Skocz do zawartości

Papkin

Redaktorzy
 • Zawartość

  550
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Papkin wygrał w ostatnim dniu 29 Czerwiec 2012

Papkin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

106 Znakomita

4 obserwujących

O Papkin

 • Ranga
  Elf

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja

Ostatnio na profilu byli

6844 wyświetleń profilu
 1. Jak go znam - pewnie chętnie odda ten przywilej innym autorom. W ostatnich miesiącach najadł się tyle kaszanki, iż wcale nie zdziwiłbym się, gdyby postawił na którąś z tych modnych wegańskich diet.
 2. Właśnie, dlaczego?
 3. Klnę się, że póki Telltale nie zacznie wykraczać poza swoją strefę komfortu, póty nie będę uruchamiać ich gier. Jestem już tym studiem po ludzku zmęczony. Rzekłem.
 4. Uderz do Tomka (ghost@cdaction.pl lub bezpośrednio na forumowe konto).
 5. Słuszna uwaga. Najwyższa pora nadrobić! Jestem bardzo dumna, że mogłam stać się przyczynkiem do (zgroza!) użycia internetu w celach innych, niż śledzenie twitterowej aktywności Patryka Jakiego oraz scysji na linii filigranowa Edyta Górniak - lepkoręki Donatan. Odnośnie do Kaszanki Zone... misiu kolorowy, w tym wstępie jest (o ile dobrze liczę) 16 błędów językowych... co zresztą zostało wyjaśnione akapit niżej. To taki żarcik, gdybym napisał to na poważnie, zapewne nasza urocza korektorka przegryzłaby mi tętnicę szyjną. Depresję przeszedłem, aczkolwiek już się wykaraskałem i znajduję się teraz w bardzo szczęśliwym punkcie swojego życia. Pięknie dziękuję za troskę, nie musi mnie już ogrywać Melina Jurgens. Masoch Cafe. Musisz wybrać jeden z czterech "unusual drinks" (chyba, że od czasu mojej wizyty wprowadzono ich więcej).
 6. Papkin

  CD-Action 05/2018 – zawartość

  <<Nisko się kłania>>.
 7. ej wysłali mi link aktywacyjny klikam wchodze w kody cd i pisze że nie aktywowałem !!

   

 8. Tak mi przykro za gimbazę i ortalionową brać czytającą Wasze posty na stronie. Naszła mnie patetyczna myśl wspierająca:

  Rolą nauczyciela nie jest de facto uczyć, a nie poddawać się w nauczaniu. Powodzenia i wytrwałości. Post/artykuł jest dobry, ostry, ale dobry.

 9. Papkin

  Final Showdown, integracja

  Jako że połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak dobrze, jak na to zasługujecie, szybkie ogłoszenie. Piątek (01.04), w skądinąd znanej Cybermachinie, zbieramy się (koło 17:00) celem wspólnego celebrowania zakończenia pierwszego semestru Akademii. Z redakcji na pewno pojawię się ja i MQc, co do tzw. "innych" - się zobaczy. Przybywajcie tłumnie, wspólnie obgadamy Wasze prace i uczcimy wiosnę.
 10. Papkin

  Praca konkursowa o Syndicate

  Hmmmm... Primo - piszcie PW, bo jakoś mi ten postulat umknął. Secundo - jutro pogadam z Ghostem (nasz admin) i zobaczymy, co się da zrobić
 11. Ależ zaległości... po kolei zatem. Nie przypominam sobie, żebym napisał o "ludziach, którzy nie mają co zrobić z pieniędzmi". Chyba, że żartobliwie, ale jeśli nie zostało to odebrane jako prztyczek - moja wina wielka jest i niekwestionowana. Zważ jednak, że od pewnego czasu BARDZO dbamy o to, by na końcu newsa wyróżniać organizacje charytatywne, które możemy wspomóc kupując paczki z grami (i gorąco do tego zachęcamy). 1. Owszem, w dwa pierwsze (przy "trójce" zatrzymałem się na etapie dema). Nie uważam ich za stratę czasu, acz niewiele już pamiętam, za lat pacholęcych zdecydowanie mocniej trafiły do mnie Croc, Earthworm Jim i Mario64. "Mad Max", acz rekompensować niczego nie musisz, bo i owszem, to ja taki tekst popełniłem. Chodzi Ci (chyba) o "Z kamerą wśród jutuberów" (CDA 07/2015). Jeśli wciąż potrzebujesz rzucić na ten tekst okiem - ozwij się na privie, coś wymyślimy. Był to product placement, w dodatku brzydli i nakłaniający widza do zachowań, do jakich nakłaniać go nie powinienem. Spuśćmy na ten fragment zasłonę milczenia i udajmy, że nigdy się nie wydarzył. Słuszne pytanie. Powiem tak: za brak ww. nikomu rąk nie urwiemy, dyliżansem nie rozjedziemy i (zapewne) nie otworzymy wnętrzności, nie wyciągniemy jelit, nie przewiążemy tychże wokół redakcyjnego słupa wstydu i nie wypuścimy w okolice delikwenta mrówek amazońskich, by później ciało poćwiartować, rozpuścić w beczkach z kwasem, odesłać fragmenty kośćca do członków rodziny, pogrzebać resztę na nieświęconej ziemi i odlać się na mogiłę. Ich załączenie będzie jednak dużym plusem.
 12. Papkin

  Spotkanie integracyjne

  Dobra, jadymy z tematem. Zarezerwuję nam zaraz miejscówkę i dam znaka na grupie. Obecność mile widziana! PS: polecam zabrać się do Wałbrzycha, wbrew obiegowej opinii jest to śliczne miejsce (zwłaszcza jesienią).
 13. Papkin

  Spotkanie integracyjne

  13.02? Hmmm... brzmi nieźle, acz dam znać po weekendzie. Deal?
 14. Papkin

  Praca konkursowa o Syndicate

  Ufff... Pufff... Je-jest... Znaczy się "są".
×