Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

To bierz Canona, z nich wszystkich ten jeszcze wygglada najlepiej, jak Alfe to 200/300 a nie 230/330.

A czemu odradzasz Sony Alpha 330?? Czy 200/300 są lepsze, nie wiem albo np. niczym się nie różnią i nie warto przepłacać za 330?

Edytowano przez pinio27
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami wieczorem zbierają mi się myśli i zastanawiam się jakie pytanie ci zadać i jak mam okazje to nie wiem co napisać... Byłby to piękny list gdybym wiedział co napisać... Aha no już wiem; to będzie w AR :sweat: :whistling: ??

yyyy... nie czytałem (tylko nie bluzgaj) :/

:klnie: :klnie: :klnie: :klnie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plazmaster

1. Ile miałeś lat kiedy to się stało i co sprawiło, że poczułeś się dorosły? Wiem, że to mogło być dawno temu ;), ale to chyba się pamięta... szukam pocieszenia, bo mam 18 lat i czuję się cholernie niedojrzały :P.

2. Film, który wg Ciebie każdy MUSI obejrzeć (nie pytam o ulubiony, czytałem FAQ). Taki, który wciska w ziemię, skłania do refleksji, czy też jest w stanie nas zmienić.

3. Trzy dowolne rzeczy (materialne), które bardzo chciałbyś mieć, ale fundusze Ci na to nie pozwalają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz bajki na Cartoon Network lub Disney Channel? Jak tak to jakie?

Jakie są twoje ulubione seriale animowane?

Dexter's Lab, Atomowki i klasyczne kreskowki typu Krolik Bugs.

To bierz Canona, z nich wszystkich ten jeszcze wygglada najlepiej, jak Alfe to 200/300 a nie 230/330.

A czemu odradzasz Sony Alpha 330?? Czy 200/300 są lepsze, nie wiem albo np. niczym się nie różnią i nie warto przepłacać za 330?

seria Alf x30 jak dla mnie ma niewygodny uchwyt, chyba ze zamierzasz focic jak kompaktem (kadrowanie na ekraniku). Do tego praktycznie nie rozni sie parametrami od serii 200/300, a jest drozsza "bo to nowosc".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju... Przestańcie powtarzać fotki w NL! Myślicie, że się nie połapiemy? Ten facet, który śpi z koniem... Słodkie, ale mogliście dać coś innego... Poza tym was pochwalę: MEGApełniaki, tylko Jade Empire instalował się długo... Ale jestem przyzwyczajony, jako że (dawno temu, już się nawracam, mam 5 oryginałów, nie chcę warnaaa...) ripy ściągane z torrentów mi się wypakowywały po 3h z okładem. Tu coś jeszcze dodam o piractwie: No więc, tak naprawdę CDA z tobą na czele zaczęło mi uświadamiać, że piractwo jest zueee... Najpierw mi zaczęło być przykro... Potem ściągnąłem GRID-a... Zagrałem... Znienawidziłem się, że okradam twórców z takiej zajefajnej gierki... Skasowałem, kupiłem pełniaka w sklepie... Fajnie było nawet. Potem kupiłem Turoka... Zawód, zawód! Potem Fallout 3, rany, jaka podnieta, kocham tą grę! I to jeszcze mogłem wybrać między polską wersją a angielską! (wybrałem angielską, i głos, i napisy, ale to akurat przechwałka) Potem kupiłem GTA IV... Zawiodłem się... 120 zł za taką konwersję?! Wybłagałem matkę żeby mi xboxa na raty wzięła za świadectwo... I kupiłem GTA IV na xboxa... Też oryginał. Potem bylo ArmA II na PC... Co za zawód!!!! na mojej wcale średnio ok konfiguracji (crysis wszystko max prócz cieni, 1024 na 800) się cięło jak chlera na minimalnych... Nie wiem, co sie działo... No ale ja tu ci przynudzam, żeby nie mieć warna, a to mają być pytania. No więc, pytanko do ciebie: Kto jest odpowiedzialny za fotki do NL?! I, skoro już piszę to prośba: Zrób więcej fotek twego kiciusia! Tylko trzy? A poza tym, na tej, gdzie kot tak syczał na ciebie... Greenpeace cię nie pozwał za męczenie zwierząt? I kolejne pytanie mi do pustego łba zawitało... Lubisz kabarety? To pytanie jest bardzo ważne! Aha, przytoczę jeszcze jedną historyjkę sprzed chwili... Otóż czytam AR, czytam, czytam, i nagle natrafiłem na pewien list. W trakcie czytania owego listu zacząłem się tak głosno brechtać, że mama nie usłyszała dialogów z nowej reklamy biedronki... Wiesz, jaki to był list? Wiesz? Wiesz. To był list "Nie jestem dzieckiem!!!". No, to było zabójcze! xD Naprawdę, przydało by się, żebyś drukował więcej takich "gópih listuf", bo 1. można się pośmiać, 2. Więcej Stron AR będzie, i 3. Eee... No... Więc... Wtedy mnie uszczęśliwisz. O. Skoro już piszę, to jeszcze dodam, że Ramzes przesadził z tym, że gry nie powinny mieć otwartego świata... Ale to tylko moje zdanie... No, to na pożegnanie gratuluję zdjęć, pełniaków, filmików i w ogóle dzięki za fajne pismo. Ale nie interesuje cię moja gadka szmatka na pewno, więc nie będę kontynuował tego w nieskończoność, i tak już za dużo napisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jesteś jedynym redaktorem, do którego nie mam żadnych pytań, bo potrafię sama na nie odpowiedzieć?[ duża empatia!].. Dobra, znam odpowiedź:D

