Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

dobra mam takie pytanie: w najnowszym cda 12/2010 w Action Redaction na str. 141 jest ilustracja Klary rozmawiającej z robotem jej dialog jest napisany w czcionce webdings po przetłumaczeniu na polski wyszło mi zdanie "- mfirko fogui smnnjh f..." oczywiście to nie ma żadnego sensu ale gdy przetłumaczyłem to na różne języki (głupia decyzja co nie??) w tłumaczu google to okazało się że słowo fogui oznacza w niektórych, ognisko a w jednym nawet zęby zastanawiam się tylko czy słowo powstało w skutek walenia klawiszy na odwal się czy to jest specjalnie zaszyfrowana wiadomość xD?? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Pan rysuje to może będzie się Pan orientował w temacie, a więc: Chciałbym kupić tani tablet na początek żeby spróbować jak to jest nie wydajac majątku. Po głowie chodzi mi http://www.alstor.com.pl/pl/katalog:produk...ic=1539/it=6643 jednak nie wiem czy to dobry wybór:/ Mógłby Pan coś powiedzieć na ten temat? Jeżeli nie trafiłem z pytaniem to do kogo mógł bym napisać?

PZDR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem że jednak rysuje na kartce :D 250 zł to za dużo ponieważ nie jestem pewny czy mi się to spodoba, chce coś najtańszego jednocześnie żeby nie było jakimś dziadostwem:/ Ten kanvus 64 light wygląda solidnie jednak nigdzie nie mogę znaleźć opini na jego temat:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mam takie pytanie: w najnowszym cda 12/2010 w Action Redaction na str. 141 jest ilustracja Klary rozmawiającej z robotem jej dialog jest napisany w czcionce webdings po przetłumaczeniu na polski wyszło mi zdanie "- mfirko fogui smnnjh f..." oczywiście to nie ma żadnego sensu ale gdy przetłumaczyłem to na różne języki (głupia decyzja co nie??) w tłumaczu google to okazało się że słowo fogui oznacza w niektórych, ognisko a w jednym nawet zęby zastanawiam się tylko czy słowo powstało w skutek walenia klawiszy na odwal się czy to jest specjalnie zaszyfrowana wiadomość xD?? :laugh:

Brak mi słów.

Kłaniam Ci się, mistrzu szyfrów :) Zostaw rysunki, wal prosto na przecieki :P

Skoro Pan rysuje to może będzie się Pan orientował w temacie, a więc: Chciałbym kupić tani tablet na początek żeby spróbować jak to jest nie wydajac majątku. Po głowie chodzi mi http://www.alstor.com.pl/pl/katalog:produk...ic=1539/it=6643 jednak nie wiem czy to dobry wybór:/ Mógłby Pan coś powiedzieć na ten temat? Jeżeli nie trafiłem z pytaniem to do kogo mógł bym napisać?

Ha, tablet kupiłem sobie 1,5 roku temu (też Bamboo). Niestety, jakoś nie mogę się do niego przekonać. Po części to też ograniczenia technologiczne (mały, czas reakcji piórka), ale także brak przyzwyczajenia i wprawy (zerkanie na monitor gdy się mazia na kolanach). Wolę statyczną kartkę i dynamiczne pióro :)

A tablet leży i się kurzy.

Marku co sądzisz o tych pracach

Klik1

Klik2

Klik3

Zrobiłem je ręcznie i zeskanowałem, kolorki dodalem juz na kompie. Troche amatorsko, ale zawsze :) .

Bardzo fajne (szczególnie te 2 pierwsze). Ciekawy, niewymuszony styl. Spodobał mi się pomysł z kratkami. Dzięki temu zabiegowi rysunek wygląda fajnie i w kolorze, i bez niego. Brawo!

Czy to samodzielny rysunek czy też zapowiedź czegoś większego, dłuższego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marku :). Nawet nie wiesz jak Twoja opinia jest dla mnie ważna. To raczej samodzielny rysunek, ale kto wie może będzie coś większego. Na razie nie mam pomysłu, a nie lubię rysować czegoś na siłę. Z tymi kratkami to było tak, że po prostu skaner mi je zeskanował :P. Nie miałem "gładkiej" kartki pod ręką, bo to był "spontan":). Linie usunąłem komputerowo. W sumie to chyba dobry sposob na zapelnienie pustki, ale i tak nie przebije twoich kropek? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, szkoda że nie wytrwałeś trochę dłużej na gali Marku, krótko po Twoim wyjściu to ja (Me! Iskier!!!!! xD) wręczałem Smugglerka ;D

Mam nadzieję, że Twój płaszcz nie ucierpiał zbytnio ;)

I z niecierpliwością czekam na najbliższy event :x

EDIT:

Właśnie, jak mogłem zapomnieć xD

W którym miejscu oczekiwać informacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w domu/szkole byłeś chwalony za rysunki, albo chociaż humor w nich zawarty (o ile taki wtedy był)?

Czy chwalony, to może za dużo powiedziane, ale nauczycielka często doceniała moją kontrę, przekorę w realizacji tematu. Nie zawsze jednak ona pasowała...

Ach, szkoda że nie wytrwałeś trochę dłużej na gali Marku, krótko po Twoim wyjściu to ja (Me! Iskier!!!!! xD) wręczałem Smugglerka ;D

Mam nadzieję, że Twój płaszcz nie ucierpiał zbytnio ;)

Było naprawdę super ;) Podczas wczorajszej gali miałem na biurku jak najbardziej realne pyfko i w pewnym momencie poczułem imprezowy szum ;):krecka_dostal: Oczywiście, to zasługa samej atmosfery, nie płynu :P

I z niecierpliwością czekam na najbliższy event :x
O tak, to będzie coś, choć mam mnóstwo obaw...

EDIT:

Właśnie, jak mogłem zapomnieć xD

W którym miejscu oczekiwać informacji?

Najlepiej na fejsbuku- tam też od jutra fotki i skany poszczególnych atrakcji.

Grasz może w pecetową FIFA 11? :D
Mam uczulenie na wszelkie sportówki :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od razu chciałem napisać, że jesteś mistrzem;) Z ręką na sercu piszę, że jeszcze nie było w CDA takiego rysunku z pod Twojej ręki, aby po jego obejrzeniu nie polepszył mi się humor;)

Przejdźmy do pytań:

1. Lubisz Rolling Stones?

2. Oglądasz Dr House'a?

3. Podobają Ci się książki o Sherlocku Holmesie? Oczywiście te autorstwa Doyla;)

PS Mam nadzieję, że nie przeszkadzało Ci to, że pisałem na "T(y)"? W końcu to forum;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdźmy do pytań:

1. Lubisz Rolling Stones?

Nie, nie słucham ich.

2. Oglądasz Dr House'a?

Trzy pierwsze sezony na półce ;) Czekam na kolejny ruch Mikołaja :P

3. Podobają Ci się książki o Sherlocku Holmesie? Oczywiście te autorstwa Doyla;)
Trudno powiedzieć czy się podobają- czytałem jedną ("Psa B."). Nie przepadam za kryminałami (wolę je oglądać).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...