Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Niektórzy mają w tym roku wakacje nieco dłuższecheesy.gif . Szczerze to już nie mogę się doczekać tego numeru, ponieważ nie mam już w co grać, a problemy z kolanami skutecznie utrudniają wszelkie aktywności ruchowe. Pozostaje jedynie czytać prozę pana Sapkowskiego na świeżym powietrzu. Dead Island na pewno urozmaici wakacyjną sielankę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jenkins13 gra nawet na słabym kompie powinna działać. Gdy ja grałem na starym kompie, to działała bez najmniejszej zacinki. Może dlatego, że gra jest na silniku Cry Engine (chyba), dodam jeszcze, że grałem na full detalach. Świetna optymalizacja. Tak jak w Sniper Ghost Warrior 2, grafika super i 0 lagów.

Pozdrawiam i ze zniecierpliwieniem czekam na kolejny przeciek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler z tym dołem masz rację, zwłaszcza, że po wakacjach opuszcza się dom rodzinnyicon_wink.gif .

Ciekawią mnie gry, które pojawią się obok DI. Mam nadzieję, że będą to jakieś gry mało popularne, aczkolwiek na poziomie. Tak czy siak numer na pewno kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island to moje klimaty :)

Niedawno zakupiłem L4D2 na STIMA a teraz DI w CD-Action, będzie w co grać :D

Nie rozumiem was, ludziska .. 3 gry + bonus + coś do czytania za 16 zł, a tak dodajcie sobie cene 3 gier + cene bonusa = ? no właśnie ;p

Polakom nikt nie dogodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zagrałem i przeszedłem Dead Island aczkolwiek nadal pełniak na plus - spora liczba osób będzie mogła się zapoznać z tym całkiem niezłym zombie slasherem. Teraz tylko czekać na dalsze przecieki aczkolwiek jeśli to była gruba rura to raczej dwururki się nie będę spodziewał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Skoro pierwsza pełna wersja została już odgadnięta- to jak zostały dwa przecieki to powinny one zacznąć się jutro. Takie jest przynajmniej moje rozumienie.

DI na pewno znajdzie odbiorców. Magia tytułu zrobi swoje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że dead island będzie kiedyś dodany jako pełna wersja było dla mnie oczywiste od dawna tak samo jak w ciągu może 2-3 lat zostaną dodane dead island riptide i call of juarez gunslinger. Tytułów od Techlanda nie kupuję w sklepach bo wolę poczekać te pare lat i dostać je w cd action :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CDFanatyk jeśli przy instalacji Dead Island napotkasz błąd CRC, to nic się nie stanie, bo niezainstalowane dane zostaną pobrane przez Steama. W takim przypadku długość instalacji będzie już zależeć tylko od możliwości twojego łącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułów od Techlanda nie kupuję w sklepach bo wolę poczekać te pare lat i dostać je w cd action smile_prosty.gif

A ja nie mogłem się doczekać i gunslingera kupiłem od razu po wyjściu. (zresztą tak jak inne CoJ'e oprócz the cartel.)

@up więc pewnie będzie też kiedyś dying light i hellraid no chyba żę cda już nie będzie

I na Dying Light i Hellraid też nie będę czekał do wydania ich w CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...