Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Jestem Nowa na tej stronie, ale bardzo lubię ,,CD-ACTION'' a najbardziej Na Luzie. A tam są twoje komiksy. Chciałabym rysować tak jak ty. Naprawdę.

Jestem Nowa na tej stronie, ale bardzo lubię ,,CD-ACTION'' a najbardziej Na Luzie. A tam są twoje komiksy. Chciałabym rysować tak jak ty. Naprawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Nowa na tej stronie, ale bardzo lubię ,,CD-ACTION'' a najbardziej Na Luzie. A tam są twoje komiksy. Chciałabym rysować tak jak ty. Naprawdę.

Trochę więcej ambicji :P

Takie niezręczne dwa pytania do pana.

1. Czy z tego natłoku zapadli panu w pamięć jacyś konkretni ludziowie?

To było dawno...

2. Czy głosuje pan na to, żeby dany komiks trafił do AR?

Nie mam w tej sprawie żadnego głosu. I nie przeszkadza to mi ;)

1.Skąd wziąłeś pomysł na czcionkę swoich bohaterów?

Tak jakoś wyszło, bez planów ;)

2.Znam z ,,Na luzie" Klarę i tego Robota,ale jak w premierach była wzmianka o ,,Transistor" to kim w tym zdaniu był ,,Siekacz"?

E, co?

PS W urodzinowym numerze był twoja czcionką w tort wbity miecz czy to właśnie on?

Tak, dorobiłem Otisowi kilka grafik.

Proszę o więcej pytań, bo zapomniałem tu zaglądać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,że z desantu , ale forum jakoś dziwacznie działa ( właściwie nie działa.)

Chciałem tylko zgłosić , że płyta nr 2 z nr 11/2015 CDa nie chce wystartować , gdyż wyświetla się komunikat =Stream read error = ( dotyczy to tylko pliku exe , bo poza tym płyta śmiga normalnie ) , ale nie mogę założyć tematu i tyle .

Ps Jest to po prostu info dla redakcji , bo reklamacji nie mam zamiaru składać ( pozostałe pliki na płycie są dostępne ).

System operacyjny XP 2

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...