Chociaż nie, oczywiście, że nie wiem czy wolisz kotlety schabowe czy spagetthi ;F I w jakie dni nosisz jakie ubrania [wątpię byś miał szafę jak kaczor donald]....

Chciałam ci zadac pytanie, ile się jeszcze będziesz bawił z antyfanami w "napisz do mnie, spróbuj zbluzgać, a wyjdziesz na większego kretyna niż [nie] myślisz"... Ale po niecałej sekundzie się tylko uśmiechnęłam.. ;F

A, mam jedno pytanie!! [Ta dam!] Kiedy po raz pierwszy ukazał się AR? Logiczne, ze nie w pierwszym numerze, ale drugi też trochę wcześnie.. Trzeci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju... Przestańcie powtarzać fotki w NL! Myślicie, że się nie połapiemy? Ten facet, który śpi z koniem... Słodkie, ale mogliście dać coś innego... Poza tym was pochwalę: MEGApełniaki, tylko Jade Empire instalował się długo... Ale jestem przyzwyczajony, jako że (dawno temu, już się nawracam, mam 5 oryginałów, nie chcę warnaaa...) ripy ściągane z torrentów mi się wypakowywały po 3h z okładem. Tu coś jeszcze dodam o piractwie: No więc, tak naprawdę CDA z tobą na czele zaczęło mi uświadamiać, że piractwo jest zueee... Najpierw mi zaczęło być przykro... Potem ściągnąłem GRID-a... Zagrałem... Znienawidziłem się, że okradam twórców z takiej zajefajnej gierki... Skasowałem, kupiłem pełniaka w sklepie... Fajnie było nawet. Potem kupiłem Turoka... Zawód, zawód! Potem Fallout 3, rany, jaka podnieta, kocham tą grę! I to jeszcze mogłem wybrać między polską wersją a angielską! (wybrałem angielską, i głos, i napisy, ale to akurat przechwałka) Potem kupiłem GTA IV... Zawiodłem się... 120 zł za taką konwersję?! Wybłagałem matkę żeby mi xboxa na raty wzięła za świadectwo... I kupiłem GTA IV na xboxa... Też oryginał. Potem bylo ArmA II na PC... Co za zawód!!!! na mojej wcale średnio ok konfiguracji (crysis wszystko max prócz cieni, 1024 na 800) się cięło jak chlera na minimalnych... Nie wiem, co sie działo... No ale ja tu ci przynudzam, żeby nie mieć warna, a to mają być pytania. No więc, pytanko do ciebie: Kto jest odpowiedzialny za fotki do NL?! I, skoro już piszę to prośba: Zrób więcej fotek twego kiciusia! Tylko trzy? A poza tym, na tej, gdzie kot tak syczał na ciebie... Greenpeace cię nie pozwał za męczenie zwierząt? I kolejne pytanie mi do pustego łba zawitało... Lubisz kabarety? To pytanie jest bardzo ważne! Aha, przytoczę jeszcze jedną historyjkę sprzed chwili... Otóż czytam AR, czytam, czytam, i nagle natrafiłem na pewien list. W trakcie czytania owego listu zacząłem się tak głosno brechtać, że mama nie usłyszała dialogów z nowej reklamy biedronki... Wiesz, jaki to był list? Wiesz? Wiesz. To był list "Nie jestem dzieckiem!!!". No, to było zabójcze! xD Naprawdę, przydało by się, żebyś drukował więcej takich "gópih listuf", bo 1. można się pośmiać, 2. Więcej Stron AR będzie, i 3. Eee... No... Więc... Wtedy mnie uszczęśliwisz. O. Skoro już piszę, to jeszcze dodam, że Ramzes przesadził z tym, że gry nie powinny mieć otwartego świata... Ale to tylko moje zdanie... No, to na pożegnanie gratuluję zdjęć, pełniaków, filmików i w ogóle dzięki za fajne pismo. Ale nie interesuje cię moja gadka szmatka na pewno, więc nie będę kontynuował tego w nieskończoność, i tak już za dużo napisałem.

