• Ogłoszenia

  • yojc

   Smugglerki 2017   07.01.2018

   https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/

ArekJakub

Forumowicze
 • Zawartość

  186
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ArekJakub

 • Tytuł
  Krasnolud
 • Urodziny 18.03.1988

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 • Konfiguracja komputera
  Procesor Intel(R) Core(TM) i5-6300HQ CPU @ 2.3 GHz
  Pamięć RAM 8GB

Ostatnie wizyty

3082 wyświetleń profilu
 1. Zamek
 2. Rycerz
 3. Światełko w tunelu
 4. A co tu tak ucichło ? No gdzie jak gdzie, ale tutaj nigdy nie spodziewałem się takiego zastoju. Ludziska, jemy, nie śpimy !
 5. Zgadza się
 6. Wezmę. " Give your king a BIG hug !"
 7. Wezmę Deponię Edit. Już wykorzystany
 8. Dragon Ball Super jest dla mnie sporym dylematem. Z jednej strony trochę ciężko mi zaakceptować go jako prawowitą kontynuację Z-tki, jednak z drugiej strony, cieszy wielki powrót postaci(np. kapitan Ginyu, Vegito, Wielki Saiyman) i technik, których w DBZ nie oglądaliśmy zbyt często, lub które zostały zapomniane przez twórców(Kaioken, Final Flash, Garlick Gun, Ultra Super Saiyan, fuzja z użyciem kolczyków Potara itp.) Nowymi bohaterami też bywa różnie. Są tacy, których polubiłem natychmiast np. Beerus, Hit, Trio de Dangers(czyli Basil, Lavender i Bergamo), Cabba i Kale ale niektóre nieszczególnie przypadły mi do gustu np. Zamasu. Dodatkowo pojawiły się pewne, niewytłumaczone nieścisłości fabularne np. w jaki sposób Supreme Kai i Kibito rozdzielili się po fuzji. Mimo wszystko jestem jednak na tak. Super ne jest doskonałe, ale zawsze z niecierpliwością wyczekuję kolejnego odcinka. Jak za dawnych czasów.
 9. Kłamstwo
 10. Oddam w dobre ręce kod na 30 dni subskrypcji do WoW-a. Chętnego proszę o kontakt na PM.
 11. To może teraz ja trochę pogrymaszę ? Byłoby miło, gdybyście dali całą serię Runaway. Wiem, Sen Żółwia już był, ale części pierwszej oraz Przewrotnego Losu brakuje mi jeszcze w kolekcji. Oprócz tego nie pogniewałbym się, gdyby wśród pełniaków pojawił się Dishonored albo Serious Sam BFE.
 12. Zamach
 13. Dark Souls mojego dzieciństwa
 14. Witam ponownie. Na wstępie chciałem podziękować za pomoc. Dzięki wam udało mi się dokonać zakupu Asusa GL552VW i jestem z niego niesamowicie zadowolony. Gry, na których zależało mi najbardziej, działają nie tylko ładnie, ale i płynnie. Mam nadzieję, że posłuży mi on przez dobre kilka lat. Raz jeszcze dziękuję za wasze porady. Temat do zamknięcia.
 15. Generalnie to te starsze(jeśli GTA V, The Elder Scrolls Online czy Assassynów od 3 do Syndicate czy Wolfensteina można nazwać starymi) ale nie pogniewałbym się, gdyby i nowe tytuły dało się odpalić i grać w nie w miarę komfortowa. Mój budżet nie jest niestety zbyt imponujący, więc wolałbym aby 3800zł było maksymalną granicą. I tak, chciałbym z systemem, ale preferowałbym Win 7. Przyzwyczaiłem się do niego i z tego co wiem, jest chyba bardziej "tolerancyjny" wobec starszych gier.