Smuggler

Pytania do Papkina

257 postów w tym temacie

Nie jestem w stanie znaleźć miejsca gdzie by brakowało tej fabuły.

Co do Lego Jurrasic Worlda, przyznaję, świetna recenzja.

A teraz czas na dwa pytania:

1. Kiedy złożyłeś śluby zakonne, jeśli można wiedzieć?

2. Do którego liceum chodziłeś?

0

Nie jestem w stanie znaleźć miejsca gdzie by brakowało tej fabuły.

To jest nas dwóch ;/

Co do Lego Jurrasic Worlda, przyznaję, świetna recenzja.

Basta! Nawet nie wiecie, jak bardzo czekam na własne, supersłodkie szesnaste urodziny (czyt. jakąś imponującą kałoburzę)! Oczekuję masowej wysyłki maili nawołujących do zwolnienia wyżej podpisanego z pracy, gróźb karalnych na forum, przekleństw i błędów ortograficznych! A JAK NIE, TO TUPNĘ NOGĄ, WSTRZYMAM ODDECH I SIĘ UDUSZĘ!

A teraz czas na dwa pytania:

1. Kiedy złożyłeś śluby zakonne, jeśli można wiedzieć?

2. Do którego liceum chodziłeś?

1. ... (odpowiedziałbym, ale złożyłem również śluby milczenia).

2. IV LO w Krakowie. Ale to były trochę inne czasy, teraz (przynajmniej z tego, co mi wiadomo) się ta szkoła spsiła.

0

Sporo szkół ostatnimi czasy miało problemy. Nawet I LO znacznie pogorszyły się wyniki (ale od tego roku zmienia im się dyrektor i może będzie poprawa). O liceum zapytałem, bo od tego roku zaczynam naukę w krakowskim liceum.

0

Sporo szkół ostatnimi czasy miało problemy. Nawet I LO znacznie pogorszyły się wyniki (ale od tego roku zmienia im się dyrektor i może będzie poprawa). O liceum zapytałem, bo od tego roku zaczynam naukę w krakowskim liceum.

O! A gdzie Cię los rzucił? :)

0

V LO, profil humanistyczny.

Ten nowy numer naprawdę jest aż tak dziwny jak to opisałeś w newsletterze?

0

Prosze, prosze, pod wysokie progi Wasc zawital:)

Dla mnie jest szalenie dziwny, bo i recenzja otwieraczowa dziwaczna, i w publicystyce poszalelismy, i okladka wzieta z nietypowego tekstu...

... ale wiecej zdradzimy w piatek:)

0

W końcu udało mi się wrócić do kraju i, pomimo problemów z policją na Węgrzech, zdobyłem nowe CDA. Faktycznie, numer dziwny, ale świetny. Dzięki za ten tekst o uniwersytetach, bo utwierdził mnie, że najlepiej będzie pójść na UŚ na tą specjalizację.

Dobra, czas na pytanie: Jakie jest twoje zdanie na temat traktowania gier jako sztuki?

0

Papkin, czy możemy spodziewać się Twojego fanpage na FB? :D Wiele osób liczy na to, że najlepszy funfel z CD Action zacznie skrobać coś od czasu do czasu także na fejsie wzorem kolegów i koleżanki z redakcji, czy istnieje taka szansa?

0

"[...]przerabiać Płotkę na Rainbow Dash."

Oglądasz MLP?

0

Od jak dawna masz tatuaż z Symbolem Udręki? Pytam, bo w sumie sam się zastanawiam nad machnięciem czegoś takiego na swoim ramieniu. biggrin_prosty.gif

0

W końcu udało mi się wrócić do kraju i, pomimo problemów z policją na Węgrzech, zdobyłem nowe CDA. Faktycznie, numer dziwny, ale świetny. Dzięki za ten tekst o uniwersytetach, bo utwierdził mnie, że najlepiej będzie pójść na UŚ na tą specjalizację.

Dobra, czas na pytanie: Jakie jest twoje zdanie na temat traktowania gier jako sztuki?

Ja mam problemy z Policją gdziekolwiek jestem (acz solowego Stinga nie znoszę nawet bardziej).

