Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Szwenio, jeśli porównujesz osobę w CDA numer 1. czyli redaktora naczelnego do jakichś tam "detepowców" no to cóż... Faktycznie moją teorię bierze szlag. :wink:

Smuggler, no wiesz może też być i tak jak piszesz, ja tam świętym duchem nie jestem, mogę się mylić.

Co do jednego to się chyba jednak nie pomylę, Ty wiesz na pewno jak faktycznie jest. Co jednak nie zmienia faktu, że moja* teoria wydaje mi się wielce prawdopodobna, daję jej 99,9% szansy. Dowody są tak oczywiste, że właściwie można by dać 100% gdyby nie fakt, że zawsze pozostaje ta możliwość, że specjalnie podstawiasz nam te fałszywe dowody.

No ale to było wałkowane tyle razy, że może dajmy temu spokój.

*Właściwie to jaka tam ona moja, każdy średnio rozgarnięty szympans już o tym myślał.

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe :)

Ale nie myslalem o PF robiac te fote.

Swoja droga "Animals" to IMO ich najslabsza - muzycznie - plyta.

Na tamat Pinków nie powiem nic ciekawego :X Jest tego pełno w domu, ale ja tylko The Wall i Dark Side of the Moon slucham czasem :)

Moze jeszcze dojrzeje :D

No, jeszcze Atom Heart Mother (suite tytulowa) i zasadniczo wiecej nie musisz, choc to wersja minimum. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 1szy raz piusze na waszym forum w zeszlym roku kupilem swój pierwszy komp cieszylem sie jak male dziecko mam 25lat i kocham gry zanim zaczalem was czytac srednio znalem sie na sprzecie i kupilem quada q9300 to oczywiscie procek grafika to Radeon HD4850 4GB RAM Plyta od Asusa P5K SE EPU Mam prosbe napiszcie kiedys jak ten procek chodzi w grach wiem ze rewelacyjny nie jest.Pozdrawiam redakcje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Smugg mam pytanie co sądzisz o twoich Podróbkach (przeca to ludzie bez osobowości :/) I co robisz jeśli ich spotkasz Swoją drogą ostatnio na forum o Xbox 360 Na 95 Zarejestrowanych osób jest Smuggler Podpis CD-Action i teraz najlepsze wiek 15 lat i W/W konsola :P (oraz pełno ostrzeżeń)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, to są jeszcze ludzie, którzy nie wiedzą, że Smuggler to [ciach]?

Temat:

Gdzieś, chyba w tym topicu przeczytałem, że na urlop wziąłeś nowego Kinga. Czyżby to było "Under the dome"? Jeśli tak, to co o niej sądzisz? Wg mnie zapowiada się ciekawie.

Zbior opowiadan "Po zachodzie slonca". Dosc nierowny ale niezly.

jaki jest Twój ulubiony utwór PF?

>>>Nie mam "tego ulubionego", zwykle sa momenty "ktore za mna chodza". Osttatnio poczatek i koniec "Atom Heart Mother", srodek "Echoes", czy caly "Comfortably Numb" ale to sie zmienia. Kiedys moglem sluchac calymi dniami "Interstellar Overdrive", teraz wydaje mi sie niestrawny maksymalnie... I tak to sie toczy. :)

osobiście uwielbiam Welcome to the Machine, Julia Dream, Hey You i Mother.

Jakie jeszcze zespoły cenisz?

>>>FAQ?

hej Smugg mam pytanie co sądzisz o twoich Podróbkach (przeca to ludzie bez osobowości :/) I co robisz jeśli ich spotkasz Swoją drogą ostatnio na forum o Xbox 360 Na 95 Zarejestrowanych osób jest Smuggler Podpis CD-Action i teraz najlepsze wiek 15 lat i W/W konsola :P (oraz pełno ostrzeżeń)

Nic nie sadze. Nie interesuja mnie kseroboje. (Choc nie kazdy "Smuggler" to ksero, w koncu to dosc popularny nick).

Jesteś bardziej zwolennikiem epikureizmu, stoicyzmu, czy może cynizmu? :huh:

Zalezy od nastroju i okolicznosci. :) Ogolnie miotam sie pomiedzy tymi 3 stanami umyslu. :)

Czy uważasz, że Irena Sendlerowa niesłusznie przegrała z Alem Gore walkę o Pokojową Nagrodę Nobla?

Jakie to ma znaczenie tak naprawde?

