Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

To samo pytanie co do Smugglera. Co sądzisz o polskich YouTuberach typu Rock, Rojo czy Husiek.

Pierwszy raz o nich słyszę. Nie interesują mnie wcale blogi, vlogi i tego typu rzeczy.

Możesz powiedzieć, co sądzisz o poszczególnych członkach Iron Maiden?

Harrisowi byłbym wdzięczy, gdyby po wydaniu solowej płyty trochę zluzował z forsowaniem w IM swojej wizji, bo jestem już zmęczony jego ciągotami do progresywnego grania i przydługimi, nudnawymi kawałkami polepionymi z kilku innych. Smitha uważam ze najlepszego gitarzystę w Maidenach. Poza tym obok Dickinsona ma najlepszą prezencję w zespole - rasowy rockmam z klasą. Do tego nieźle śpiewa (nie mam tu na myśli chórków w Maidenach, tylko główne wokale na jego solowych nagraniach). Na Murraya na ostatnim DVD nie mogłem patrzeć, bo wygląda w tej swojej jeansowej koszuli jak jakiś osiedlowy żul ("dziadu w katanie" - tak określiła go moja dziewczyna), a do tego uprawia jakieś takie niemęskie pląsy. :) Gers gra na gitarze, jakby młócił cepem, ale przynajmniej razem z Dickinsonem wprowadza na scenie jakiś ruch i trochę zabawy. A Dickinson to klasa sama dla siebie - wielki wokalista, wielka, charyzmatyczna postać w świecie muzyki rockowej. Myślę, że ze wszystkich muzyków IM on ma największą szansę wejść na stałe do legendy i być pamiętanym za 50 lat. A jeśli chodzi o McBraina, to nie za bardzo mam o nim zdanie, oczywiście oprócz tego, że wydaje się bardzo sympatycznym gościem. Być może narażę się tym, którzy na grze na perkusji znają się o wiele lepiej ode mnie, ale McBrain nie wydaje mi się wybitnym bębniarzem. Może to kwestia tego, że Maideni grają raczej prostą muzykę, więc niespecjalnie ma okazje, żeby się popisać.

I czy masz jakieś przywiązanie do Eddiego? Czy Ironi straciliby, zrywając z tą postacią?

Niech wrzucą na okładkę cokolwiek, byleby nagrali wreszcie album, którego miałbym ochotę słuchać, z porywającymi utworami, a nie klockami wyciśniętymi w mękach przez Harrisa. Ale menedżment nie pozwoli im zerwać z Eddiem. Poza tym dlaczego mieliby to zrobić po ponad 30 latach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o McBraina, to nie za bardzo mam o nim zdanie, oczywiście oprócz tego, że wydaje się bardzo sympatycznym gościem. Być może narażę się tym, którzy na grze na perkusji znają się o wiele lepiej ode mnie, ale McBrain nie wydaje mi się wybitnym bębniarzem. Może to kwestia tego, że Maideni grają raczej prostą muzykę, więc niespecjalnie ma okazje, żeby się popisać.

Jest niezbyt wybitnym bębniarzem? Też się nie znam na grze na perkusji, ale według mnie na płycie seventh son of a seventh son przeszedł samego siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a jak się okazuje że jeszcze tylko 5/10/20 takich znajdziek/minimisji i będzie trofik.... albo zrobisz tego jednego i masz platynę :) Te systemy są perfidne... a raczej ludzka psychika podatna na nagrody. Jak z psem Pawłowa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia z Uncharted 3? Liczysz że będzie czwarta część?

W co obecnie grasz na PS3?

Jak podobała Ci się fabuła w CoD: MW2?

Czy masz w planach platynowanie jakiejś gry?

Czy lubisz postać Nathana Drake'a?

Edytowano przez Callin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś może zespołu I Am Giant?

Nie słyszałem o nich wcześniej, sprawdziłem dwa teledyski na YouTubie i: nie, dzięki, ale bardzo, bardzo nie. Taki delikatny, radiowy roczek działa mi na nerwy.

Jakie wrażenia z Uncharted 3? Liczysz że będzie czwarta część?

"Trójka" była świetna, ale jeśli będzie czwarta część, to chyba już na następcę PS3 (o ile taki będzie).

W co obecnie grasz na PS3?

W nic. W sobotę skończyłem Darksiders II i od tego czasu nie włączałem konsoli.

Jak podobała Ci się fabuła w CoD: MW2?

Wytrzymałem przy tej grze ze 2 godziny, potem stwierdziłem, że szkoda mojego czasu.

Czy masz w planach platynowanie jakiejś gry?

Tak. Z całej serii God of War brakuje mi platyny tylko w "dwójce" i zamierzam kiedyś to nadrobić.

Czy lubisz postać Nathana Drake'a?

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak często w redakcji zjawiają się osoby z zewnątrz, "turyści"?

2. Są to częściej osoby indywidualne czy grupy zorganizowane?

3. Często zdarzają się osoby, które chcą zrobić fotkę z niemal każdym redaktorem obecnym akurat w redakcji?

4. Jest może w redakcji wyznaczona jakaś osoba, która oprowadza takie osoby po redakcji?

5. Nie boli cię już ręka od autografów? icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak często w redakcji zjawiają się osoby z zewnątrz, "turyści"?

Myślę, że średnio raz dziennie.

2. Są to częściej osoby indywidualne czy grupy zorganizowane?

Co rozumiesz przez "grupy zorganizowane"? Wycieczki ze szkół albo z biurem podróży? smile_prosty.gif Zdarzają się małe grupki, np. trzyosobowe.

3. Często zdarzają się osoby, które chcą zrobić fotkę z niemal każdym redaktorem obecnym akurat w redakcji?

Czasem robione są foty grupowe, ale zawracanie głowy każdemu redaktorowi z osobna byłoby przesada.

4. Jest może w redakcji wyznaczona jakaś osoba, która oprowadza takie osoby po redakcji?

Jeżeli w redakcji jest akurat Ghost, to on się tym zajmuje.

5. Nie boli cię już ręka od autografów? icon_biggrin.gif

Nie, dużo ćwiczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnymi drobiazgami rozprowadzanymi cyfrowo w ogóle się nie interesuję. Jeśli chodzi o duże gry, to wolę mieć je na płytach. Z dystrybucji cyfrowej skorzystałem prywatnie raz, kupując DLC do Prince of Persia. Natomiast darmowe gry dla użytkowników PS+ to fajna sprawa, bo od jakiegoś czasu są to wreszcie gry coś warte, więc i sama usługa stała się lepszą propozycją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...