Jump to content

Recommended Posts

Sądzę, że napisałeś recenzję bardzo dobrze, jednak zamiast oceny mogłeś przynajmniej w podsumowaniu wypisać wady i zalety. Myślieliście o tym?

@ up

Jeśli masz na myśli problemy techniczne forum, to nieźle dowaliłeś. Przecież wiadomo że do modków, admina czy kogokolwiek innego, odpowiedzialnego za to.

Edited by c0r

Guest mikusdevil

Lubisz chociaż jeden utwór z wymienionych niżej?

-Rainbow in the Dark: Dio

-Let there be rock: AC\DC Bon Scott

-Stairway to Heaven: Led Zeppelin

-Highway Star: Deep Purple

-Black Magic Woman: Santana

Nie będe ciebie zadręczał mniej znanymi zespołami albo garażowymi kapelami, jest chociaż jeden? a może słoń nadepnął mi na ucho :P ?

Do kogo się zwracać z problemami technicznymi na forum?

Do Ghosta.

Sądzę, że napisałeś recenzję bardzo dobrze, jednak zamiast oceny mogłeś przynajmniej w podsumowaniu wypisać wady i zalety.

Są w tekście albo z niego wynikają. Po co je powtarzać?

Lubisz chociaż jeden utwór z wymienionych niżej?

"Stairway to Heaven" i "Highway Star" oblecą, ale ani Zeppelinów, ani Purpli nie słucham.

Kurde, tak trudno pojąć, że do tekstu o AC3 NIE MOGLIŚMY wstawić normalnej metryczki z oceną i/lub plusami/minusami? A wymienianie plusów i minusów w ostatnim akapicie artykułu byłoby bardzo nienaturalne.

Naprawdę bardzo dobra recenzja AC 3 specjalnie zostawiłem sobie ją piątkowy wieczór i palce lizać smile_prosty.gif Dzięki Tobie ta gra będzie stała się dla mnie tak zwanym ''must have'' smile_prosty.gif

PS Co sądzisz o piosence Linkin Parku '' Burn It Down'' smile_prosty.gif

PS2 Co sądzisz o nowym prezesie PZPN naszym sławnym Zibim sprawdzi się ?

Edited by LordRevan
  • Upvote 1

PS Co sądzisz o piosence Linkin Parku '' Burn It Down'' smile_prosty.gif

Nie podoba mi się. Ale ja nie słucham takiej muzyki, jaką gra Linkin Park.

PS2 Co sądzisz o nowym prezesie PZPN naszym sławnym Zibim sprawdzi się ?

Nie mam pojęcia. Póki co nie ma według mnie podstaw, żeby cokolwiek prognozować.

Jesteś za legalizacją marihuany?

Nie. Ale jestem za depenalizacją, bo uważam, że nękanie gościa, który wpadł z gramem trawki w kieszeni, to marnowanie moich - jako podatnika - pieniędzy, a także mocy przerobowych wymiaru sprawiedliwości.

1.Byłeś na filmie "Jesteś Bogiem"?

2.Jak wrażenia po PGA? BO dużo vlogerów mówi że było kiepsko, więc chciałbym poznać twoje zdanie. wink_prosty.gif

Edited by Darmad

1.Byłeś na filmie "Jesteś Bogiem"?

Nie.

2.Jak wrażenia po PGA? BO dużo vlogerów mówi że było kiepsko, więc chciałbym poznać twoje zdanie. wink_prosty.gif

Cóż, na "powrót legendy" trzeba będzie jeszcze poczekać. :)

A ja chciałem nie tyle co zapytać, a podziękować. Za PGA mianowicie. Nie wiedziałem, że CormaC potrafi się tak uśmiechać do zdjęcia i ma podobne pismo do mojego (za to high five). Jak przyjąłeś rolę branżowego celebryty (a co? A nie?;)) i czy podobało Ci się pozowanie i podpisywanie sporej ilosci SiDiekszynów?

Cieszę się, że zostawiłem po sobie dobre wrażenie. "Branżowym celebrytą" bym sam siebie nie nazwał, ale osobiste kontakty z czytelnikami bardzo lubię (to jeden z powodów, dla których pojechałem na PGA). Wiadomo, że to bardzo, bardzo miłe, kiedy kogoś obchodzisz na tyle, że chce podejść i się przywitać, pogadać, zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę.

PS Podeślij mi proszę na PW nasze wspólne zdjęcie, jeśli Ci się chce.

PS Podeślij mi proszę na PW nasze wspólne zdjęcie, jeśli Ci się chce.

Ogólnie rzecz biorąc to jest zdjęcie z Tobą i z Gregiem:) Trochę lampa błyskowa zepsuła jakość zdjęcia. Dla mnie to "cenny artefakt". Dalej podtrzymujesz, żeby Ci przesłać?:) Służe pomocą.

