Skocz do zawartości

Papkin

Redaktorzy
 • Zawartość

  552
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez Papkin

 1. Papkin

  CDA 10/2018 - opis zawartości

  Autor przyznaje się do omyłki i przeprasza.
 2. Jak go znam - pewnie chętnie odda ten przywilej innym autorom. W ostatnich miesiącach najadł się tyle kaszanki, iż wcale nie zdziwiłbym się, gdyby postawił na którąś z tych modnych wegańskich diet.
 3. Właśnie, dlaczego?
 4. Klnę się, że póki Telltale nie zacznie wykraczać poza swoją strefę komfortu, póty nie będę uruchamiać ich gier. Jestem już tym studiem po ludzku zmęczony. Rzekłem.
 5. Uderz do Tomka (ghost@cdaction.pl lub bezpośrednio na forumowe konto).
 6. Słuszna uwaga. Najwyższa pora nadrobić! Jestem bardzo dumna, że mogłam stać się przyczynkiem do (zgroza!) użycia internetu w celach innych, niż śledzenie twitterowej aktywności Patryka Jakiego oraz scysji na linii filigranowa Edyta Górniak - lepkoręki Donatan. Odnośnie do Kaszanki Zone... misiu kolorowy, w tym wstępie jest (o ile dobrze liczę) 16 błędów językowych... co zresztą zostało wyjaśnione akapit niżej. To taki żarcik, gdybym napisał to na poważnie, zapewne nasza urocza korektorka przegryzłaby mi tętnicę szyjną. Depresję przeszedłem, aczkolwiek już się wykaraskałem i znajduję się teraz w bardzo szczęśliwym punkcie swojego życia. Pięknie dziękuję za troskę, nie musi mnie już ogrywać Melina Jurgens. Masoch Cafe. Musisz wybrać jeden z czterech "unusual drinks" (chyba, że od czasu mojej wizyty wprowadzono ich więcej).
 7. Papkin

  CD-Action 05/2018 – zawartość

  <<Nisko się kłania>>.
 8. Papkin

  Spotkanie integracyjne

  Moi mili, Kilkakrotnie sugerowaliście nam zorganizowanie integracyjnego wyjścia na herbatę, a że wsłuchujemy się w Wasze głosy, niniejszym potwierdzam: owszem, odbędzie się ono. I to już wkrótce. Szykujcie sobie czas na 23.01 (sobota) i raźno zdążajcie do wrocławskiej Cybermachiny (Szczytnicka 52, blisko przystanku Reja). Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00. Jest jednak małe "ale" - jako że musimy jak najwcześniej zarezerwować stoliki (a niespecjalnie wiemy, ilu stolików nam potrzeba), prosiłbym, abyście w komentarzach zadeklarowali, kto ma ochotę się zjawić. Ze swojej strony mogę obiecać liczne stawiennictwo redakcyjnej braci. Do szybkiego zobaczenia!
 9. Papkin

  Final Showdown, integracja

  Jako że połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak dobrze, jak na to zasługujecie, szybkie ogłoszenie. Piątek (01.04), w skądinąd znanej Cybermachinie, zbieramy się (koło 17:00) celem wspólnego celebrowania zakończenia pierwszego semestru Akademii. Z redakcji na pewno pojawię się ja i MQc, co do tzw. "innych" - się zobaczy. Przybywajcie tłumnie, wspólnie obgadamy Wasze prace i uczcimy wiosnę.
 10. Papkin

