Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

@Smuggler

Ten kod do PS+ to będzie tylko do nowych użytkowników, czy do obecnych abonentów też?

EDIT: Dobra już wiem.

@Down

Reklamę widziałem, ale jakoś nie zwróciłem uwagi, na ten dopisek. A o opisie nic nie wiedziałem, nie zaglądałem ostatnio na początek tematu. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj...Nikt w miarę przytomny na umyśle nie powinien twierdzić, że ten pakiet "dobroci" nie jest wart tych skromnych 16-17 zł.

Tym niemniej ponarzekać zawsze można ;) Jak na mój gust lepsza była stara formuła, czyli trzy w miarę zrównoważone "pełniaki" niż jedno danie główne i malutkie przystawki. Ale, ale...focha nie będzie i we wtorek melduje się jak zawsze przy stoisku z prasą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za odpowiedź, mój błąd bo zobaczyłem dopiero, że jest zapowiedź numeru a tam wszystko ładnie opisane.Na razie ciągle siedzę na tel tak więc po forum nie chodzę zbytnio.No nic, pozostaje do wtorku pomóc stalkerom w zonie a potem przerzutka na MMO :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island - Super wreście przetestuję biggrin_prosty.gif

Symulator Farmy - nie lubie takich gier

Age of Wulin - To rozumiem wreście jakieś nowe mmorpg do przetestowania.

Byle do wtorku i jazda biggrin_prosty.gif Dobrze ze DI na steam przynajmiej będzie można pobrać, z płytki nie zainstaluję napęd zdechł sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island, będziemy z kuzynem męczyć coopa Sadzenie buraków jakoś nie sprawiało by mi przyjemności, więc Symulatora nawet nie tknę Pierwsze słyszę o tym MMO i dawno temu skończyłem z tym gatunkiem, lecz być może Age of Wulin mnie wciągnie ponownie smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Island w ramach głównego dania wypada świetnie. Deser w postaci Symulatora Farmy z polewą darmowego MMO, Age of Wulin, wywołuje jednak u mnie raczej odruch wymiotny.

>>>>A kto kaze jesc wszystko, co daja na stole? [smg]

Co do abonamentu PS+, niestety nie mam konsoli, więc nie skorzystam.

Program w stylu G Data Internet Security to dość często spotykany dodatek do pism, więc wrażenia na mnie nie wywołał.

Podsumowując: to cover jednej gry, Dead Island.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby aktywować za pomocą tego kody potrzebna będzie karta płatnicza, tak jak to było w przypadku kodów na PS Plus od SONY?

Wszystko jest w zapowiedzi.

Akurat o tym nigdzie nie mogę znaleźć niczego w zapowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer, potrzebowałem takiej gry jak DI od dawna. Zasmuciło mnie tylko to, że Symulator Farmy nie ma multiplayer'a, ale to nic.

Może to trochę śmiesznie zabrzmi, ale gazeta pachnie... wódką :P Nie wiem czym to jest spowodowane, ale może wyolbrzymiam czy coś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...