Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Tak się składa, że znałem Szczepana Sadurskiego (rysowałem do jego gazetek, tam właściwie zaczynałem; raz nawet Sz. Sadurski mnie odwiedził ;))

Nie zgodziłbym się z tym, że mamy podobny rodzaj humoru (a jeszcze bardziej, że sięga do pasa :P), o stylu już nie wspominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, mam parę pytań/uwag. :)

1.) Na Twoim blogu we wpisie 16 kwietnia na rysunku (tutaj tekst będzie) "Gem- Ty napiszesz list jako antyfan, Cormack [...]" No właśnie- chyba powinno być Cormac, no chyba że to zamierzony efekt...

2.) Myślisz że jest jakaś szansa żeby w CDA znalazła się 1 strona poświęcona tylko i wyłącznie Twoim rysunkom?? Myślę że masz tu paru fanów (W tym mnie) których by coś takiego ucieszyło ^^

To już wszystko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, mam parę pytań/uwag. :)

1.) Na Twoim blogu we wpisie 16 kwietnia na rysunku (tutaj tekst będzie) "Gem- Ty napiszesz list jako antyfan, Cormack [...]" No właśnie- chyba powinno być Cormac, no chyba że to zamierzony efekt...

To ordynarna literówka. Moja wina, przepraszam. Efekt komiczny chciałbym wywołać czymś innym ;)

2.) Myślisz że jest jakaś szansa żeby w CDA znalazła się 1 strona poświęcona tylko i wyłącznie Twoim rysunkom?? Myślę że masz tu paru fanów (W tym mnie) których by coś takiego ucieszyło ^^

To już wszystko :)

Szkoda, że Was tak mało :oczy_na: ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ordynarna literówka. Moja wina, przepraszam. Efekt komiczny chciałbym wywołać czymś innym ;)

Aha, myślałem że to jakieś nawiązanie do czegoś ^^

Szkoda, że Was tak mało :oczy_na: ...

Oj tam mało. Na pewno większość czytelników CD-A lubi Twoje prace ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz tabletu , jeśli tak to jakiego ?
Nie używam, choć mam. Kompletnie nietrafiony zakup, nie mam do niego cierpliwości.

Zdarza Ci się siedzieć nad jakimś paskiem, bo chcesz coś narysować, ale jeszcze nie wiesz co? Czy może czekasz zawsze aż pomysł przyjdzie sam?
No ileeeeee raaaaazyyy... Strasznie frustrujące, szczególnie, gdy coś jest na wczoraj. Zazwyczaj siedzę nad pustą kartką do bólu. Miałem coś podobnego ostatnio- wkurzyłem się i położyłem się spać. Nawet nie wiesz jakie fajne pomysły miałem tuż przed zaśnięciem! Oczywiście, wszystkie zapomniałem...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie/a (odpuszczę Pan, bo większość tego nie lubi z powodu postarzania ;p) czy gdyby jeden z Twoich uczniów zapytał/był pewny, że to ty to ten sławny rysownik z CDA byś się wypierał ? I czy zrobiłbyś jakiś rysunek dla mamy/siostry/brata/babci na urodziny i czy brałbyś za to pieniądze? Czasem twoje rysunki nie śmieszą mnie i nie wiem czy to coś zemną czy z Tobą ; D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z cytowaniem (czy tylko ja?), więc odpowiem w pojedynczym poście.

Gdy dzieci w szkole, moi uczniowie, pytają, czy jestem TEN Marek Lenc, wypieram się- niepotrzebna mi w szkole tego typu "sława" :P Inna sprawa, że prawie wcale nie pytają...

Dla mamy/siostry/brata zrobiłbym (i robię) rysunki za free, ale oczywiście mowa o mojej rodzinie :P Ostatnio zrobiłem kilka prac za frajer na prośbę nieznanych mi osób, ale nie spodobał mi się sposób wykorzystania ich, więc już sobie dałem spokój z tego typu zleceniami.

Nieśmieszne rysunki- nie walcz z tym, to nie choroba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie chciałem pogratulować talentu ;)

Przeglądałem temat i nie mogłem znaleźć takiego pytania, jeśli było to najmocniej przepraszam

Czy praca nauczyciela potrafi dawać naprawdę dużą satysfakcje? I jeśli tak to czy jest to satysfakcja która w dużej mierze rekompensuje niskie płace i inne niedogodności tego zawodu?

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rastamanek

Nie było takiego pytania :) i bardzo się cieszę, że ktoś je zadał. Coś jest w tej pracy, że chce się rano podnieść o tej 6 z wyra, że znajdzie się siły, by sprawdzić po 20:00 serię kartkówek, że w połowie lipca tęsknie myśli się o pierwszym września...

Tego uczucia nie dadzą żadne inne pensyjki :P

Bywa i tak, że mam to wszystko głęboko gdzieś :P Ot, życie.

kuba350

Rysunek na okładce już był- LINIK

Uczę w małej szkółce na Kaszubach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo różnie to w życiu bywa ;)

Trochę mnie pan uspokoił :) moi znajomi ciągle mi wmawiają że chcąc zostać nauczycielem ładuję się w bagno :P mam nadzieję że i ja będę z ochotą ruszał codziennie do pracy. I panu życzę żeby dalej było w pracy nauczyciela "to coś" co jest właśnie niepowtarzalne ;)

Trzymam kciuki ;)- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co zapraszają mnie tylko w najbliższym sąsiedztwie (Gdańsk, Słupsk, Bytów, Chojnice), choć raz wyskoczyłem nawet na Wielkopolskę.

O poprzedniej wystawie (grudzień 2010) trąbiłem tu i tam, był nawet news na głównej. O kolejnej (lipiec?) też natrąbię :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...