Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

PS Co sądzisz o piosence Linkin Parku '' Burn It Down'' smile_prosty.gif

Nie podoba mi się. Ale ja nie słucham takiej muzyki, jaką gra Linkin Park.

PS2 Co sądzisz o nowym prezesie PZPN naszym sławnym Zibim sprawdzi się ?

Nie mam pojęcia. Póki co nie ma według mnie podstaw, żeby cokolwiek prognozować.

Jesteś za legalizacją marihuany?

Nie. Ale jestem za depenalizacją, bo uważam, że nękanie gościa, który wpadł z gramem trawki w kieszeni, to marnowanie moich - jako podatnika - pieniędzy, a także mocy przerobowych wymiaru sprawiedliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem nie tyle co zapytać, a podziękować. Za PGA mianowicie. Nie wiedziałem, że CormaC potrafi się tak uśmiechać do zdjęcia i ma podobne pismo do mojego (za to high five). Jak przyjąłeś rolę branżowego celebryty (a co? A nie?;)) i czy podobało Ci się pozowanie i podpisywanie sporej ilosci SiDiekszynów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że zostawiłem po sobie dobre wrażenie. "Branżowym celebrytą" bym sam siebie nie nazwał, ale osobiste kontakty z czytelnikami bardzo lubię (to jeden z powodów, dla których pojechałem na PGA). Wiadomo, że to bardzo, bardzo miłe, kiedy kogoś obchodzisz na tyle, że chce podejść i się przywitać, pogadać, zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę.

PS Podeślij mi proszę na PW nasze wspólne zdjęcie, jeśli Ci się chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Podeślij mi proszę na PW nasze wspólne zdjęcie, jeśli Ci się chce.

Ogólnie rzecz biorąc to jest zdjęcie z Tobą i z Gregiem:) Trochę lampa błyskowa zepsuła jakość zdjęcia. Dla mnie to "cenny artefakt". Dalej podtrzymujesz, żeby Ci przesłać?:) Służe pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem ACIII i chciałbym spytać Ciebie, jako miłośnika tej serii, czy dużo stracę, jeżeli ominę Brotherhooda i Revelations? Czy mechanika gry została na tyle usprawniona względem "dwójki", że warto sięgnąć po kontynuacje przygód Ezio? A czy pojawią się postacie, wątki fabularne, których znajomość do grania w "trójkę" się przyda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem ACIII i chciałbym spytać Ciebie, jako miłośnika tej serii, czy dużo stracę, jeżeli ominę Brotherhooda i Revelations? Czy mechanika gry została na tyle usprawniona względem "dwójki", że warto sięgnąć po kontynuacje przygód Ezio?

Revelations jest znakomite i polecam w nie zagrać. Z pewnością jest lepsze od "dwójki".

A czy pojawią się postacie, wątki fabularne, których znajomość do grania w "trójkę" się przyda?

W całej serii zachowana jest ciągłość historii Desmonda i współczesnych asasynów, więc tak - omijając którąś część będziesz miał w tej historii lukę. Ale oczywiście to, co dzieje się w Animusie, nie jest związane z poprzednimi częściami - to odrębna opowieść.

Masło czy margaryna? Laysy czy Crunchipsy? Megadeth czy Metallica? biggrin_prosty.gif

Margaryna, wszystko jedno (byle grubo krojone), Megadeth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że brak oceny jest wynikiem odgórnego zakazu jej wystawiania, ale chciałem Ci podziękować za tą recenzję. Pomimo tego, że sam nie lubię ocen to nie potrafię jej zignorować w tekście. Często mam odczucie jakby przykrywała ona treść recenzji. Był to zaskakująco miły powiew świeżości, taka recenzja bez oceny. Zmusza to do przeanalizowania tekstu oraz do wyciągnięcia własnych wniosków. To jest dziwne, że pomimo posiadana świadomości negatywnego wpływu oceny na odbiór tekstu i tak człowiek się na to łapie i myśli: "łeee, jak tylko 7+ to nie kupuje". Dużo więcej wyniosłem z recenzji bez oceny, tak więc dzięki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Judas Priest? Jakieś podchodzące kawałki?

Lubię, ale nie na tyle, żeby słuchać ich płyt w całości - z wyjątkiem albumu "Painkiller", który jest dla mnie jednym z niewielu (ogólnie, nie tylko w obrębie dyskografii Priesta) zasługujących na 10/10.