Dokładając swoją cegiełkę do Antycznego Sporu o Gry, Sztukę i Całą Resztę nie mogę być specjalnie świeży, bo powiedziano na ten temat już wszystko i jeszcze trochę. Gry sztuką bywają, częściej okazując się solidną, rzemieślniczą robotą. Podobnie, jak książki i filmy.

Papkin, czy możemy spodziewać się Twojego fanpage na FB? biggrin_prosty.gif Wiele osób liczy na to, że najlepszy funfel z CD Action zacznie skrobać coś od czasu do czasu także na fejsie wzorem kolegów i koleżanki z redakcji, czy istnieje taka szansa?

Szansa istnieje, acz nieposiadanie fanpejdża jest dla mnie - właśnie wobec upowszechnienia tej formy komunikacji z czytelnikiem - niemym wyrazem wewnętrznego snobizmu. No i pozwala zachować nutę tajemniczości, wszak towarzysze Berlin i Cross wpychają Wam swoje wewnętrzne światy do gardeł. :)

"[...]przerabiać Płotkę na Rainbow Dash."

Oglądasz MLP?

Oczywiście, spróbowałbym nie znać mając ponad sobą naczelnego z takim nazwiskiem!

Niespecjalnie, acz kucykowe szczęki tak się wgryzły w popkulturę, że kilka motywów kojarzę.

Od jak dawna masz tatuaż z Symbolem Udręki? Pytam, bo w sumie sam się zastanawiam nad machnięciem czegoś takiego na swoim ramieniu. biggrin_prosty.gif

Nie wiem, nie pamiętam, pewnego dnia obudziłem na stole kostnicy (gdzie przetransportowali mnie w związku z bardzo rock'n'rollową imprezą) i spostrzegłem na ramieniu ten właśnie symbol.

Machnij, acz u dobrego tatuażysty, bo sam widziałem kiedyś ten wzór w NAPRAWDĘ karykaturalnej wersji. ;)

0

Mieszkam za granicą, sidiakszony przychodzą do mnie ze sporym opóźnieniem. Właśnie przerabiam nr 8/2015 i przeczytałem recenzję Magicki 2. Gry nie kupię, gdyż jedynka wybitnie mi nie podeszła. Wszedłem tutaj tylko pogratulować najlepszej recenzji w cd-action jaką czytałem od jakiegoś roku (a czytam od deski do deski). Gratulacje i chcę więcej :D

0

Wiadomo kiedy pojawi się info o nowym odcinku Fallout S.P.E.C.I.A.L ? Na You Tube jest już od kilku dni.

0

Mieszkam za granicą, sidiakszony przychodzą do mnie ze sporym opóźnieniem. Właśnie przerabiam nr 8/2015 i przeczytałem recenzję Magicki 2. Gry nie kupię, gdyż jedynka wybitnie mi nie podeszła. Wszedłem tutaj tylko pogratulować najlepszej recenzji w cd-action jaką czytałem od jakiegoś roku (a czytam od deski do deski). Gratulacje i chcę więcej biggrin_prosty.gif

(pąsowieje) Dziękuję, mate, tylko czekać na Magickę III.

Wiadomo kiedy pojawi się info o nowym odcinku Fallout S.P.E.C.I.A.L ? Na You Tube jest już od kilku dni.

Nie było mnie wtedy na posterunku, stąd dzisiaj wrzuciłem aż dwa. ;)

0

Nie było mnie wtedy na posterunku, stąd dzisiaj wrzuciłem aż dwa.

Hurra klaszcze.gif

Jestem ciekaw, który typ przygodówek lubisz bardziej ? Te, w których kamera jest w trybie FPP a postacią poruszasz poprzez wskazanie kursorem krawędzi ekranu(np. Myst, Atlantis itp.) ? Czy może klasyczne point&click z widokiem z boku (np. Leisure suit Larry, The Next Big Thing, Runaway itp) ?

0

Mam pytanie dotyczące tekstu traktującego o modach do HoMM3.

