Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Dostałem maila od Ticketpro o treści: sprzedaż biletów została wstrzymana ponieważ najprawdopodobniej koncert się nie odbędzie lecz czekamy na ostateczną informację od organizatora. Klub studio natomiast napisał: Nie jesteśmy organizatorem tego koncertu, więc pewnie pierwsza pulaprzekazana przez Knockout Productions została wyczerpana. W Klubie

Studio można nabyć bilety kolekcjonerskie na ten gig, więc zapraszamy. Mam nadzieję że mimo wszystko koncert się odbędzie, bo już zdążyłem zakupić bilety na allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idę. Zastanawiałem się nad tym poważnie, ale doszedłem do wniosku, że nie ma sensu wydawać sporych pieniędzy na mecz, który nie ma żadnego znaczenia, rozgrywany przez drużyny, które mnie nie bardzo obchodzą. Wolę już pójść na mecz Śląska, bo przynajmniej zapewni mi jakieś emocje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kolejną odpowiedź od ticketpro o treści: dziś otrzymaliśmy wiadomość od organizatora, iż trasa zostanie przełożona na marzec. Niestety nie znamy jeszcze konkretnej daty. Czyli na szczęście koncert nie przepadł. Mam też pytanie, jako że jestem w sprawach koncertów nie do końca zorientowany, czy jeśli kupiłem już bilet, to będzie on ważny na tą trasę w marcu, czy trzeba go zwrócić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę już pójść na mecz Śląska, bo przynajmniej zapewni mi jakieś emocje.

Czyli kibicujesz Śląskowi? Jeśli tak to jak podoba Ci się gra w tym sezonie, porównując ją do zeszłego sezonu. Czy zmiana trenera to był dobry ruch?

Pewnie pytanie już padło, ale zaryzykuję. Jak podobuje Ci się nowa FIFA i czy lubisz grać w sezony, jeśli tak to która liga, jeśli można wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kibicujesz Śląskowi?

Pewnie.

Jeśli tak to jak podoba Ci się gra w tym sezonie, porównując ją do zeszłego sezonu.

Jakiej odpowiedzi się spodziewasz? Że bardzo mi się podoba, jak teraz grają? :)

Czy zmiana trenera to był dobry ruch?

To był jedyny możliwy ruch. Konflikt Lenczyka z zawodnikami rozrósł się tak, że niezależnie od tego, "kto zaczął", trzeba było zmienić trenera.

Pewnie pytanie już padło, ale zaryzykuję. Jak podobuje Ci się nowa FIFA i czy lubisz grać w sezony, jeśli tak to która liga, jeśli można wiedzieć.

Gram tylko sezony, Do tej pory rozegrałem dwa, po obu awansując. Swoją drogą strasznie mnie wnerwia, że po zapewnieniu sobie awansu nie mogę olać meczów o mistrzostwo i nie tracić na nie czasu.

Jaki masz stosunek do Przystanku Woodstock?

Obojętny.

Ty i twój zespół chcielibyście tam zagrać?

Pewnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Doom BFG Edition? Skok na kasę?

Ja tam nie wiem, czy sprzedawanie po raz drugi gry sprzed 8 lat to świetny pomysł na zarobienie pieniędzy. Szczerze mówiąc, nie za bardzo wiem, po co oni to wydają, chociaż może zawarte w pakiecie dwie pierwsze części gry są jakąś wartością dla tych, którzy w dzieciństwie/młodości grali na pecetach, a teraz są konsolowcami.

Będzie recenzowany w CDA? Bo z w teorii to te same gry co kiedyś a w praktyce jest trochę zmian.

Nie wiem, ale obstawiam, że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą FIFĘ polecasz na PC?

Oczywiście najnowszą.

Co sądzisz o polskich zespołach, które wybiły się za granicą: Behemoth, Vader, Decapitated?

Gratuluję im sukcesu, bo wydarcie go jest nieprawdopodobnie trudne. Ale prywatnie nie słucham żadnej z tych trzech kapel, bo to nie moja bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj. Kiedyś przeczytałem (chyba tutaj) że używasz stoperów podczas prób ze swoja kapelą. Co możesz polecić z tego typu "sprzętu"? Kupiłem jakiś czas temu jakieś bardzo tanie w aptece, ale nie zadowalają mnie. Za mocno wyciszaja niektóre częstotliwości. Przykładowo klawisze słysze wyraźnie i wydaje mi sie ze odpowiednio głośno, natomiast bas i ogólnie niskie częstotliwości nie są słyszalne prawie wogóle. Szukam czegoś co uchroniłoby mój słuch, ale żeby wszystkie instrumenty były w miarę słyszalne. Pozdro i z góry dzięki za pomoc.

I jeszcze drugie pytanko. Szykuje się jakiś koncert w Krakowie albo okolicach? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj. Kiedyś przeczytałem (chyba tutaj) że używasz stoperów podczas prób ze swoja kapelą.

Tak. Podczas prób i koncertów (własnych i cudzych).

Co możesz polecić z tego typu "sprzętu"?

Ja używam stoperów Alpine MusicSafe Pro i mogę je polecić z czystym sumieniem. Są drogie, ale dostępne są też tańsze wersje, np. tylko z dwoma filtrami do wyboru zamiast trzech (można wybrać stopień tłumienia).

Kupiłem jakiś czas temu jakieś bardzo tanie w aptece, ale nie zadowalają mnie. Za mocno wyciszaja niektóre częstotliwości. Przykładowo klawisze słysze wyraźnie i wydaje mi sie ze odpowiednio głośno, natomiast bas i ogólnie niskie częstotliwości nie są słyszalne prawie wogóle.

Bo tanie stopery z apteki - niezależnie od tego, czy piankowe, "choinkowe" czy "plastelinowe" - absolutnie nie nadają się do zastosowań muzycznych. Z jakiegoś powodu kosztują 3 zeta, a nie 80 zł jak Alpine'y, których używam.

I jeszcze drugie pytanko. Szykuje się jakiś koncert w Krakowie albo okolicach? biggrin_prosty.gif

Gdyby się szykował, informacja byłaby na naszej stronie. Chcemy zagrać w Krakowie, ale musimy zorganizować to na odpowiednich warunkach, żeby opłacało nam się tam jechać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłes juz w tym sezonie na meczu Slaska?

Nie. Nie dość, że jest zimno, to jeszcze Śląsk w tym sezonie nie zachwyca (pomijając wczorajsze zwycięstwo nad Lechią, ale to było na wyjeździe).

Cieszyłes sie ze mozesz zrecenzowac AC3 jako pierwszy na świecie?

Szczerze mówiąc - nie. Czekałem na tę grę prywatnie, żeby w nią pograć na spokojnie, a tu trzeba było siedzieć po kilka godzin dziennie pod presją czasu i kończyć grę jak najszybciej, żeby napisać tekst. To nie jest fajne, ale taka jest specyfika mojego zawodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...