Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Ja nie piszę do AR :P

Mógłbyś mnie zacytować?

Trochę mi się nie chce, bo to akurat był długi wpis. Przy jakiejś okazji (urodziny czy coś takiego) Smuggler w odpowiedzi na list czytelnika (czy tam fana, jak się to teraz nazywa czytelników CDA :tongue: ) wyczerpująco opisał, jak wygląda z jego perspektywy proces powstawania AR (czytanie listów, dobieranie itp.). Ty z kolei potem opisałeś prace nad ilustrowaniem rubryki - tam też napisałeś, że pomysły do tego numery przyszły Ci do głowy podczas sprawdzianu, jako że jesteś nauczycielem. Nie mogę teraz znaleźć tego numeru, choć podejrzewam, że mógł być to egzemplarz z kwietnia ubiegłego roku. Tyle że znajduje się on prawie na samym dole kupki obejmującej wszystkie numery od początku dwa tysiące siódmego roku i jak go wyciągnę, to mi się cały stosik zawali :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zwracam honor. To, że jestem nauczycielem to żadna tajemnica (w temacie było o tym mowa kilka razy, na blogu również). Nie pamiętałem, że "chwaliłem się" tym w piśmie. Bo czym tu się chwalić...

theziom97- jeśli chodzi o fanowską sygnaturkę: od czego są fani :P...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, przybywam z zapytaniem.

W te wakacje zapoznałem się z wieloma ciekawymi (i utalentowanymi) ludźmi. Organizujemy z nimi co jakiś czas tzw. spotkania integracyjne. Co by na tych spotkaniach nie było zbyt nudno, wymyślamy atrakcje (zagadki, skecze, melodie itp.).

Tu pojawia się moje pytanie, czy mógłbym wykorzystać gotowe pomysły z kalamburów? Oczywiście nie zapomnę poinformować, czyje to rysunki są i w wspomnieć o Rysowniku w kilku ciepłych słowach. :smile:

Mogę?

Przy okazji: Jak zniosłeś koniec wakacji? :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym z chęcią poprosił :) I też będę bardzo wdzięczny. :) Jeśli nie masz Mojego maila, Marku, to napisz do Mnie PW, wtedy podam. I przy okazji - poinformuję Cię o jednej, dość gryzącej Mnie rzeczy.

Na pewno się domyślasz Marku o co może Mi chodzić? (Tylko ciii... proszę

;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farby brudzą! Pastele się rozmazują i nie pokrywają dokładnie danych obszarów... i weź się potem porządnie domyj na dłoniach ;P Zwłaszcza, że są jeszcze inne lekcje ;) Ołówek najbezpieczniejszy ;D I najdokładniejszy :>

Pióro również może zrobić psikusa... kleksy nie są jakoś tolerowane na pracach plastycznych ;P

Picasso jednak dał radę, tak samo jak reszta abstrakcjonistów... :wink:

Dużo stawiasz szóstek uczniom? W sensie... może bardziej odpowiednim pytaniem byłoby: Ile masz ambitnych uczniów w szkole ubiegających się o ocenę celującą? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo stawiasz szóstek uczniom? W sensie... może bardziej odpowiednim pytaniem byłoby: Ile masz ambitnych uczniów w szkole ubiegających się o ocenę celującą? :)
Nie lubię szóstek. Wprawdzie od jakiegoś czasu ich status się zmienił (nie wymagają już wiedzy ponad poziom), ale ja nadal podchodzę do nich jak do jeża. Zazwyczaj korzystam z nich na dużych testach, sprawdzianach, gdzie można się wykazać z większej partii materiału. Inna sprawa, że mało kto je zdobywa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, między innymi do tego powstała pdfowa książeczka pt. "The very best of kalambury". Masz?

Ja nie mam :/. Wysłałbyś mi? Wiem, że jak tak dalej pójdzie to niedługo będziesz musiał sobie

sekretarkę zatrudnić ale proszę Cię :). To mój mail:

banq7@o2.pl

. Z góry dziękuję.

Uf, narrreszcie :icon_twisted: !

hahaha...

Ehh ci nauczyciele :happy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło bardziej ogólnie, nie w tym roku. :P
Też nie (oczywiście chodzi o szóstki końcoworoczne, bo jakieś cząstkowe bywały...).

Lubisz jeździć na wycieczki szkolne ? Jaka była najlepsza wycieczka w twojej karierze nauczyciela ?

Wycieczka to także forma pracy. Rzekłbym- wzmożonej pracy. Najmilej wspominam pierwszą wycieczkę, do Zakopanego.

Myślałeś żeby wysłać jakiś komiks do OSTRego ? Ostatnia płyta była razem z komiksem to i ty mógł byś spróbować, może go zaskoczysz i dasz jakieś inspiracje ?

Nie.

Myślę, że moje satyryczne spojrzenie nie pasowałoby do takiego wydania.

Pdf kalamburowy: do piątku zbieram adresy, potem wysyłam. SZWENIO, nadal szukasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...