Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Trochę pokombinowałem i udało się odapalić. Zmieniłem w ustawieniach profil sprzętowy z Auto na Low, ustawiłem swoją roździelczość, zgodność z XP SP3 i działa. Dziwne tylko, że na XP mogę dać Very High, a na 7 ustawienie czegoś innego niż Low skutkuje automatycznym wyłączeniem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

@djmati

Mnie gra na win 7 64 działa elegancko. smile_prosty2.gif

I bardzo dobrze! Dishonored nie wspiera Win XP a mi poszedł :] To że gra nie wspiera danego systemu oznacza że ma prawo nie zadziałać ale ma też prawo do działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo cieszyłem się z gry w Dead Island. Tak bardzo, że jeszcze przed zakupem dogadywałem się a propos co-opa z kolegami. Tak nieszczęśliwe skończyły się moje płonne nadzieje. Czy ktoś skłonny jest mi wytłumaczyć, dlaczego gra wymaga DUŻEJ aktualizacji Steam? Gra, która wydawana jest na płycie, gra którą zapowiadaliście ze sporym wyprzedzeniem. I wreszcie gra, która m. in. przeważyła o zakupie tegoż numeru. CD-Action WHY?

Jak rozumiem, argument Phenixa z AR dla was nic nie znaczy. Przykro w takim razie, że opublikowaliście jego tekst.

PS

Tekst nie był pisany humorystycznie - obecnie przesiaduje na 2GB Play Online. Do końca wakacji. Miłej pracy w redakcji, bądź na urlopie życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś skłonny jest mi wytłumaczyć, dlaczego gra wymaga DUŻEJ aktualizacji Steam? Gra, która wydawana jest na płycie, gra którą zapowiadaliście ze sporym wyprzedzeniem. I wreszcie gra, która m. in. przeważyła o zakupie tegoż numeru. CD-Action WHY?

Gra nie wymaga dużej akt. tylko około 400 mb i masz o tym napisane kilka postów wyżej. Potrafisz ....ciach

Wydaje mi się że jesteś dostatecznie duży by rozmawiać kulturalnie.... jeżeli jednak nie to moderacja ma odpowiednie narzędzia by Cię do tego zmotywować. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2GB, to nie jest 400mb. Grę instalowałem dwa razy z płyty, więc coś jest na rzeczy. Zamiast być nieuprzejmy, mógłbyś sam sprawdzić. Opierając się na opiniach innych, jeszcze nikt w internecie nie doszedł do czegoś sensownego. Złączam screeen:

post-65779-0-15827300-1375384666_thumb.j

[EDIT]

Dziękuję, za pomoc. Jak widać, są jeszcze uprzejme osoby na FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi teżwyskoczyło, że muszę ściągnąć aktualizaję 3.3GB... Zatrzymałem aktualizacje, wyłączyłem i włączyłem Steama, a potem kliknąłem na Graj i z 3.3GB do pobrania wyskoczyło że mam 3.2GB/3.3GB. Po kilku minutach mogłem grać bo pobrało 130MB smile_prosty.gif

Nie znam Cie, ale masz u mnie duże piwo. Co ciekawe trzy razy juz reinstalowałem Dead Island i dopiero za trzecim razem zadziałało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja mam problem z DI. Nieskie, średnie czy wysokie detale ciągle mam drobne przycinki jak się poruszam, albo obracam kamerą. Co dziwne FPS nie spada, a te przycinki nie tyle co nie dają grać, ale są denerwujące. Odpaliłem nenadżera zadań i mam ustawiony priorytet na Poniżej Normalnego. Zmieniłem na Normalny, przywróciłem grę i przebiegłem się trochę, a przycina dalej. Zminimalizowałem a priorytet znowu się zmienił na Poniżej Normalnego. No ocb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam problemów z grami na plycie, instalacja DI przeszła bez problemów i po aktualizacji wazacej ponad 3 GB moglem grac, nic nie tnie na najwyższych ustawieniach grafiki, jedyny problem to wywalanie z gry podczas kooperacji, czasami sie tak zdarza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja mam problem z DI. Nieskie, średnie czy wysokie detale ciągle mam drobne przycinki jak się poruszam, albo obracam kamerą. Co dziwne FPS nie spada, a te przycinki nie tyle co nie dają grać, ale są denerwujące. Odpaliłem nenadżera zadań i mam ustawiony priorytet na Poniżej Normalnego. Zmieniłem na Normalny, przywróciłem grę i przebiegłem się trochę, a przycina dalej. Zminimalizowałem a priorytet znowu się zmienił na Poniżej Normalnego. No ocb?