Wiemy co zrobila Sendlerowa, papierek albo jego brak tu niczego nie zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie związane z internetem. Otóż z tego, co wiem Smuggler to od roku posiadasz w domu dostęp do neta i w związku z tym moje pytanie - co cię skłoniło do jego założenia w domu? Bo pamiętam z jednym ze starych AR sam mówiłęs wtedy, że internetu w domu nie chcesz mieć z wielu powodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze, czytając ostatnie AR z tobą i Mr Jedi poczułam się jakieś 7 lat młodsza. Czy zostanie tak już na stałe? Czy powróci nadzieja? Co Jedi robił tyle czasu że nie mógł dotrzeć do redakcji? Pozdrawiam i życze wielu następnych tak udanych numerów jak ten :wub:

Edytowano przez Kielih
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie związane z internetem. Otóż z tego, co wiem Smuggler to od roku posiadasz w domu dostęp do neta i w związku z tym moje pytanie - co cię skłoniło do jego założenia w domu? Bo pamiętam z jednym ze starych AR sam mówiłęs wtedy, że internetu w domu nie chcesz mieć z wielu powodów.

1. Presja rodziny :)

2. Jednak ciezko zyc w XXI wieku udajac, ze nadal jest XIX :P

Drogi Smugglerze, czytając ostatnie AR z tobą i Mr Jedi poczułam się jakieś 7 lat młodsza. Czy zostanie tak już na stałe? Czy powróci nadzieja? Co Jedi robił tyle czasu że nie mógł dotrzeć do redakcji? Pozdrawiam i życze wielu następnych tak udanych numerów jak ten :wub:

Coz, mam nadzieje ze Pawel sie bedzie dopisywal :) A co robil? Mnostwo rzeczy...

Jak zaczęła się Twoja przygoda z lustrzankami?

Kupilem Zenita E wieeeele lat temu... i sie spodobalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz...

Naprawdę trudno mi uwierzyć w Twoją historię z jednego z Twoich felietonów o dziennikarce, która powiedziała, że przez granie w Tetrisa uczeń wywołał strzelaninę w szkole. Takie coś powinno zaraz znaleźć się w Internecie, a ja szukałem i nic.

Mógłbyś chociaż powiedzieć, gdzie była ta strzelanina? Może naprowadziłoby mnie to na właściwy trop. Bo ja naprawdę nie wierzę, że ludzie mogą być aż tak głupi.

Wiem, że to było dawno, ale nie miałem czasu zapytać wcześniej, a ta sprawa wciąż mnie intryguje. Wiecie czemu? Bo przez nią może się zachwiać któraś z moich wiar: w Smugglera albo w ludzką inteligencję. Może chociaż mały link?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz...

Naprawdę trudno mi uwierzyć w Twoją historię z jednego z Twoich felietonów o dziennikarce, która powiedziała, że przez granie w Tetrisa uczeń wywołał strzelaninę w szkole. Takie coś powinno zaraz znaleźć się w Internecie, a ja szukałem i nic.

Mógłbyś chociaż powiedzieć, gdzie była ta strzelanina? Może naprowadziłoby mnie to na właściwy trop. Bo ja naprawdę nie wierzę, że ludzie mogą być aż tak głupi.

Wiem, że to było dawno, ale nie miałem czasu zapytać wcześniej, a ta sprawa wciąż mnie intryguje. Wiecie czemu? Bo przez nią może się zachwiać któraś z moich wiar: w Smugglera albo w ludzką inteligencję. Może chociaż mały link?

Na TV info. Kiedy? Wez sobie moj felieton i odejmij jakis miesiac i to bedzie wtedy. Naprawde nic wiecej nie wiem. Pare osob to tez widzialo, wiec mi sie nie przysnilo... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem coś nie-coś o tym (chyba nawet przydarzyło mi się oglądnąć) i wydaje mi się, że wiem jaka była motywacja tej pani, która mówiła o Tetrisie, otóż:

-Przed nagraniem dostała wytyczne, że ma powiedzieć, że to przez gry, więc się pyta, powiedzmy, operatora, który pamięta tylko nazwę Tetrisa (bo ma 60 lat, skleroza się wkradła a w nic innego nie miał okazji zagrać), albo:

-Prof.S.Jonalista informuje panią , że gry są najpewniejszą i jedyną przyczyną przemocy, więc pani odpala "gugla" i pierwsze co jej wywala po wpisaniu "GRA" to Tetris-nieszczęśnik...

