Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Ale się złożyło. W środę przechadzając się po empiku zastałem ponownie dział z grami, więc postanowiłem początkowo zakupić DI. Jednak po 10 minutach od obejrzenia co mają na sprzedaż zmieniłem zdanie i zakupiłem Borderland bez DLC-ów. Jak widzę wyczucie odnośnie pojawienia się w tego pełniak w CD-Action mnie nie zmyliło, nie sądziłem że jeszcze w tym roku pojawi się na płycie. Pozostaje tylko zakupić pozostałe DLC albo GOTY po przecenie i pełnia szczęścia na pół roku grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw robicie taki hajp na pełniaka, a potem dajecie DI. Nie twierdzę, że produkcja ta jest zła, jednakże IMO jej poziom jest nieco za niski, jak na robienie takiego szumu. Może kiedyś zagram, ale muszę przyznać, że jestem zawiedziony. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, 11 lipiec 2013 - 17:54, powiedział:

Jako konsolowiec tez mozesz byc zadowolony z bonusa w tym numerze, ale ciiii...

O! CDA coś szykuje dla kąsoluchów - nie będę ukrywał, że cieszy mnie to niezmiernie. Może płytka z jakimiś demami na konsolę lub kodem na jakieś DLC do konsolowej wersji Dead Island - w sumie mała rzecz, a mogłaby ucieszyć smile_prosty.gif

ŻE WUT? Coś dla konsolowców? Od kiedy coś takiego? Wątpię, żeby dali jakąś grę/dema/w ogóle płytę na X360 czy PS3. A mnie by nie ucieszyło, gdyż nie mam konsoli. Może oddam kuzynowi, jeśli coś takiego będzie. Jeśli będzie na X360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dead island... na Steama sad_prosty.gif

Szkoda nie wszyscy czytelnicy mają dostęp do internetu a pograć by chcieli sad_prosty.gif

Dokładnie jak napisał 8azyliszek jeśli możesz napisać posta to i możesz się zalogować na STEAM i dać tryb offline.

Takie marudzenie przypomina narzekanie ludzi który słuchali radia a pojawiły się telewizory a następnie "po choler mi kolorowy obraz?!" to się nazywa EWOLUCJA !

zdziwił byś się ile czytelników cd-action nie posiada jeszcze internetu.Oby redakcja nie zapomniała o czytelnikach offline

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawimy się w typowanie? Pewnie będzie tipsomaniak w stylu "100 najlepszych gier tej generacji" albo coś w tym stylu. Raczej nie wydaje mi się, żeby była specjalna płyta dla konsolowców: po pierwsze X360 korzysta z płyt DVD a PS4 Blue Ray, po drugie Dead Island trochę miejsca na dysku zajmuje. Ten pełniak nie jest ostatnim z zestawu, zwykle są trzy, na pewno jednak więcej niż jeden, trzeba jeszcze dodatkowe rzeczy na płytach doliczyć (gameplaye, mody, screeny, śmieszne obrazki). Jakby jeszcze płytki do konsoli doliczyć to wychodzi już cztery krążki, bo dane zapisane dla X360 na PS3 nie zadziałają. Każda płyta powoduje podniesienie ceny o złotówkę - na razie jest 16 zł, z tymi płytami dodatkowymi byłoby już 18 złotych. Czy wierzycie, że redakcja wpadłaby na pomysł podnoszenia ceny o 2 złote, żeby dać zestaw dem?

Więc stawiałbym raczej na dedykowanego Tipsomaniaka: "mały bonus", bo zwykle jest dwuczęściowy, więc jedna połowa może być na ten temat. DLC do konsolowej wersji Dead Island? Smuggler pisał, że nie udało im się wychaczyć edycji z dodatkami jako pełniaka. Myślicie, że Techland sprzedałby im tylko podstawową wersję na pc i sam dodatek na konsole? Nie wiem, może, ale od logicznego takie działanie jest bardzo odległe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw robicie taki hajp na pełniaka, a potem dajecie DI.

Dobra, to prosze o konkretne cytaty i przyklady - GDZIE I JAKI HAJP. Zaczyna mnie juz wpieniac to marudzenie - raz czy dwa wspomnialem, ze damy dobrego pelniaka i to teraz powod do smecenia "ze taki hajp". Nidlugo jak powiem "beda 3 pelniaki" to tez sie dowiem, ze rozkrecilem taki hajp. ze glowa boli.krecka_dostal.gif

Nie twierdzę, że produkcja ta jest zła, jednakże IMO jej poziom jest nieco za niski, jak na robienie takiego szumu. Może kiedyś zagram, ale muszę przyznać, że jestem zawiedziony. confused_prosty.gif