Dołączam się do pytania. Ten sam problem. Ocb? W sieci żadnego rozwiązania nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy oszczędzają swój transfer, bądź nie chcą przeciążyć łącza aktualizacją Dead Island:

1. Uruchamiacie Steam i aktywujecie grę w serwisie.

2. Wkładacie płytę do napędu i instalujecie wprost z menu CD-Action.

3. Po zainstalowaniu musicie być naprawdę szybcy i mieć niezłe wyczucie momentu - by nie musieć instalować aktualizacji(większej) potrzeba szybko odłączyć sobie internet(bądź zrobić to w trakcie instalacji, ja tak nie próbowałem), ZANIM Steam pobierze choćby bajt aktualizacji.

4. Przechodzicie w tryb offline, a następnie wyłączacie program.

5. Uruchamiacie ponownie wiadomą usługę, a Dead Island prawdopodobnie dociągnęło resztę plików z płyty, bo aktualizacja będzie potrzebowała wyłącznie ~150MB.

6. Po jej ściągnięciu(oraz zainstalowaniu) cieszcie się grą.

Wytłumaczyłem dość łopatologicznie, ale mi pomogło. Częściowa inspiracja postem Chrupka, a częściowo własnymi zmaganiami z płytką. Zastanawiam się nad przeklejeniem tego do "Problemów z płytkami CD-A", ale musiałbym wpierw uzyskać zgodę Moderacji.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wam tak: sam mam "mabiłkę: i wczoraj instalowałem Dead Island z płyty CDA. Pobrała mi się aktualizacja która ważyła aż... +/- 150mb. Nie mówcie więc że aktualizacje mają po 3GB. Jeżeli tak macie to usuńcie grę, pliki z płyty zrzućcie na dysk i za pomocą "Przywróć kopię zapasową" i wskażcie folder z plikami. Powinno się poprawnie wgrać a wy pobierzecie tylko +/- 150mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Skusiłem sie na Dead Island. Jednak miałem pewne obawy co do tego, czy instalacja dobiegnie końca. Niestety po raz kolejny w pewnym momencie instalacja zawiesza się i płyta nie idzie dalej. W tym przypadku postęp to 2060/6645 MB i na tym koniec.

Miałem nie kupować pisma ze względu na buble, no ale zaryzykowałem.

Zamierzacie zrobić coś z tymi płytami, żeby instalacja przebiegała normalnie, tak jak to było kiedyś, gdy szedłeś do kiosku po nowe CDA i wszystko było jak należy?

Ma ktoś pomysł jak to zainstalować? Kiedyś próbowałem instalować w inny sposób przeczytany z forum, jednak i to kończyło się fiaskiem.

Zawsze problemy i kolejne 16 zł wywalone w błoto.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pół godziny czekam na maila z aktywacją do Wulina. To tyle schodzi?

DI w co-opie - fajnie się ciacha, ale są błędy. Czasem nasz towarzysz widzi nas stojących w jednym miejscu, mimo iż się ruszamy.

Farminga musiałem jednak odinstalować. Brzydota tej gry mnie pokonała.

EDIT: Po kolejnej godzinie, nadal brak maila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...