Czy ja tego w jakimś temacie nie widziałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju... Przestańcie powtarzać fotki w NL! Myślicie, że się nie połapiemy?

>>Toz nie robimy na zlosc - foty sie sciaga z roznych zrodel, czasem sie wiec moga powtorzyc, a na pamiec kazdej fotki z NL przeciez nie znamy...

I, skoro już piszę to prośba: Zrób więcej fotek twego kiciusia!

>>>To nie jest kicius, to kawal kociego sk...syna... ale i tak go lubie.

Lubisz kabarety?

>>>Ogolnie tak,,,

Mam prośbę do Smugglera, żeby przeczytał stare posty (te z okresu twojego wyjazdu na wakacje), bo ich autorzy też chcą poznać odpowiedzi na dręczące ich pytania :wink:. Pozdrowienia dla Smuga.

Wiem, bede nadrabial to w miare mozliwosci :/ strasznie duzo po urlopie jest do nadrobienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPOWIEDZI NA ZALEGLOSCI URLOPOWE

Pozwolę sobie ponowić moje pytanie, gdyż w natłoku zostało pominięte. :ermm:

A więc, drogi Smugglerze, czy zdarzyło Ci się kiedyś żałować, że nie zabrałeś ze sobą aparatu i minęła Cię okazja na zrobienie świetnego zdjęcia?

Ile razy nie wezme aparatu, tyle razy cos sie wartego uwiecznienia dzieje, normalka.

Czy bycie incognito jest dla Ciebie czymś w rodzaju zabawy - takiej jak Stig w Top Gear? :)

Zawsze chciałem zadać to pytanie.

To patent na swiety spokoj. :)

No i rodzaj zabawy.

To ja sie ciebie zapytam co masz do roboty (oprócz odpisywaniu na listy do AR) jako redaktor nacze...ekhmm :laugh: ''umilacz czasopisma''

Spelniam role oleju/smaru na trybach redakcyjnycgh - moim zadaniem jest, zeby wszystko grala i nic nie zgrzytalo.

Po 10 latach znalazłem na płycie od czasopisma coś takiego jak FUQ(ck) czy Faq.

Piszesz w nim o komputerach. A pytanie nie jest o sprawy prywatne bo to było dawno a nie jest.

Jak dorobiłeś się takiej pokaźnej listy komputerów , rodzice notable , ciotka , wujek?

Do pierwszego dorzucila sie rodzinka, bo bylem wowczas splukany totalnie. Kazdy nastepny to efekt sprzedazy poprzedniego + dolozenie WLASNEJ kasy.

bo wiadomo pierwszy milion trzeba ukraść a potem jakoś idzie.