  Praca konkursowa o Syndicate

  Hmmmm... Primo - piszcie PW, bo jakoś mi ten postulat umknął. Secundo - jutro pogadam z Ghostem (nasz admin) i zobaczymy, co się da zrobić
 11. Ależ zaległości... po kolei zatem. Nie przypominam sobie, żebym napisał o "ludziach, którzy nie mają co zrobić z pieniędzmi". Chyba, że żartobliwie, ale jeśli nie zostało to odebrane jako prztyczek - moja wina wielka jest i niekwestionowana. Zważ jednak, że od pewnego czasu BARDZO dbamy o to, by na końcu newsa wyróżniać organizacje charytatywne, które możemy wspomóc kupując paczki z grami (i gorąco do tego zachęcamy). 1. Owszem, w dwa pierwsze (przy "trójce" zatrzymałem się na etapie dema). Nie uważam ich za stratę czasu, acz niewiele już pamiętam, za lat pacholęcych zdecydowanie mocniej trafiły do mnie Croc, Earthworm Jim i Mario64. "Mad Max", acz rekompensować niczego nie musisz, bo i owszem, to ja taki tekst popełniłem. Chodzi Ci (chyba) o "Z kamerą wśród jutuberów" (CDA 07/2015). Jeśli wciąż potrzebujesz rzucić na ten tekst okiem - ozwij się na privie, coś wymyślimy. Był to product placement, w dodatku brzydli i nakłaniający widza do zachowań, do jakich nakłaniać go nie powinienem. Spuśćmy na ten fragment zasłonę milczenia i udajmy, że nigdy się nie wydarzył. Słuszne pytanie. Powiem tak: za brak ww. nikomu rąk nie urwiemy, dyliżansem nie rozjedziemy i (zapewne) nie otworzymy wnętrzności, nie wyciągniemy jelit, nie przewiążemy tychże wokół redakcyjnego słupa wstydu i nie wypuścimy w okolice delikwenta mrówek amazońskich, by później ciało poćwiartować, rozpuścić w beczkach z kwasem, odesłać fragmenty kośćca do członków rodziny, pogrzebać resztę na nieświęconej ziemi i odlać się na mogiłę. Ich załączenie będzie jednak dużym plusem.
 12. Papkin

  Spotkanie integracyjne

  Dobra, jadymy z tematem. Zarezerwuję nam zaraz miejscówkę i dam znaka na grupie. Obecność mile widziana! PS: polecam zabrać się do Wałbrzycha, wbrew obiegowej opinii jest to śliczne miejsce (zwłaszcza jesienią).
 13. Papkin

  Spotkanie integracyjne

  13.02? Hmmm... brzmi nieźle, acz dam znać po weekendzie. Deal?
 14. Papkin

  Praca konkursowa o Syndicate

  Ufff... Pufff... Je-jest... Znaczy się "są".
 15. Papkin

  Konkurs #1 - ogólne wnioski i dyskusja

  Sprawdzałem w godzinach pracy, także (momentami) śmialiśmy się wspólnie wszyscy. Ok, to wracam do sprawdzania nierozwiązanych konkursów.
 16. Papkin

  Spotkanie integracyjne

  Pardon, palił mi się tyłek, bo #deadline. Następnym razem chętnie się stawię.
 17. Papkin

  Konkurs #1 - ogólne wnioski i dyskusja

  Ja też się dobrze bawię.
 18. Papkin

  Praca konkursowa o Syndicate

  Papkin odpowiedział. Serio, wybaczcie zwłokę, mamy deadline w tym tygodniu i już sam nie wiem, w co ręce włożyć. Zapewniam Was, że zwłoka nie jest wywołana lenistwem i że pamiętam o sprawie.
 19. Jak znajdę moment, bo w obecnej chwili jestem gdzieś pomiędzy "nie mam czasu na sen" a "pali mi się (_I_)". Nie chcę sypać terminami, bo - jak słusznie zauważasz - ostatnio spektakularnie przestrzeliłem.
 20. Papkin

  Spotkanie integracyjne

  W imieniu redakcji: dzię-ku-je-my! Było tak dobrze, że już myślimy nad kolejną integracją przy herbacie. W końcu połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak bardzo, jak na to zasługujecie.
 21. Papkin

  Praca konkursowa o Syndicate

  Owszem, działamy "prężnie", ale... jesteśmy tylko ludźmi. Powiem Ci (jako osoba prywatna), że mając na głowie teksty do nowego numeru, poprawę prac w ramach Akademii, współprowadzenie cdaction.pl, konkursy do rozliczenia i kilka innych, niewidocznych zadań, a jeszcze zachowując jakąś rezerwę na tzw. życie prywatne (które, i owszem, odwieszam czasem na kołek) zdarzają się opóźnienia. Choćbym chciał (a nie chcę), nie jestem w stanie poświęcać CDA stu procent swojej uwagi, a jest to praca, w której bardzo często "coś wypada", przez co "coś innego się opóźnia". Ale, ale: mam już wyniki. Co prawda z różnych przyczyn pojawią się one dopiero jutro (obstawiam, że w okolicach 12:00), ale dobra nasza!
 22. Papkin

  Wyjaśnienia "potrzebowane"

  Oczywiście, że jest klucz. Oczywiście, że nie zdradzimy, co to za klucz
 23. Papkin

  Praca konkursowa o Syndicate

  Zostało raptem 30. Jeśli nie strzelę dziś sobie w głowę, to jutro będą wyniki.
 24. Papkin

  Spotkanie integracyjne

  Ja mogę siedzieć ile wlezie. Co do reszty ekipy: nie wypowiem się, ale na pewno będą obecni przez dobrych kilka godzin.
×