Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

1. Lubisz dubstep? (ja uwielbiam ;D)

Nie lubię.

2. Co sądzisz o nintendo?

Mam do tej firmy szacunek za wkład w branżę gier, ale nigdy nie miałem żadnej konsoli Nintendo i nie byłem jej fanem.

3.Mw3 czy bf3? (ja wolę mw3 wink_prosty.gif)

Ani jedno, ani drugie. Nie grywam w shootery w sieci, a na kampanie single tych gier szkoda było mi czasu.

Czy słuchałeś kiedyś disco polo, i szczerze co uważasz o tej muzyce?, tylko bez odpowiedzi typu: syf,głowno itd, bo są wykonawcy którzy tworzą straszną lipę ale i są uznani ludzie w tym gatunku muzyki.

Chyba każdy słyszał jakieś discopolowe kawałki. Uważam, że ta muzyka jest pod każdym względem kompletnie bezwartościowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spec Ops: The Line - dla mnie prywatnie największe póki co zaskoczenie tego roku. Zapowiadała się na budżetówkę, którą nie warto zawracać sobie głowy, a jeśli chodzi o kampanię, okazała się dużo bardziej wartościowa od zdecydowanej większości strzelanek z dużym (albo i kosmicznym) budżetem.

Teraz gram natomiast w Darksiders II i też mogę ją polecić. No i oczywiście Mass Effect 3, ale fanom serii nie trzeba jej rekomendować, a jeśli ktoś nie miał styczności z "jedynką" i "dwójką", i tak powinien zacząć od początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac mam 4 pytania do ciebie:P

1. Jak ci się podoba Mass Effect 3? wink_prosty.gif

2. Większość gier trzymasz na półkach, czy może sprzedajesz, wymieniasz się?

3. Masz jakieś ulubione danie, które po prostu uwielbiasz jeść?

4. Masz jakieś rady dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z muzyką? W sumie to ja gram na akustyku i pisze swoje teksty, ale chętnie bym wysłuchał jakiś rad od ciebie biggrin_prosty.gif

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubisz gry typu FPS?

Tak.

2. Ulubiony fast-food?

Pizza.

3. Ulubione jedzenie? (ogólnie)

Chyba meksykańskie.

4. Ulubiony sport?

Jedyny jaki mnie interesuje - i to w ograniczonym zakresie - to piłka nożna.

5. Co sądzisz o grach LEGO?

Bardzo sympatyczne i idealne do co-opa z mniej obytymi graczami. Ja np. gram z dziewczyną w Lego Batmana 2.

1. Odpowiesz na moje poprzednie pytania?

Zrobione.

2. Co sądzisz o pecetowcach?

Niech każdy sobie gra, na czym chce, ale uważam, że wojujący antykonsolowcy na własne życzenie odcinają się od masy znakomitych gier, których na PC nie ma. Ale to ich wybór.

3. Twój cel życiowy?

Móc powiedzieć Apple "NIE!", kiedy przyjdzie do mnie po pożyczkę. :) O, tak:

1715845552_tn_memes_no_face_of_course_not_answer_2_xlarge.jpeg

1. Jak ci się podoba Mass Effect 3? wink_prosty.gif

Bardzo mi się podobał.

2. Większość gier trzymasz na półkach, czy może sprzedajesz, wymieniasz się?

Nie sprzedaję gier i nie wymieniam się. Jeśli kupuję gry, to takie, które warto mieć. Nie zapłaciłbym np. za grę, którą można przejść w 5 godzin i wyrzucić.

3. Masz jakieś ulubione danie, które po prostu uwielbiasz jeść?

Ja w ogóle traktuję jedzenie bardziej jako czasochłonna, kosztowną konieczność niż przyjemność.

4. Masz jakieś rady dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z muzyką? W sumie to ja gram na akustyku i pisze swoje teksty, ale chętnie bym wysłuchał jakiś rad od ciebie biggrin_prosty.gif

Żadnych poza kiczowatymi banałami typu "graj muzykę, jaką czujesz" i "ćwicz, ćwicz, ćwicz". No, może jeszcze taką, że bardzo dużo daje granie z innymi ludźmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeszedłeś już Darksiders 2? Łatwa ta gra? I ile się ją przechodzi?

2. Ulubione zwierzę?

3. Jakie znasz języki oprócz angielskiego i polskiego? Mogą być też takie, które znasz trochę.

4. Masz zamiar kupić PSVita?

5. Lubisz gry diablopodobne i RPG?

6. Podoba ci się praca w CDA?

7. Jakie masz interesowania poza grami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeszedłeś już Darksiders 2? Łatwa ta gra? I ile się ją przechodzi?

Jeszcze nie przeszedłem, choć gram ze 22 godziny. Nie jest trudna.

2. Ulubione zwierzę?

Rekiny miażdżą, ale w domu wolałbym jednak mieć psa.

3. Jakie znasz języki oprócz angielskiego i polskiego? Mogą być też takie, które znasz trochę.

Rosyjski i niemiecki, oba całkiem nieźle. A przynajmniej kiedyś znałem je całkiem nieźle, kiedy posługiwałem się nimi regularnie. :)

4. Masz zamiar kupić PSVita?

Absolutnie nie. Po co mi kolejny po PSP drogi, kurzący się gadżet?

