Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Dead Island w coop jest świetne.

Problemy z instalacją (po raz pierwszy od 3 lat) niestety wystąpiły, ale NA SZCZĘŚCIE do DI był kod steam (ściągnąłem po prostu), Age of Wulin także, a Farming i freewary działają bez zarzutu tongue_prosty.gif

@edit

Jednak LairOfTheMadhat nie chce mi działać, jakieś problemy ze sterownikami AMD. Damn it! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, u mnie jeszcze lepiej - automatycznie wyskoczyło mi pobranych 3,2 GB (choć nie pobierało) i tylko musiałem ściągnąć 100 mb :P.

Do gier z zombie podchodzę jak pies do jeża, jednak zagrałem i muszę przyznać, że ta gra jest naprawdę niezła. Tym bardziej akcja rozgrywa się w klimatach tropików, więc idealnie to pasuje z codziennymi upałami jakie nam towarzyszą w realu ;). No i jeszcze co-op dochodzi. Super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem siostrze ten symulator farmy i za każdym razem przy wybieraniu czy to trybu misji czy kampanii wywala do pulpitu. Ma ktoś sposób jak to rozwiązać. Specyfikacja sprzętu jest praktycznie taka sama jak u mnie w profilu ponieważ posiadam dwa identyczne laptopy w domu, z wyjatkie ofc monitora, klawiatury czy myszki poniewaz mam oddzielnie podlaczone; co do DI to gra jest niezla jednak brak AA troche boli sad_prosty.gif Age of wulin nie probowalem, ponieważ znajomy mnie dziś skutecznie zniechęcił do tej gry

EDIT: DI GOTY na humble bundle za 4,48$... do tego sr2, sr3 + full package, risen2 i sacred 2 gold..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam, dlaczego przy wgrywaniu Dead Island na płyki nie wgraliście najnowszej wersji? Może nie wszystkim tak to przeszkadza ale dla mnie 3,3GB aktuazlizacji z internetem 2Mb/s jest bardzo uciążliwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, Lechia Gdańsk zremisowała z Barceloną 2:2 w meczu towarzyskim.

Jak by to skomentowali kibice, gdyby byli forumowiczami stad?

:trollface:

Ech... liczyłem na więcej. Jestem rozczarowany.

No dobra, tym razem się nawet postaraliście. Ale i tak nie kupiłem biletu na wasz mecz. :D

To za miesiąc wygrywacie z Bayernem, tak? No i obowiązkowo co namniej półfinał LM ma być.

Phew, w internecie jest mecz Bayern-Real, kto by chciał oglądać taki badziew jak ten mecz i jeszcze za to płacić...

Jakby bilet kosztował 10 zł to MOŻE bym kupił, ale musieliby do tego dołożyć pop-corn.

Nie lubię Barcelony, dlaczego Lechia nie może grać z Realem. Co za idiota wybrał ten zespół?

Lechia, kocham was, zawsze byłem waszym fanem!!!! (*)

Zróbmy głosowanie na stronie, z kim Lechia powinna zagrać za miesiąc. Proponuję Juventus Turyn i Manchester United, a potem...

Pheee, Barcelona, nikt jej nie kibicuje, bynajmniej ja.

(*) za miesiąc, gdy przegra w ligowym meczu: Wy @#%^&!!! Patałachy!!! Jak mogliście się tak poniżyć, nienawidzę was!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Powtarzasz się Smuggler. smile_prosty.gif Dopiero co na stronie jest twój żartobliwy artykuł o konkursie na współpracownika, w dokładnie takim samym stylu. My ciągle piszemy to samo i ty nam tak samo odpowiadasz. Więc czemu tu się dziwić? smile_prosty.gif

Nie do konca. Tam jest o niezrozumieniu regulaminu, a tu o wiecznym marudzeniu.

Przy okazji marudzenia - pozdrawiam. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji wyrazić swojej opinii na temat wszystkich pełniaków. Zrobię to więc teraz.

Choć Dead Island jest niewątpliwie grą choćby wartą uwagi i z chęcią poświęcę jej swój czas, o tyle, co już pisałem, przez cały szum, jaki został narobiony, po ujawnieniu tytułu poczułem ogromny zawód.

Age of Wulin - Niestety niespecjalnie interesują mnie gry MMO.

Farming Symulator - Wyśmienicie! Oczywiście, tak jak i zapewne znakomita większość czytelników, niesamowicie wyczekiwałem, aż ten tytuł ukarze się w piśmie. Nie mogę się wręcz doczekać, aż zasiądę za sterami tych wszystkich epickich maszyn rolniczych. Dobra robota, CDA!

Sarkazm wyglada duzo (durzo? :)) lepiej, gdy nie ma w nim ortografow. Dobra robota! :) [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIema

Mam taki problem że próbowałem wpisać kod na abonament PlayStation Plus i wyskakuje mi informacja ze kod nie działa.

to jest napisane po próbie aktywacji kodu

"Wprowadzony kod może być nieprawidłowy lub stracił ważność.Sprawdż wprowadzone dane.

Prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż mam problem z instalacją Dead Island :( Instalacja stawała na 1865 mb i czas instalacji zwiększał się do 10H z MW3 przez steam zresztą tak samo było moim ratunkiem było ściągnięcie gry z serwerów steam ;( Nie wiem czy to przez antywirusa czy przez dysk twardy proszę o pomoc!!!!! ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W numerze 220 została dodana gra Age of Wulin.

Chciałam ją zainstalować, lecz gdy klikam przycisk instalacja, nic sie nie dzieje a gra nie instaluje. Pomóżcie ;(

Co zrobić?

Klienta możesz ściągnąć z oficjalnej strony gry :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego numeru CDA.

Zainstalowałem Farming Simulator i.... zonk!

Menu gry uruchamia się, misje zaczynają się ładować i gdy rozgrywka ma się już rozpocząć, program wyłącza się.

Gre zainstalowałem na laptopie Asus:

Windows 7 64 bit

Intel Core i3 2.13 GHz

GeForce GT325M

Zmieniłem zgodność na Win XP i dalej to samo się dzieje.

Prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super paczka od dawna nie kupywałem cda ale jak dzisiaj zobaczyłem w sklepie i to ostatnia sztukę magazynu to ani chwili się nie zastanawiałem, co do steama myślę że na platforma jest na plus, co do szpiegowania "CIA" nawet jak byś nie miał steam'a to i tak nie jeden z nas jest szpiegowany pozdrawiam! Czekam na 10/2013 !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...