Poza tym potępiam tę panią, gdyż mogłaby powiedzieć, że GTA - przynajmniej byłaby ociupinkę bliżej prawdy... :huh:

Do SMG:

Jakie studio (robiące gry, of course) chciałbyś osobiście odwiedzić, ale nie pozwala Ci na to czas/praca/wiza/żona itp. ? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem coś nie-coś o tym (chyba nawet przydarzyło mi się oglądnąć) i wydaje mi się, że wiem jaka była motywacja tej pani, która mówiła o Tetrisie, otóż:

-Przed nagraniem dostała wytyczne, że ma powiedzieć, że to przez gry, więc się pyta, powiedzmy, operatora, który pamięta tylko nazwę Tetrisa (bo ma 60 lat, skleroza się wkradła a w nic innego nie miał okazji zagrać), albo:

-Prof.S.Jonalista informuje panią , że gry są najpewniejszą i jedyną przyczyną przemocy, więc pani odpala "gugla" i pierwsze co jej wywala po wpisaniu "GRA" to Tetris-nieszczęśnik...

Tyle to i ja wiedziałem, tylko nie mogłem uwierzyć. Dzięki Smuggler, obiecuję, że odtąd nie będę zawracał Ci głowy sprawami tak bardzo "przedawnionymi". :smile:

Teraz nieco aktualniejsza:

Dlaczego tak bardzo się wyżywałeś na tym dab'ie (ten co nie lubi książek i Was wyzywał od prawiczków)? Wiem, koleś napisał sporo głupot i wcale go nie bronię, ale:

- on w swoim liście ani razu nie wspomniał o alkoholu, a ty w ripoście chyba z 10 razy tłukłeś temat "szczania, rzygania i Uśmiechu Teściowej". Czy Ty myślisz, że jak 16-latek i chodzi na imprezy to od razu musi chlać

- dab mówił również, że oprócz imprez, interesuje go także np. sposób płacenia podatków, czyli coś jednak myśli o tej przyszłości, więc myślę, że niepotrzebnie go potraktowałeś jak kompletnego prymitywa. To co prawda był głupek, ale daleko mu było do poziomu słynnego Karola. Nie zasługiwał na tak brutalne potraktowanie.

To może zbędna rada, ale może spróbowałbyś szukać choć cienia mądrości nawet w najgłupszych listach. To może pomóc w prawidłowej ocenie nadawcy, a przy okazji możesz zyskać promyk nadziei , że głupota wcale nie jest wrzechpotężna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem coś nie-coś o tym (chyba nawet przydarzyło mi się oglądnąć) i wydaje mi się, że wiem jaka była motywacja tej pani, która mówiła o Tetrisie, otóż:

-Przed nagraniem dostała wytyczne, że ma powiedzieć, że to przez gry, więc się pyta, powiedzmy, operatora, który pamięta tylko nazwę Tetrisa (bo ma 60 lat, skleroza się wkradła a w nic innego nie miał okazji zagrać), albo:

-Prof.S.Jonalista informuje panią , że gry są najpewniejszą i jedyną przyczyną przemocy, więc pani odpala "gugla" i pierwsze co jej wywala po wpisaniu "GRA" to Tetris-nieszczęśnik...

Tyle to i ja wiedziałem, tylko nie mogłem uwierzyć. Dzięki Smuggler, obiecuję, że odtąd nie będę zawracał Ci głowy sprawami tak bardzo "przedawnionymi". :smile:

Teraz nieco aktualniejsza:

Dlaczego tak bardzo się wyżywałeś na tym dab'ie (ten co nie lubi książek i Was wyzywał od prawiczków)? Wiem, koleś napisał sporo głupot i wcale go nie bronię, ale:

- on w swoim liście ani razu nie wspomniał o alkoholu, a ty w ripoście chyba z 10 razy tłukłeś temat "szczania, rzygania i Uśmiechu Teściowej". Czy Ty myślisz, że jak 16-latek i chodzi na imprezy to od razu musi chlać

>>>Nie no, chodzi tam czytac ksiazki :) i dyskutowac o filozofii epikurejskiej. W koncu co sie robi na imprezach w wieku 16 lat...

- dab mówił również, że oprócz imprez, interesuje go także np. sposób płacenia podatków, czyli coś jednak myśli o tej przyszłości, więc myślę, że niepotrzebnie go potraktowałeś jak kompletnego prymitywa. To co prawda był głupek, ale daleko mu było do poziomu słynnego Karola. Nie zasługiwał na tak brutalne potraktowanie.

>>> Brutalnie potraktowalem tylko te poglady tego pana, ktore na to zaslugiwaly.

To może zbędna rada, ale może spróbowałbyś szukać choć cienia mądrości nawet w najgłupszych listach. To może pomóc w prawidłowej ocenie nadawcy, a przy okazji możesz zyskać promyk nadziei , że głupota wcale nie jest wrzechpotężna.

>>>...JAKA?

Dlatego, że z jego listu wynikało jasno - lubisz czytać? => Jesteś nołlajfem

SMG:

Czy czujesz czasem nieuzasadnioną agresję?

Gdy slysze niektorych politykow albo "ukochane" reklamy (psi-psi?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...