Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Mam pytanie.Czy grasz w Brick-Force i pod jakim nickiem ??

Nie gram i pod żadnym. :)

Z 3 różnych wersji Jądra Ciemności (książka, film Czas Apokalipsy i gra Spec Ops:The Line) której zakończenie ci się najbardziej podoba?

Conrada czytałem w liceum, czyli ze 13 lat temu. Mniej więcej wtedy też oglądałem "Czas apokalipsy". Nie pamiętam dokładnie ani jednego, ani drugiego, więc nie odpowiem Ci na pytanie. Swoją drogą będę musiał obejrzeć ponownie "Czas apokalipsy". Pewnie wyszła w międzyczasie jakaś odnowiona wersja na Blu-rayu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu podjąłem się zakupu PS3 tongue_prosty.gif . Co byś mi polecił na początek poza Gran Turismo 5 (które już miałem w zestawie) i pewną bardzo wiadomą, EPICKĄ serią ;D ?

A tak poza tym - wczytywałeś się może w "Malowanego Człowieka" Peter'a V. Brett'a?

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu podjąłem się zakupu PS3 tongue_prosty.gif . Co byś mi polecił na początek poza Gran Turismo 5 (które już miałem w zestawie) i pewną bardzo wiadomą, EPICKĄ serią ;D ?

Rozumiem, że pytasz o gry, których nie ma na PC? Red Dead Redemption (od razu w wersji Game of the Year Edition) jest według mnie pozycją obowiązkową. To według mnie jedna z najważniejszych gier tej generacji platform. Polecam też Castlevanię: Lords of Shadow - przeszła bez większego echa, ale jest znakomita. Do tego seria Uncharted, a także - jeżeli lubisz FPS-y - Killzone 2, Killzone 3 i Resistance 3. Wszystkie te gry można już kupić w cenie produkcji pecetowych - wchodzenie w nową platformę z opóźnieniem ma zalety.

A tak poza tym - wczytywałeś się może w "Malowanego Człowieka" Peter'a V. Brett'a?

Nie czytałem tego. Zresztą niespecjalnie ciągnie mnie już do fantasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia godna polecenia książka, jaką czytałem, to "Dallas 63" Kinga - jest świetna i przywróciła mi wiarę w to, że King się jeszcze nie skończył. Potem męczyłem się z "Rodziną Borgiów" Puzo - ten zakup był stratą pieniędzy. Teraz natomiast czytam "Bringing Metal to the Children" Zakka Wylde'a, a w kolejce jest cykl "Mroczna wieża" Kinga, który już wprawdzie kiedyś czytałem, ale na urodziny dostałem komplet i z przyjemnością przeczytam jeszcze raz. Ale zanim zabiorę się za ten cykl, zaliczę jeszcze "Drogę" McCarthy'ego, którą ciągle odkładałem na później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem męczyłem się z "Rodziną Borgiów" Puzo

O, też się z tym męczę.

Zaraz, byłeś ty już w tym roku na urlopie, bo jakoś wypadło mi ze łba? Jeśli tak to gdzie? Jeśli nie, to gdzie zamierzasz pojechać?

PS Czy w publicystyce uświadczymy więcej twoich tekstów z cyklu "... jest do bani", czy to tylko taki jednorazowy wyskok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, byłeś ty już w tym roku na urlopie, bo jakoś wypadło mi ze łba? Jeśli tak to gdzie? Jeśli nie, to gdzie zamierzasz pojechać?

Na urlop wybieram się w drugiej połowie września. Prawdopodobnie do Turcji.

PS Czy w publicystyce uświadczymy więcej twoich tekstów z cyklu "... jest do bani", czy to tylko taki jednorazowy wyskok?

Nie wiem, czy jednorazowy, ale nie planuję cyklu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubisz i oglądałeś Simpsonów?

Oglądałem dawno temu kilka sezonów. Wtedy mi się podobało, teraz już mnie do nich nie ciągnie. Oglądam natomiast z przyjemnością inny serial Groeninga - "Futuramę".

2. Nie przyjmujesz znajomych na PSN? Bo próbowałem Cię zaprosić, ale odrzuciłeś.

Nie przyjmuję znajomych. Albo inaczej - do znajomych na PSN-ie przyjmuję tylko rzeczywistych znajomych, a nie obcych ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dawno temu kilka sezonów. Wtedy mi się podobało, teraz już mnie do nich nie ciągnie. Oglądam natomiast z przyjemnością inny serial Groeninga - "Futuramę".

A oglądasz na VIVie? Czy w internecie? A może na innym kanale?

Jeśli oglądasz w internecie, to możesz podać mi stronę? Bo szukam, ale nigdzie nie mogę znaleźć wszystkich działających odcinków online z dubbingiem.

Oglądasz z dubbingiem, napisami, czy lektorem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądasz na VIVie? Czy w internecie? A może na innym kanale?

Na Vivie.

Oglądasz z dubbingiem, napisami, czy lektorem?

Wszystko, co się da, staram się oglądać po angielsku (chyba że oryginał nie jest angielski), z napisami angielskimi lub polskimi albo w ogóle bez napisów. Dubbing i lektora uważam za zło - nie mogę tylko zdecydować, które jest większe. smile_prosty.gif Swoją drogą nawet oficjalne polskie tłumaczenia są kiepskie i zabijają wiele dowcipów, które dałoby się zachować przy większym wysiłku i umiejętnościach tłumaczy (np. "Family Guy" na Foksie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dużo pytań, więc będziesz mógł trochę poodpowiadać. biggrin_prosty.gif

1. Dlaczego akurat wybrałeś PS3?

2. Jak się zaczęła Twoja "przygoda" z PS3?

3. Co zazwyczaj pijesz? (nie żartuję, jakby co)

Pytania pewnie się kiedyś powtarzały, ale ja żadnych tutaj prawie nie czytałem, więc zadaję własne.

