Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Cormacu, Kormacze, słuchasz Samaela? Jeżeli nie to polecam, a jezeli tak, to co o nich sądzisz? ^^ Ambitny metal na dobrym poziomie.

Nie słucham, ale słyszałem i nie podoba mi się, jak grają (m.in. ze względu na zbyt duże nadęcie).

Jak tam Darksiders II? Lepsza od "jedynki" ?

Grałem póki co za krótko, żeby kompetentnie ocenić tę grę, ale po pierwszych 3-4 godzinach wydaje mi się, że tak, jest lepsza. W ogóle dobrze do mnie trafia, bo jest miksem gier, które bardzo lubię (God of War, Prince of Persia).

Czas zadać jakieś dziwne pytanie. Okładka której płyty Ironów wygląda, twoim zdaniem, najfajniej?

"A Matter of Life and Death" - sama płyta niespecjalnie mi się podoba, ale okładkę ma bardzo fajną. Za nią "Brave New World". Podoba mi się też okładka do "Fear of the Dark", ale bardziej pod względem koncepcji niż wykonania. Natomiast za najgorszą uważam grafikę do "Dance of Death" - bardzo mnie zdziwiło, że zdecydowali się na takiego renderowanego kupsztala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, liczę na to, że wreszcie wydadzą coś dobrego i są podstawy, by w to wierzyć. We wrześniu pojawi się solowa płyta Harrisa, więc może wyżył się w trakcie jej tworzenia i trochę odpuści nową płytę Maidenów. Zresztą kilka miesięcy temu czytałem w wywiadzie ze Smithem, że Harris trochę się odsunął od komponowania w zespole i chce bardziej skupić się na roli producenta. W związku z tym mam nadzieję, że większość materiału wyjdzie spod ręki Dickinsona i Smitha, a mniej będzie jałowego 8-minutowego pitolenia od Harrisa.

A jeśli chodzi o koncert, to oczywiście chętnie bym na niego poszedł, choć widziałem już Maidenów 4 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Risena 2? Jeśli tak, to jak wrażenia? Myślisz że może walczyć o jedno z najlepszych RPG tego roku?

Grałem tylko kilka godzin w wersję beta, więc nie chcę w żaden wiążący sposób oceniać tej gry.

Wszystkiego Najlepszego !!! ;]

Bardzo dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 lat, samych platynowych płyt, pełnych sal, i żeby przed Tobą Iron Maiden i Megadeth występowali jako support! xD

I pytanie: macie w planach powakacyjnych zaliczyć we Wrocku koncert w któryś weekend? Występ w "Od zmierzchu do świtu" był kapitalny, i bym się chętnie jeszcze raz wybrał.

Edytowano przez wh1sky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...