Jump to content

ArekJakub

Forumowicze
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Dobra

About ArekJakub

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 03/18/1988

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

4,434 profile views
 1. Witam. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem wspomnianego tytułu, jak również dręczy mnie pewien problem, uniemożliwiający komfortowe obcowanie z tą grą. Otóż gra prawie w ogóle nie "widzi" mojego pada. Jedyne co można nim zrobić, to pominąć reklamy na samym początku i dalej już nic. W menu głównym trzeba już korzystać z klawiatury. Tak samo w lobby, podczas wyboru postaci, walk itd. Mój pad to Dual Shock 3. Mam go skonfigurowanego z komputerem za pomocą ScpToolkit. Co ciekawe, Dragon Ball Xenoverse 2 nie ma z nim najmniejszych problemów(podobnie jak inne gry jak np. Mortal Kombat X czy pi
 2. A co tu tak ucichło ? No gdzie jak gdzie, ale tutaj nigdy nie spodziewałem się takiego zastoju. Ludziska, jemy, nie śpimy !
 3. Wezmę. " Give your king a BIG hug !"
 4. Dragon Ball Super jest dla mnie sporym dylematem. Z jednej strony trochę ciężko mi zaakceptować go jako prawowitą kontynuację Z-tki, jednak z drugiej strony, cieszy wielki powrót postaci(np. kapitan Ginyu, Vegito, Wielki Saiyman) i technik, których w DBZ nie oglądaliśmy zbyt często, lub które zostały zapomniane przez twórców(Kaioken, Final Flash, Garlick Gun, Ultra Super Saiyan, fuzja z użyciem kolczyków Potara itp.) Nowymi bohaterami też bywa różnie. Są tacy, których polubiłem natychmiast np. Beerus, Hit, Trio de Dangers(czyli Basil, Lavender i Bergamo), Cabba i Kale ale niektóre nieszczególn
 5. Oddam w dobre ręce kod na 30 dni subskrypcji do WoW-a. Chętnego proszę o kontakt na PM.
 6. To może teraz ja trochę pogrymaszę ? Byłoby miło, gdybyście dali całą serię Runaway. Wiem, Sen Żółwia już był, ale części pierwszej oraz Przewrotnego Losu brakuje mi jeszcze w kolekcji. Oprócz tego nie pogniewałbym się, gdyby wśród pełniaków pojawił się Dishonored albo Serious Sam BFE.
 7. Witam ponownie. Na wstępie chciałem podziękować za pomoc. Dzięki wam udało mi się dokonać zakupu Asusa GL552VW i jestem z niego niesamowicie zadowolony. Gry, na których zależało mi najbardziej, działają nie tylko ładnie, ale i płynnie. Mam nadzieję, że posłuży mi on przez dobre kilka lat. Raz jeszcze dziękuję za wasze porady. Temat do zamknięcia.
 8. Generalnie to te starsze(jeśli GTA V, The Elder Scrolls Online czy Assassynów od 3 do Syndicate czy Wolfensteina można nazwać starymi) ale nie pogniewałbym się, gdyby i nowe tytuły dało się odpalić i grać w nie w miarę komfortowa. Mój budżet nie jest niestety zbyt imponujący, więc wolałbym aby 3800zł było maksymalną granicą. I tak, chciałbym z systemem, ale preferowałbym Win 7. Przyzwyczaiłem się do niego i z tego co wiem, jest chyba bardziej "tolerancyjny" wobec starszych gier.
×
×
 • Create New...