Co sądzisz o Halfordzie i jego wokalu?

Cóż, jest stary i od dłuższego czasu słychać to na żywo. Ale tego, co osiągnął, utworów, które nagrał, legendy, którą zbudował wraz z kolegami z Judasów i statusu jednego z największych głosów w historii rocka/metalu nikt mu nie odbierze.

Kojarzysz płyte solową Halforda? Moim zdaniem lepsza od Judasu.

Halford nagrał kilka płyt solowych o bardzo różnej jakości (pomijam tu koncertówki, składanki, EP-ki). Pierwsza - "Resurrection" - jest znakomita, druga - "Crucible" - bardzo dobra (numer "Handing out Bullets" wgniata mnie w ziemię). "Winter Songs" to kpina, a "Made of Metal" ledwo wytrzymałem do końca (sprawiła na mnie wrażenie zbieraniny wyskrobanych z dna szuflady odrzutów z różnych etapów działalności Halforda).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, za szybką odpowiedz.

No tak solowych płyt miał kilka, osobiście słucham, koncertówki z Rio..jest naprawde niezła..

Rozumiem, że byłeś na ostatnim Judasie w Katowicach? Ja byłem rok temu, gdzieś w wakacje bo miała być ostatnia trasa, a na 2 koncert się nie załapałem czasowo;) Mimo wieku, cały zespół dobrze się trzyma i warto było pójść na koncert..("Judas Rising" i "Green Manalishi" na żywo - bajka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłem na Judasach w Spodku, ale nie dlatego, że szaleję za tym zespołem. Uznałem, że skoro nadarza się okazja zobaczyć Judasów na żywo stosunkowo niedaleko, to szkoda byłoby z niej nie skorzystać. Gdyby ciągle grali z Ripperem, pewnie nie chciałoby mi się jechać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o polskim zespole Hunter? Wybieram się na ich koncert i przyszło mi do głowy zapytać. smile_prosty.gif

Jakoś zupełnie mi nie wchodzi ich muzyka. Nie żebym słyszał wszystkie ich płyty, ale te parę numerów, które obiły mi się o uszy, zniechęciły mnie do zgłębiania tematu.

1. Grałeś w Rocksmith ? Jeśli tak to co o nim sądzisz bonie wiem czy kupować czy nie;p

Grałem tylko chwilkę, bo okazało się, że moją gitarą strojoną do D niewiele tam zdziałam, a nie będę dla gry przestrajał wiosła z floydem.

2.Z innej beczki. Znasz polski zespół rockowy Rotten Bark ? Co o nich sądzisz ?

Nie znam, ale ja generalnie nie słucham rocka.

1. Lubisz ostre jedzenie?

Niespecjalnie.

2. Co powiesz o TES Morrowind?

Jakoś tak wyszło, że grałem w Morrowinda tylko godzinę czy dwie.

3. Co sądzisz o dzisiejszej młodzieży? tongue_prosty.gif

Nie mam 70 lat, żeby psioczyć na młodzież.

4. Wybierzesz się na Hobbita do kina?

Tak.

5. Co sądzisz o Windows Phone?

Nic. Smartfonowy WIndows w ogóle mnie nie interesuje. Pozostanę przy Androidzie.

6. Czy smartfony, tablety i inne dotykowe cuda do grania maja szansę się wybić?

Ze względu na brak fizycznych przycisków dla mnie to nie są urządzenia do prawdziwego grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Cop powiesz na temat nowej Fify 13? ;) (Może była recenzja,nie wiem,nie mieszkam w Polsce-nie kupuję CDA),pójdzie na PC gdzie 12 lekko zacinała Czy mogą być problemy?;) Skoro już przy temacie piłki jesteśmy.

Zasiadasz/Wybierasz się na mecz Polska-Urugwaj?

Pozdrawiam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cop powiesz na temat nowej Fify 13?

Jest znakomita, wyraźnie lepsza od poprzedniej.

(Może była recenzja,nie wiem,nie mieszkam w Polsce-nie kupuję CDA)

Można zamówić prenumeratę zagraniczną. :)

pójdzie na PC gdzie 12 lekko zacinała Czy mogą być problemy?wink_prosty.gif

Nie mam pojęcia. Ostatnia FIFA, w jaką grałem na PC, to bodajże edycja 2003.

Zasiadasz/Wybierasz się na mecz Polska-Urugwaj?

Obejrzę w telewizji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...