Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Co do dyskusji Steamowej. Mnie Steam sam w sobie nigdy nie przeszkadzał. Możliwość gromadzenia gier w formie cyfrowej, statystyki, achivementy i inne bajery są naprawdę wspaniałą rzeczą. W Steamie nie podoba mi się tylko jeden drobiazg. Drobiazg, który uniemożliwia mi zagranie w Steamowe gry u mnie w domu. Bo Steam jest DRMem. :/ Nie masz w domu internetu, nie zagrasz. Co z tego, że kupiłeś grę na nośniku fizycznym? I tak musisz ją jakoś podłączyć do Steama, bo nie ma przebacz. Żeby chociaż istniała jakaś zdalna rejestracja, jak podpinanie klucza z gry do konta Steam, co dawałoby możliwość wygenerowania kodu aktywacyjnego. Ale gdzie tam, po co? No i z tego względu jestem teraz zakim żywym dowodem na to, że ludzie, którzy kupują CD-A dla tekstów rzeczywiście istnieją. No bo już od dłuższego czasu 2 na 3 pełniaki są związane ze Steamem, a ten jeden co zostaje prawie nigdy mnie nie interesuje. Meh. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko z drugiej strony - dlaczego przecieki tym razem są aż tak wcześnie? Żeby nie było przeczytałem wszystkie posty Ghosta i Smugglera w tym wątku i nic na ten temat nie znalazłem. Może chociaż jakieś wyjaśnienie w pierwszym poście Ghosta, żeby już nikt nie zadawał tego pytania? ;)

A co do pełniaka, to od początku chciałem zagrać w DI zwłaszcza kiedy w recenzjach okazało się, że to wcale nie kaszana. Ale jak dotąd nie zagrałem bo byłem pewien, że prędzej czy później ją dacie na pełniaka bo w końcu to produkcja Techlandu... ;) Tak czy inaczej jak dla mnie świetny pełniak! Dzięki! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko z drugiej strony - dlaczego przecieki tym razem są aż tak wcześnie?

Trzeba było jeszcze poczytać komentarze pod newsem na głównej stronie.

Rozpoczęła się wyprzedaż na steamie/amazonie. Aby nikt nie zakupił Dead Island tam, a potem nie marudził "ojej ojej, kupiłem dwa dni temu Dead Island, a teraz dajecie w cd-action!? łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... nie kupię was za to! łeeeeeeeeeeeeeeeeeee", dano wcześniej przeciek odnośnie tegoż pełniaka, który jest jednocześnie tym najważniejszym w numerze odrobinę wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jeszcze poczytać komentarze pod newsem na głównej stronie.

Wybacz, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty niż przekopywanie się przez 45 stron komentarzy, z których z 95% jest - nazwijmy to delikatnie - nienajwyższych lotów i nie wnosi nic wartościowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze dokladnie to samo mowi jeszcze 100 takich jak ty - i w efekcie to wlasnie twoje i ich dublujace sie pytania tworza te "nic nie wnoszace" strony.

Kazdy uwaza, ze JEGO post jest wartosciowy, jedyny w swoim rodzaju i oczekuje odpowiedzi, majac w d... wszystkie inne posty. No, niemal kazdy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze dokladnie to samo mowi jeszcze 100 takich jak ty - i w efekcie to wlasnie twoje i ich dublujace sie pytania tworza te "nic nie wnoszace" strony.

Kazdy uwaza, ze JEGO post jest wartosciowy, jedyny w swoim rodzaju i oczekuje odpowiedzi, majac w d... wszystkie inne posty. No, niemal kazdy...

Skąd wiesz "jaki jak ja" jestem? Ile moich "nic nie wnoszących, najwartościowszych, najmojszych i jedynych w swoim rodzaju" postów przeczytałeś? Chyba mnie z kimś pomyliłeś, Smuggler... Zły dzień?... Świeżo po konwersacjach z "mirencjumami" na GOL?...

Sorry, ale jak mam przeglądać 15368 postów typu, że "łe, pełniak do d..." albo "ale g...", to mi się serdecznie odechciewa. Tym bardziej, że wolałbym mieć informację z pierwszej ręki (czyt. kogoś z CDA) niż czytać domysły albo plotki innych użytkowników, z których "kazdy uwaza, ze JEGO post jest wartosciowy, jedyny w swoim rodzaju i oczekuje odpowiedzi, majac w d... wszystkie inne posty. No, niemal kazdy...".

Nigdy nie rozumiałem antyfanów ani CDA ani twoich, Smuggler. Ba, na GOL często trzymałem twoją stronę (choć pod innym nickiem). Ale takim traktowaniem ludzi jak powyżej nie pomagasz swojemu wizerunkowi... Sorry.

