Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Posiadam i żywię nadzieję, iż to będzie wersja beż żadnych blokad regionu i innych pierdół :D

Ale pełniak jak najbardziej dobry i choć nie jestem nim zaskoczony to może da mi to jakiś sygnał, aby w końcu skończyć tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapamiętajcie raz na zawsze:

GRY WYMAGAJĄCE STEAM , KTÓRE SĄ DODAWANE DO CD-ACTION, MAJĄ BLOKADĘ REGIONALNĄ!! MOŻNA JE AKTYWOWAĆ TYLKO NA TERENIE POLSKI

Moderatorzy, wybaczcie. biggrin_prosty.gif

Problem w tym, ze nie wszystkie. :P. Ale mozna zalozyc, ze tak nalezy patrzec na nasze pelniaki, a czasem co najwyzej spotka was dodatkowa niespodzianka, bo nie beda mialy blokady, [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stety lub niestety ale akurat Dead Island posiadam w swojej kolekcji od roku (i od roku czeka na swoją kolej do grania), kupiłem za 50 zł w edycji z koszulką. Chyba najwyższy czas zacząć mielić zombiaki. A CDA i tak kupię a kluczem najwyżej kogoś obdaruję. ;) W każdym razie bardzo dobry pełniak i oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierałem się długo by zawitać na tę wyspę. Jednak miałem przeczucie - już dwa razy naciąłem się, gdy kupiłem Orcs Must Die i Just Cause 2 zaraz przed tym gdy wyszły w CDA. Zatem czekałem, czekałem, czekałem i doczekałem się. Aż strach pytać o resztę pełniaków i bonusy :) Czuję, że to będzie bardzo dobrze sprzedający się numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Forum CD-Action - Twoja codzienna dawka humoru!", taki powinien być opis :D Nie da się czytać tych komentarzy wszystkich, bez zaśmiania się :D Narzekajcie dalej, lubię to czytać ;)

Może pozostałymi pełniakami będą jakieś starocia, klasyki <3 ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bierzesz pod uwagę, że kogoś gazeta w ogóle nie interesuje.

Ja ją kupuje, kiedy jest dla mnie jakaś ciekawa gra. Kiedy gra się zaintaluje i działa, gazeta ląduje w kuble na śmieci.

Ciebie moze nie ale ktos moze lubi poczytac i pograc? Jak chcesz gier to kup se keya na allegro jaki ty masz problem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych co narzekają na pełniaki . Wogóle W ogóle hejterzy w internecie to całe zło ... Nie można się cieszyć z tego co się ma?Z resztą Zresztą nie ma jeszcze wszystkich przecieków. Moim zdaniem zawsze coś dla kogoś interesującego się znajdzie w każdym numerze jeśli chodzi o pełne wersje. Pamięta ktoś numer z 2004 roku z recenzją Half Life 2? Był tam genialny mousepad. Fajnie gdyby kiedyś dodali podobny dodatek, bo kiedyś mi on poprostu po prostu się zapodział w okresie gdy zmieniałem komputer biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zacieram rączki :D

Tylko jestem ciekaw czy to będzie jak z CoJ The Cartel, gra aktualizowała się wolniej niż się instalowała. :P

Jakoś nie chce mi się wierzyć że porwaliście się na taki za... (aha, *beep*?) ... że porwaliście się na taki fajny tytuł. :)

Oczekujemy CoJ Gunslingera, bo widze że żadnej gry od techlandu nie przepuścicie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sierpień, urlop, wakacje - echh akurat idealnie z tym pełniakiem

postaraliście się - DEAD ISLAND, naprawdę wielka niespodzianka i super prezent, przymierzałem się do kupna tej gry a tu proszę. No przeszliście samych siebie, naprawdę!

gra dołącza do mojego zestawu absolutnych hiciorów w CD-A

jesteście fantastyczni! sprawiliście mi ogromną radość :D

pozdrawiam całą redakcję za ten wysiłek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez Gunslinger to świeża gra, nie ma szans by pojawiła się w tym numerze. Tak jak z Więzami Krwi i The Cartel - gdzieś z rok lub dwa lata po premierze dopiero pojawiły się w Cda.

Haha, ale mi nie chodziło o to żeby się pojawiły w TYM numerze, ale tylko tak mówię, bo przeczuwam że jak takie perełki Techlandu dają do czasopisma, to pewnie i to się znajdzie prędzej czy później w CD-A :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja się stara daje polski hit na pełniaka oraz 2 inne gry i komuś nie pasuje, że nie jest to wersja GOTY. Może byście docenili jakość gier, a nie tylko marudzili.

To chyba oczywiste, ze CDA powinno dawać takie gry jak Dead Island nie dość, że w edycji GOTY, to jeszcze kolekcjonerkę trollface.gif. Oraz obiecane banknoty $120.

A tak serio - w każdej dyskusji nad grami w CDA znajdzie się jakieś grono marud. Nie da się wszystkim dogodzić, ale nie ma też sensu tylko narzekać...

Swoją drogą - to dopiero pierwszy przeciek a już 10 stron o nim. Aż się boję co będzie z dwoma kolejnymi biggrin_prosty.gif.

Oraz pre-ordery, z kolekcjonerkami trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak super ale nie wiem czy na moim gracie pójdzie.A co do maruderów to redaktorzy niech może tak samo robią."Nie recenzujmy fifa XX bo to jest ta sama gra co poprzednia/nie jest super mega FPS'em albo "Dajemy wam przyszłe gry bo te z przed tygodnia to wszyscy mają" ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, pełniak fajny tylko szkoda, że na steam ;) Na moi necie który w porywach może osiągnąć max prędkość 32kb/s nawet nie da się pobrać 300 kb klienta tego parowca bo wyskakują błędy o tym, że muszę być podłączony do sieci ;0. Smuggler, wrzućcie całego clienta steama na płytkę proszę ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...