Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Temat z zaczarowanym ołówkiem bezczelnie ignoruję :P

Ciastka. Staram się unikać jak wszelkie słodycze. Ale gdy już są na stole... Coś trzeba zrobić z rękoma :P...

Nadmiar pracy. Często mnie dopada. Teraz mam jego letnią odmianę: sporo fajnych rzeczy do rysowania, ale z daleka od swojego biurka i papierzysk (wyjazdy)... Chciałem powymyślać nieco kalamburów, ale nie ma kiedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jeśli wolno zapytać to ciekawi ta "drobna" obróbka na PC, no bo troszkę rysuję, i jak walnę to w skaner to jakoś nie wiem na kompie mi się nie podoba rysunek, a na Twoich pracach nie widać "ołówka". Czyli w skrócie: W jakim programie to robisz, albo w jaki sposób o tak powiem? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołówek z rysunku (najczęściej ramki) usuwam gumką. Po zeskanowaniu usuwam tylko drobne szumy, czasami literówki, jeśli konieczne- nakładam kolor, czcionkę itp. Do tego przydają się najprostsze programy graficzne (freeware, m.in. PhotoFiltre). Paint też daje radę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marku / Marku - nie wiem jak lepiej - czy gdybym ładnie poprosił (bardzo ładnie proszę :)), miałbym szansę na otrzymanie unikatowego rysunku z Klarą i Zygmuntem z pańskim/Twoim podpisem ? Z chęcią zawiesiłbym sobie takie dzieło na mojej tablicy korkowej i byłoby się czym chwalić. Jest szansa czy nie za bardzo ? :) Oczywiście najpierw wyślę kopertę ze znaczkiem w środku :)

Format nie gra roli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nieciekawy pomysł z tym pytaniem na forum. To teraz postaram się wygrać w konkursie :) A mam jeszcze pytanie dotyczące wystaw: czy jest w planie w bliższej lub dalszej przyszłości wystawa w Małopolsce ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie jednego z twoich/pańskich* rysunków z ostatniego numeru CDA. Przedstawia on rozmowę smoka z jakimś zakrwawionym, uzbrojonym w topór i sztylet(krótki miecz ?) wojownikiem. Czyżby małe nawiązanie do zbliżającego się wielkimi krokami Tes V Skyrim i finałowego starcia(Dovahkiin vs. Alduin) ? Rysunek ów pojawił się w artykule "Czego nas uczą gry".

*Niepotrzebne skreślić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...