Ad meritum bo nie za bardzo pomogłeś - mógłbyś wyjaśnić, dlaczego ten przeciek jest tym razem tak wcześnie? Może Ghost w pierwszym poście mógłby chociaż napisać na ten temat jedno zdanie, żeby inni ciekawscy nie musieli zadawać już tego pytania, dublować i spamować? Żyło by się łatwiej. Wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makatocoo

Skąd wiesz "jaki jak ja" jestem? Ile moich "nic nie wnoszących, najwartościowszych, najmojszych i jedynych w swoim rodzaju" postów przeczytałeś?

Ton tego pytania może wskazywać na to, że jesteś strasznym frustratem, który robi z igły widły.

Wybacz, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty niż przekopywanie się przez 45 stron komentarzy, z których z 95% jest - nazwijmy to delikatnie - nienajwyższych lotów i nie wnosi nic wartościowego.

Do tego leniwym.

To ja mam pytanko z drugiej strony - dlaczego przecieki tym razem są aż tak wcześnie? Żeby nie było przeczytałem wszystkie posty Ghosta i Smugglera w tym wątku i nic na ten temat nie znalazłem. Może chociaż jakieś wyjaśnienie w pierwszym poście Ghosta, żeby już nikt nie zadawał tego pytania? wink_prosty.gif

Który nawet takie głupoty chciałby mieć podane na tacy.

Ludzi ocenia się po tym co piszą. Ty napisałeś na tym forum na razie 5 postów, z czego trzy z nich nie stawiają cię w szczególnie pozytywnym świetle. W internetach nikogo nie obchodzi jaki jesteś w prawdziwym życiu. No, a skoro ocenić możemy cię jedynie po tym co publikujesz... Nie ma co się dziwić, że Smuggler wyrobił sobie o tobie opinię taką, a nie inną.

Szczerze, mnie też nie podoba się, że ktoś prosi o podanie wyjaśnienia tak błahej sprawy na tacy, a swoją prośbę motywuje zwykłym lenistwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makatcoo

Przeciek jest wcześniej bo jest wyprzedaż steam i CD-A chciało wcześniej pokazać jaki ma główny pełniak, żeby nie było, że właśnie kupiłęm nie dawno na wyprzedaży edycję GOTY za grosze czy podstawkę też za grosze i te info jest napisane na pierwszej stronie w komentarzu ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz "jaki jak ja" jestem?

Z tego co tu piszesz i jak piszesz, to oczywiste.I poki co za piekniew mych oczach to nie wygladasz.

Nigdy nie rozumiałem antyfanów ani CDA ani twoich, Smuggler. Ba, na GOL często trzymałem twoją stronę (choć pod innym nickiem). Ale takim traktowaniem ludzi jak powyżej nie pomagasz swojemu wizerunkowi... Sorry.

Akurat moj wizerunek to chyba raczej nie "mily, sympatyczny koles, spieszacy z pomoca kazdemu, kto zapyta, a juz szczegolnie tym, ktorzy zadzieraja nosa i mowia wrecz, ze czegos nie zrobili, bo im sie nie chcialo" :trollface:

Ad meritum bo nie za bardzo pomogłeś - mógłbyś wyjaśnić, dlaczego ten przeciek jest tym razem tak wcześnie? Może Ghost w pierwszym poście mógłby chociaż napisać na ten temat jedno zdanie, żeby inni ciekawscy nie musieli zadawać już tego pytania, dublować i spamować? Żyło by się łatwiej. Wszystkim.

Moglbym, ale jestem za leniwy. A do tego i tak za 2-3 posty pojawi sie kolejny koles zadajacy dokladnie to samo pytanie, bo tez mu sie nie bedzie chcialo czytac "tych bezsensownych i nic nie wnoszaych postow" nad JEGO postem.

A jak ktos powiedzial - wyjasnione to jest w PIERWSZYM poscie. Ale kto by tam czytal chocby pierwszy post...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugger pisał, że następne przecieki będą o normalnej porze. Jak znajdę tego posta, to ci go wkleję

Proszę bardzo:

Tak, reszta w normalnym czasie. Ale dzis powiem, ze bedzie tam nieco wiecej roznych rzeczy niz zwykle. Tylko sie nie nakrecajcie na Bog wie co - to nei swieta. Tym niemniej powinniscie sie ucieszyc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest napisane że to pełniak numer 3? Naucz się czytać.

Nigdzie, ale przecieki zawsze zaczynały się od "najsłabszej" gry, choć tym razem zapewne tak nie jest. Naucz się myśleć.

No pewnie. Jak tak patrze na tytuł "Dead Island" to też mam wrażenie że zaczeli od najsłabszej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...