5. Lubisz gry diablopodobne i RPG?

W zasadzie tak.

6. Podoba ci się praca w CDA?

Gdyby mi się nie podobała, to bym mnie tu nie było. To nie jest praca, którą dostaje się z przydziału w pośredniaku.

7. Jakie masz interesowania poza grami?

Gram na gitarze w zespole metalowym InDespair (link w sygnaturce).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czytasz inne gazety niż CDA?

Nie. Nie czytuję ani innych czasopism o grach, ani żadnych innych. Nie bardzo mam na to czas, nie ma tez na rynku pisma, które naprawdę by mnie interesowało. Natomiast gazety są mi zbędne, bo wszelkie wiadomości czytam w necie.

2. Kupujesz CDAction? biggrin_prosty.gif

Nie muszę, bo jako pracownik redakcji dostaję swój egzemplarz każdego numeru.

4. Masz MW3 i BF3?

Nie, i w żadną z nich nie grałem, bo mnie nie obchodzą. Pisałem o tym kilka postów temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac jesteś moim ulubionym redaktorem najbardziej lubię u ciebie, że za każdym razem bardzo chętnie odpowiadasz na nasze pytania. Tak wymyśliłem dwa pytania, jeśli mogę.

1. Masz jakąś jedną grą którą uważasz, za dzieło sztuki? U mnie taką grą jest GTA IV, po prostu arcydzieło wink_prosty.gif

2. Jak i gdzie kupujesz gry, w sensie wchodzisz np. do Empiku i widzisz o to może być fajne i bierzesz do korzysza. Czy masz wcześniej upatrzony tytuł który śledziłeś jakiś czas i wtedy go kupujesz w Empiku czy może w sklepach internetowych?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakie gry grasz-znaczy gatunek ;D

Najchętniej w szeroko pojęte gry akcji - slashery, shootery itp. Nie tykam symulatorów, strategii, gier sieciowych i ekonomicznych, przygodówek.

Kręci cię seria S.T.A.L.K.E.R.?

Grałem trochę w pierwszą część, ale dosyć szybko mi się odechciało.

Gustujesz w klimatach postapokalipsy, np. Fallout? smile_prosty2.gif

Niespecjalnie, ale akurat Fallouta 3 przeszedłem.

1. Masz poczucie humoru?

Nie mnie to oceniać.

2. Masz usługę PS+?

Nie, bo nie jest mi do niczego potrzebna.

1. Masz jakąś jedną grą którą uważasz, za dzieło sztuki? U mnie taką grą jest GTA IV, po prostu arcydzieło wink_prosty.gif

Są gry, które uważam za wybitne - m.in. seria God of War, Red Dead Redemption, seria Mass Effect - ale nie posunąłbym się do nazywa ich dziełami sztuki.

2. Jak i gdzie kupujesz gry, w sensie wchodzisz np. do Empiku i widzisz o to może być fajne i bierzesz do korzysza.

Jeżeli widzę w sklepie grę, o której nigdy nie słyszałem, to znaczy to, że najprawdopodobniej nie warto zawracać sobie nią głowy. Jestem w końcu dziennikarzem z branży gier, więc nie zdarzają się sytuacje, żebym wziął jakąś grę do ręki i pomyślał np. "Hmm... Castlevania... nie znam, ale są tu wampiry i wilkołaki, to może być fajne".

Czy masz wcześniej upatrzony tytuł który śledziłeś jakiś czas i wtedy go kupujesz w Empiku czy może w sklepach internetowych?

Nie kupuję gier w empiku (ani generalnie w tradycyjnych sklepach, bo po co przepłacać?). Jeżeli już w ogóle je kupuję (a bardzo rzadko jestem do tego zmuszony, bo pracuję, gdzie pracuję), to jak najtaniej. Na PS3 nabyłem do tej pory chyba 4 gry (Race Driver: Grid, God of War Collection, GTA IV, Assassin's Creed Brotherhood) i za żadną nie zapłaciłem więcej niż 100 złotych, bo nie były to nowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie planuje kupić sobie ps3 (sprzedałem niedawno xboxa). I tu jest moje pytanie. Wiem, że jesteś fanem tego sprzętu i jak myślisz, jeżeli chcę go kupić to najlepiej zrobić to w tym okresie czy poczekać do świąt? Może wyjdzie wtedy jakiś nowy model?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nie tyle fanem PS3, co zadowolonym użytkownikiem tej konsoli. A czy warto czekać z zakupem... Cóż, może na Święta pojawią się jakieś fajne oferty (nowe bundle z grami, z Move'em czy coś w tym stylu), ale jeśli miałby pojawić się kolejny model PS3, to czym mógłby się różnić i pod jakim względem mógłby być lepszy? Może np. pobierałby mniej prądu, ale to wciąż byłoby to samo PS3 o takich samych możliwościach. Jeżeli już czekanie byłoby czymś uzasadnione, to raczej nadzieją na jakąś obniżkę cen, ale na to bym się zbytnio nie nastawiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...