Zastanawiam się nad kupnem ACIII i chciałbym spytać Ciebie, jako miłośnika tej serii, czy dużo stracę, jeżeli ominę Brotherhooda i Revelations? Czy mechanika gry została na tyle usprawniona względem "dwójki", że warto sięgnąć po kontynuacje przygód Ezio? A czy pojawią się postacie, wątki fabularne, których znajomość do grania w "trójkę" się przyda?

Zastanawiam się nad kupnem ACIII i chciałbym spytać Ciebie, jako miłośnika tej serii, czy dużo stracę, jeżeli ominę Brotherhooda i Revelations? Czy mechanika gry została na tyle usprawniona względem "dwójki", że warto sięgnąć po kontynuacje przygód Ezio?

Revelations jest znakomite i polecam w nie zagrać. Z pewnością jest lepsze od "dwójki".

A czy pojawią się postacie, wątki fabularne, których znajomość do grania w "trójkę" się przyda?

W całej serii zachowana jest ciągłość historii Desmonda i współczesnych asasynów, więc tak - omijając którąś część będziesz miał w tej historii lukę. Ale oczywiście to, co dzieje się w Animusie, nie jest związane z poprzednimi częściami - to odrębna opowieść.

Masło czy margaryna? Laysy czy Crunchipsy? Megadeth czy Metallica? biggrin_prosty.gif

Margaryna, wszystko jedno (byle grubo krojone), Megadeth.

Wiem, że brak oceny jest wynikiem odgórnego zakazu jej wystawiania, ale chciałem Ci podziękować za tą recenzję. Pomimo tego, że sam nie lubię ocen to nie potrafię jej zignorować w tekście. Często mam odczucie jakby przykrywała ona treść recenzji. Był to zaskakująco miły powiew świeżości, taka recenzja bez oceny. Zmusza to do przeanalizowania tekstu oraz do wyciągnięcia własnych wniosków. To jest dziwne, że pomimo posiadana świadomości negatywnego wpływu oceny na odbiór tekstu i tak człowiek się na to łapie i myśli: "łeee, jak tylko 7+ to nie kupuje". Dużo więcej wyniosłem z recenzji bez oceny, tak więc dzięki:)

Lubisz Judas Priest? Jakieś podchodzące kawałki? Co sądzisz o Halfordzie i jego wokalu? Kojarzysz płyte solową Halforda? Moim zdaniem lepsza od Judasu.

Lubisz Judas Priest? Jakieś podchodzące kawałki?

Lubię, ale nie na tyle, żeby słuchać ich płyt w całości - z wyjątkiem albumu "Painkiller", który jest dla mnie jednym z niewielu (ogólnie, nie tylko w obrębie dyskografii Priesta) zasługujących na 10/10.

Co sądzisz o Halfordzie i jego wokalu?

Cóż, jest stary i od dłuższego czasu słychać to na żywo. Ale tego, co osiągnął, utworów, które nagrał, legendy, którą zbudował wraz z kolegami z Judasów i statusu jednego z największych głosów w historii rocka/metalu nikt mu nie odbierze.

Kojarzysz płyte solową Halforda? Moim zdaniem lepsza od Judasu.

Halford nagrał kilka płyt solowych o bardzo różnej jakości (pomijam tu koncertówki, składanki, EP-ki). Pierwsza - "Resurrection" - jest znakomita, druga - "Crucible" - bardzo dobra (numer "Handing out Bullets" wgniata mnie w ziemię). "Winter Songs" to kpina, a "Made of Metal" ledwo wytrzymałem do końca (sprawiła na mnie wrażenie zbieraniny wyskrobanych z dna szuflady odrzutów z różnych etapów działalności Halforda).

Dziekuje, za szybką odpowiedz.

No tak solowych płyt miał kilka, osobiście słucham, koncertówki z Rio..jest naprawde niezła..

Rozumiem, że byłeś na ostatnim Judasie w Katowicach? Ja byłem rok temu, gdzieś w wakacje bo miała być ostatnia trasa, a na 2 koncert się nie załapałem czasowo;) Mimo wieku, cały zespół dobrze się trzyma i warto było pójść na koncert..("Judas Rising" i "Green Manalishi" na żywo - bajka)

Tak, byłem na Judasach w Spodku, ale nie dlatego, że szaleję za tym zespołem. Uznałem, że skoro nadarza się okazja zobaczyć Judasów na żywo stosunkowo niedaleko, to szkoda byłoby z niej nie skorzystać. Gdyby ciągle grali z Ripperem, pewnie nie chciałoby mi się jechać.