Edytowano przez Axee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego akurat wybrałeś PS3?

Z kilku powodów: 1) uznałem, że jest bardziej przyszłościowe, 2) dla serii God of War, 3) zawsze odczuwałem sympatię do marki PlayStation, w przeciwieństwie do X360 z jego dziecinnym, pastelowym menu i awatarami dla małych dziewczynek. Ale muszę przyznać, że pad do X360 jest bez porównania lepszy od Dualshocka.

2. Jak się zaczęła Twoja "przygoda" z PS3?

Długo odkładałem zakup konsoli, ale kiedy 2,5 roku temu wprowadziłem się do nowego mieszkania, uznałem, że nabędę PS3 w ramach jego urządzania.

3. Co zazwyczaj pijesz? (nie żartuję, jakby co)

To zależy od sytuacji. Ale tak na co dzień, w pracy i w domu - Pepsi, sok grapefruitowy, Schwepps cytrynowy, herbata. Zawsze muszę też mieć w domowej lodówce napój energetyczny, żeby łyknąć sobie po pracy. Kawy nie pijam, więc zażywam kofeiny w ten sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Cormac mam parę pytań jeśli mogę zadać wink_prosty.gif

1. Wiem, że grałeś w Red Dead Redemption. Jak ci się podobało? Czy dodatek też jest godny polecenia?

2. Grałeś może w Deus Ex Human Revolution? Grałeś też w Heavy Rain?

3. Czytałeś może jakieś inne książki pana Kinga?

4. Będziesz kupował PS4 od razu na premierę?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ulubiony market? (też nie żartuję, po prostu chcę się dowiedzieć)

2. Lubisz Fantę?

3. Miałeś dobre dzieciństwo?

4. Czytałeś Metro 2033?

5. Jaka jest szansa, że kiedyś będziesz przyjmował na PSN zaproszenia od osób z forum?

Edytowano przez Axee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiem, że grałeś w Red Dead Redemption. Jak ci się podobało? Czy dodatek też jest godny polecenia?

Bardzo podobała mi się i "podstawka", i dodatek. Zresztą chyba pisałem niedawno w tym wątku, że uważam RDR za jedną z najważniejszych gier tej generacji platform.

2. Grałeś może w Deus Ex Human Revolution? Grałeś też w Heavy Rain?

W Deus Exa nie grałem, w Heavy Rain tak (podobało mi się).

3. Czytałeś może jakieś inne książki pana Kinga?

Czytałem zdecydowaną większość tego, co napisał. Było tego tyle, że czasem widząc albo słysząc tytuł jakiejś jego książki muszę się dłuższą chwilę zastanowić, czy to czytałem, czy nie i często sięgnąć do jakiegoś streszczenia, żeby skojarzyć.

1. Ulubiony market? (też nie żartuję, po prostu chcę się dowiedzieć)

Nie mam ulubionego marketu. Weekendowy wyjazd na zakupy jest dla mnie obowiązkiem, który trzeba odwalić, żeby mieć go z głowy, a nie przyjemnością.

2. Lubisz Fantę?

W zasadzie tak, ale mając wybór biorę coś innego.

3. Miałeś dobre dzieciństwo?

Tak. Cieszę się bardzo, że załapałem się na czasy, kiedy dla dzieciaków istniało coś poza komputerem/konsolą i internetem. Bardzo mile wspominam chwile spędzone z przyjaciółmi na podwórkach, na boiskach czy wyprawę do opuszczonej szklarni, której - jak się okazało - nie opuścił nieuwiązany pies stróżujący. smile_prosty.gif

4. Czytałeś Metro 2033?

Nie.

5. Jaka jest szansa, że kiedyś będziesz przyjmował na PSN zaproszenia od osób z forum?

Żadna. Po prostu nie widzę sensu dodawania do znajomych obcych ludzi.

4. Będziesz kupował PS4 od razu na premierę?

Wątpię. Poczekam zapewne, aż cena spadnie do rozsądnego poziomu (bo zakładam, że Sony jak zwykle na początek da cenę z kosmosu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubisz Japonię? Jeśli nie, to jakie inne kraje?

Japonia je mi obojętna. Ulubionych krajów nie mam.

2. Co sądzisz o empiku?

Cenię sobie możliwość zamawiania u nich przez internet z darmowym odbiorem w sklepie (mamy empik rzut beretem od redakcji).

3. Lubisz anime/mangi?

Nie, nie trawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o EA?

Z wdzięczności za Fifę nie powiem o nich złego słowa. Oczywiście można nabijać się z Simsów czy komercyjnej porażki w postaci The Old Republic, ale gdybym miał wziąć jedną grę na bezludną wyspę, byłaby to zapewne Fifa.

2. Jakie masz/miałeś zdanie o Paktofonice?

Nie mam żadnego, bo mnie taka muzyka nie interesuje.

3. Cóż za pikna dama zastępowała Smugglera w Waszym zdjęciu w 200 numerze?

Smuggleretka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...