead Island, o ile nie przekraczałoby to budżetu icon_biggrin.gif . Widać, że FSC został wciśnięty na siłę jako filler. No ale trudno, z Dead Island zapowiada się wiele godzin miłego napieprz#nia zombiaków (dobrze, że powstrzymałem się z zakupem do tej pory), a artykuły chyba też będą niezłenauka.gif. I jeszcze ta ładna okładka z Edziem. Już szykuję 16 zł icon_surprised.gif!

P.S.

Bonusy niestety wcale mnie nie interesują, będę musiał komuś oddaćconfused_prosty2.gif.

Edit: Jak już jest coś na konsolę od Sony to może dacie kiedyś coś na PSP cheesy.gif?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...