Wiem, że pewnie mógłbym guglać dość długo, jednak pomyślałem, że skoro zgłębiłeś już temat, to może 'na szybko' będziesz w stanie odpowiedzieć:

Przy tekście wspominasz o wymogu dodatków do gry, przed instalacją większości modów. A jak to się ma do niedawno wypuszczonego HoMM3HD? Pytam, ponieważ okazało się, że podczas przeprowadzki gdzieś się zapodziała połowa moich płyt z tejże gry (obecnie mam tylko standalone Shadow of Death) i dla ułatwienia sobie życia zakupiłem właśnie tą edycję. Orientujesz się czy do tejże wersji (Steam) również mogę dograć chociaż niektóre mody bez obawy o uszkodzenie plików gry?

Edytowane przez ZygfrydQ
0

Co prawda nie jestem Papkinem, ale z tego co wiem HoMM3HD nie jest kompatybilne z żadnymi modami od zwykłej wersji.

0

Czy mógłbyś mi, drogi Papkinie, wyjaśnić jedną rzecz? Otóż w najnowszym CDA raczyłeś opublikować tekst "Hejt nasz powszedni". Można się z nim zgadzać albo nie, nieważne. W każdym razie jest w nim taki fragment "Trwa właśnie ogólnopolska akcja HejtStop, której uczestnicy (w tym ludzie z naszego podwórka, vide Krzysiek Gonciarz) starają się wyrugować z przestrzeni publicznej mowę nienawiści". I właśnie chodzi mi o to co jest nawiasie. Kim są ci "my"? Co to za "podwórko"? Opublikowałem jeden film na YT, niedługo leci drugi, więc bardzo naciągając można uznać Krzysztofa Gonciarza za kogoś z mojego podwórka (chociaż go nie lubię). Ale co ty masz na myśli? Na którym podwórku byłeś z Krzysztofem Gonciarzem przed rozpoczęciem tej akcji?

0

Chciałbym ciebie spytać czy zagrałeś w grę p.t. Life is Strange , a przede wszystkim twą opinię na temat wszystkich 5 epizodów

ps. udało by się znaleźć w np najnowszym numerze CDA znaleźć twą recenzję , lub 9kier na temat tej gry

pozdrawiam

0

Dwa pytaniuszka:

primo eins: Masz jakąś wewnętrzną niechęć do Berlina? Każdy ma gust swój (me gusta swoje mam), ale często robisz sobie jaja z niemieckiego gustu.

primo zwaj: Kupiłeś w końcu tego krokodyla?

0

Kim są ci "my"? Co to za "podwórko"?

Jesteśmy Kaliber44, wierz mi!

"Podwórko" - ludzie zajmujący się grami.

Chciałbym ciebie spytać czy zagrałeś w grę p.t. Life is Strange , a przede wszystkim twą opinię na temat wszystkich 5 epizodów

ps. udało by się znaleźć w np najnowszym numerze CDA znaleźć twą recenzję , lub 9kier na temat tej gry

pozdrawiam

Grałeś. Udałoby się, już od wtorku będzie ona ogólnodostępna w kioskach i salonach z prasą (UWAGA! Wypowiedź zawiera lokowanie magazynu!).

Takoż pozdrawiam.

Dwa pytaniuszka:

primo eins: Masz jakąś wewnętrzną niechęć do Berlina? Każdy ma gust swój (me gusta swoje mam), ale często robisz sobie jaja z niemieckiego gustu.

primo zwaj: Kupiłeś w końcu tego krokodyla?

Nie znosimy się z Berlinem, kradniemy sobie kanapki i Crossa. Owszem, czynię sobie z kolegi podśmiechujki, ale to takie sympatyczne trącanie patykiem, nie żadna wrogość (zresztą - #hejtstop).

Nie, kupiłem węża (serio-serio), o czym koledzy i koleżanka nie pozwalają mi zresztą zapomnieć. W tratowaniu tematu kopytami przoduje zresztą redaktor Kuc.

0

Widzę, że spodobał ci się Ace Attorney! Jutro zapoznam się z twoim tekstem w sidiekszyn na ten temat, ale tak chciałem zapytać - wersja DS, 3DS, komórki?

No i dzięki za artykuł o Chrono Triggerze. Kupiłem i dużo lepiej trafić nie mogłem. :P

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.