Rozumiem, ze jak rodzice ci mowia, ze distaniesz fajny, drogi prezent pod choinke to liczysz na samochod albo chociaz lapka za 7.000. I potem jestes zawiedziony "tylko" tabletem za 1000 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy możecie mi zdradzic tajemnice czy w nadchodzacym juz numerze bedzie wzmianka jakaś o GTA V , bo niedawno wyszedł nieoczekiwany gameplay i tak se pomyslałem ze raczej nie ma mozliwości zeby nie był on opisany sekunda po sekundzie w naszym CDA smile_prosty.gif ? Hmmmmmm ? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@otton: smuggler pisał ze to nie tipsomaniak. A bonus to nie musi być płyta. Możliwe, że to będą kody do wota, chociaż wot na xboxa dopiero we wrześniu. Ogółem numer zapowiada się świetnie - dead Island i bonus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to prosze o konkretne cytaty i przyklady - GDZIE I JAKI HAJP. Zaczyna mnie juz wpieniac to marudzenie - raz czy dwa wspomnialem, ze damy dobrego pelniaka i to teraz powod do smecenia "ze taki hajp". Nidlugo jak powiem "beda 3 pelniaki" to tez sie dowiem, ze rozkrecilem taki hajp. ze glowa boli.krecka_dostal.gif

Hajp to rzeczywiście za mocne słowo, jednakże pozwolę sobie podać linki do dwóch postów:

http://forum.cdactio...2

http://forum.cdactio...2

Można to było odebrać, jako potwierdzenie informacji, iż macie "hiciora jakiegoś". Ponadto przecieki zaczęły się znacznie, znacznie wcześniej i od razu zapewniłeś, że dotyczą pierwszego, najlepszego pełniaka. Nie dziw się więc, iż lud spodziewał się nie wiadomo czego.

Rozumiem, ze jak rodzice ci mowia, ze distaniesz fajny, drogi prezent pod choinke to liczysz na samochod albo chociaz lapka za 7.000. I potem jestes zawiedziony "tylko" tabletem za 1000 zl.

Nieco to wyolbrzymiłeś, ale owszem w podobnym wypadku byłbym nieco zawiedziony. ;]

Przykro mi, ale nie mam zamiaru brnąć w tę dyskusję, gdyż na koniec i tak wyszłoby, że to ty masz rację. Wysiadam z tego pociągu i kulturalnie uprzedzam, że nie mam zamiaru kontynuować tej niezwykle uprzejmej wymiany zdań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako morał powyższej dyskusji można przyjąć pewną średnią, która opisuje reakcje czytelników na pełne wersje. Nazwijmy ją "ŚREDNIĄ MARUDZENIA" :trollface: :

- 50 % czytelników cieszy się z "pełniaków", ale nie wyraża tego w żaden sposób. Po prostu siedzi cicho.

- 20 % czytelników cieszy się i wyraża swój nieukrywany entuzjazm na forum i w komentarzach na stronie głównej.

- 10 % czytelników ma to wszystko w ... No, ma to wszystko gdzieś, bo nie instaluje pełnych wersji, tylko czyta.

- 15 % czytelników jest niezadowolonych, ale połowa z nich jednak się przemoże i pójdzie do kiosku.

- 4 % czytelników jest niezadowolonych, markotnych, czuje się oszukana. Nie mówi o tym otwarcie. Na znak buntu

nie kupi najnowszego numeru CD-Action.

- 1 % czytelników jest bardzo niepocieszonych. Mówią i piszą bez kozery: "miau być batman!", "gdzie Asasyn dwójka?", "mam GOTY i co mi zrobicie?", "dlaczego nie COD, dlaczego nie Wiesiek?". Oni są wkurzeni, wiedzą że ich żale na forum i w komentarzach nic dadzą, ale muszą. Muszą to uzewnętrznić, aby ich wołanie było wyraźnie słyszalne nawet w redakcji.

Ot, taka mała dygresja :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem w klimaty zombiastyczne przy okazji Lefta 2, a teraz przy okazji DI wypada to jeszcze lepiej. Już teraz mogę bez wahania napisać że Zabójcza Wyspa będzie pierwszą instalowaną grą z płyty CDA po baaaardzo długiej przerwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A mnie by nie ucieszyło, gdyż nie mam konsoli.

Więc to znaczy, że jeśli redakcja miałaby (nie ma, fanaberie z d... wzięte) możliwość dodania takiego gadżetu dla graczy konsolowych (powiedzmy płytka z demami), to ma tego nie robić, gdyż jeden gość będzie z tego faktu nie pocieszony. Zaraz pojawi się temat "po co recenzje gier na konsole, skoro ja jej nie mam". A po to, żeby wiedzieć co piszczy w większej części rynku growego. Z resztą po co ciągnąć ten temat i gdybać co by było gdyby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...