Skocz do zawartości

Pytania do Marka Lenca


Polecane posty

Wypłatę od cd action dostajesz tylko za rysunki , które wydrukowano , czy za całokształt rysunku .

Hm, wszędzie, gdzie spotykam się z płaceniem za rysunki mowa o wynagrodzeniu tych wykorzystanych, które ukazały się w druku. Tak jest np. w "Inżynierze Budownictwa"- dostaję jakiś ekstremalny temat do zilustrowania (np. kontrola mostów), robię 6 rysunków, ale redakcja wybiera jeden, za który też płaci...

Marku, można podsyłać Ci na mail propozycje kalamburów? Trochę się tych moich pomysłów już nazbierało :)
Można ;) Wprawdzie temat z konkursem na zagadki zamknąłem, ale możesz przysłać swoje propozycje. Najlepiej od razu wszystkie w jednym mailu. Jak coś wykorzystam, wynagrodzę Ci to poza konkursem ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ostatnio przejąłem także obowiązki dyrektora szkoły, ale na szczęście to tymczasowe.

Mimo wszystko lubię wyszarpać trochę czasu na rysowanie. Czasami rysuję nawet rano, przed wyjściem do pracy.

Jeśli chodzi o gry, to już się bałem, że mam kryzys. Żadna nie zajmowała mnie na dłużej. Klikałem w jakieś klocki, puzzle czy inne klejnociki, ale prawdziwe ukojenie daje mi ostatnio "Torchlight". Po-le-cam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loboga, jak tu zwykli ludzi mają nie używać 'bynajmniej' zamiast 'przynajmniej', jak nawet nauczyciele języka polskiego tak robią :tongue: (Tak nawiasem, bo zauważyłem, że też popełniasz ten błąd - podobnie zresztą jak moja nauczycielka od polskiego.) A wszak przykład idzie z góry :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czy bywały chwile gdy nie mogłeś czegokolwiek narysować ?

Tak, często mi się to zdarza, szczególnie wtedy, gdy termin dmucha mi w ucho ;)

Czasami mam jakiś fajny pomysł, zapisuję go na kartce (tekst z dymka). Potem mam problem z odgadnięciem o co w nim chodziło, kto i w jakiej sytuacji wypowiedział tę puentę...

Strasznie frustrujące... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam jakiś fajny pomysł, zapisuję go na kartce (tekst z dymka). Potem mam problem z odgadnięciem o co w nim chodziło, kto i w jakiej sytuacji wypowiedział tę puentę...

Strasznie frustrujące... :dry:

Chyba już wiem jak powstało co autor miał na myśli ^^

Pewnie narysowałeś coś fajnego ale nie mogłeś do tego dobrać tekstu i dawałeś to na stronę i czekałeś aż ktoś da coś śmiesznego. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem mam problem z odgadnięciem o co w nim chodziło, kto i w jakiej sytuacji wypowiedział tę puentę...

Strasznie frustrujące... :dry:

Może warto przedstawić sobie całą scenkę w formie patyczaków? Będzie i tak szybko, a potem łatwiej się domyślisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam jakiś fajny pomysł, zapisuję go na kartce (tekst z dymka). Potem mam problem z odgadnięciem o co w nim chodziło, kto i w jakiej sytuacji wypowiedział tę puentę...

Strasznie frustrujące... :dry:

Chyba już wiem jak powstało co autor miał na myśli ^^

Pewnie narysowałeś coś fajnego ale nie mogłeś do tego dobrać tekstu i dawałeś to na stronę i czekałeś aż ktoś da coś śmiesznego. :P

Nie, choć pomysł nawet dobry. Ta zabawa właśnie pod tym względem jest dla mnie wyjątkowa, że przeglądając Wasze propozycje mogę je od razu porównać ze swoją- ocenić, zganić. Dlatego tak łatwo mi się dobiera teksty w końcowym zestawieniu.

Potem mam problem z odgadnięciem o co w nim chodziło, kto i w jakiej sytuacji wypowiedział tę puentę...

Strasznie frustrujące... :dry:

Może warto przedstawić sobie całą scenkę w formie patyczaków? Będzie i tak szybko, a potem łatwiej się domyślisz :)

Ta, patyczak dentysta, patyczak Klara, patyczak sprzątaczka... I jak tu się nie zgubić :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, trochę pytanie dotyczące po części kalamburów. Otóż... czy chciałbyś zrobić takie "bonusowe" kalambury w dziale "Zagadki & Zabawy"??? Bo mi przyszedł tam jeden taki pomysł i jest problem tylko jednym takim małym "czymś". ;) (:P) Ogólnie to Ci to wyjaśnię na PW. ;)

P.S. - Brawo, że przeczytałeś Metro 2033. Pewnie wciągnęło Cię Marku co nie miara... ten klimat i cała fabuła. Ja po 2033, wziąłem się od razu za 2034 i też je szczerze polecam. I drugie pytanie: jakie czytasz książki? Z jakiego gatunku? Mógłbyś wymienić 3 ulubione gatunki? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, trochę pytanie dotyczące po części kalamburów. Otóż... czy chciałbyś zrobić takie "bonusowe" kalambury w dziale "Zagadki & Zabawy"??? Bo mi przyszedł tam jeden taki pomysł i jest problem tylko jednym takim małym "czymś". ;) ( :P ) Ogólnie to Ci to wyjaśnię na PW. ;)

Ciekawy pomysł, tylko go jeszcze rozwiń.

P.S. - Brawo, że przeczytałeś Metro 2033. Pewnie wciągnęło Cię Marku co nie miara... ten klimat i cała fabuła. Ja po 2033, wziąłem się od razu za 2034 i też je szczerze polecam. I drugie pytanie: jakie czytasz książki? Z jakiego gatunku? Mógłbyś wymienić 3 ulubione gatunki? ;)
Czytam dobre ksiązki, bez względu na gatunek ;) Nie widać tutaj jednak dominacji s-f czy fantasy. Jakieś biografie ("Kapuściński: non fiction"), obyczajówki (wspominana "Madame") i... książki kucharskie ;) Nie umiem gotować, ale uwielbiam oglądać czyjeś kulinarne dokonania ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...