To jest wygodne tlumaczenie tych, ktorym sie nie chce ciezko pracowac... :down:

No tak, w ostatnim minifelietonie pisałeś że jedziesz na urlop na 2 tygodnie....Tak, by uprzedzić pytania innych...Jak minął urlop(odpowiedz za dwa tygodnie)

Jak minal? Fajnie, choc niestety zona miala (i ma) rozmaite problemy zdrowotne, co troszke nam ow urlop popsulo. No ale - poplywalem na rafach, pobyczylem sie na plazach, wypilem sporo drinkow, zwiedzilem ciekawe miejsca, narobilem sporo fotek... not bad.

Zabierasz ze sobą cos do czytania, czy może kupisz na miejscu? A może zamierzasz odpocząć od czytania?

Wzialem 4 grube tomiszcza, w tym Pratchetta i nowego Kinga i akurat starczylo na 2 tygodnie. Odpoczac od czytania? To jak "odpoczac od oddychania". Nie da sie, ja MUSZE czytac albo umre z nudow.

Dlaczego Czarny Iwan odszedł bez słowa?

Bo komus dal slowo, wiec odszedl bez niego.

No ludzie, a co mial zrobic? Gdyby chcial sie pozegnac na forum, to przeciez nikt by mu nie zabronil. Widac uznal, ze tak bedzie lepiej - nie wszyscy lubia pozegnania...

Czt gdyby dostał Pan ofertę lepiej płatnej pracy porzuciłbyś CD-Action, wszystkich jego czytelników, pracowników, swoich fanów czy nie patrząc na oferowane pieniądze dalej tworzyłby Pan to pismo ?

A jakbym ci zaoferowal 10 mln dolarow zebys zabil swoich rodzicow, to co bys zrobil?

Po diabla takie spekulacje snuc, he? Bo i tak nie wiesz co bys zrobil, gdybys mial REALNIE taki wybor, bo teoretyzowac sobie mozna...

Co sądzisz o le parkour ?

Nic

Kiedy emerytura ?

>>>Ciagle daleko.

Robisz niezłe fotki do covera :thumbsup: . Przygotowujesz się jakoś przed zrobieniem fotografi.

Tak, sciagam dekiel z obiektywu, to naprawde duzo daje...

Smuggler, słyszałem, żę od jakiegoś czasu masz dostęp do internetu. I w związku z tym moje pytanie, co cię skłoniło do jego założenia, czy była to twoja samodzielna decyzja albo miało na nią wpływ pewne czynniki, np. wpływ osób trzecich? Bardzo mnie to ciekawi, bo jak sam pamiątam z któryś twoich wypowiedzi z AR, że internetu w domu nie chces mieć z wielu powodów i wygodnie ci z tym.

Presja rodziny, ogolnie mowiac.

Drogi Smugglerze!!

Wczoraj wieczorkiem z nudów poczytalem sobie trochę instrukcję do mojej Sagi Fallout :nuke: ... byłem ciekaw kto tworzył tę grę i zauważyłem, że w tłumaczeniu fanów widnieje Twój nick :D normalnie 20 minut w szoku byłem... powiedz mi, czy to byłeś Ty, czy osoba podszywająca się pod ciebie?? Bardzo proszę o odpiwiedź. Pozdro :cool:

To bylem ja ale moj wklad w tlumaczenie jest... hmmm... symboliczny dosc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj przykład recencji, którą zrobiłeś kiedyś pod cudzym nickiem! Choćby starszej, ale tak, żeby można było poznać styl :)

Nie zartuj :)

Yrm. Zaraziłeś mnie Garfieldem. Kupiem sobie na Allegro 10 książek po angielsku, zajefajny ten kot, taki cyniczny :)

No, egoizm i cynizm podniosl do racji sztuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Smuggliku :D Pokażesz nam kiedyś fotki z wakacji? Znaczy się wiesz jakie - bez Ciebie (no chyba że chcesz :P), raczej same krajobrazy, żeby można było na tapetke wrzucić :P

A i jeszcze jedno - wolisz angielską wersję Garfielda czy polską? Wypowiedz się przy okazji dlaczego :P

Edytowano przez xanatos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego, że Smuggler pominął mojego posta ponawiam go:

Kilka pytań:

1)Co sądzisz o LEGO?

2)Gdyby ktoś zaproponował Ci jakąś dobrze płatną pracę fotografa to porzuciłbyś pracę w CDA? (Wiem, że były podobne pytania, ale takiego chyba nie)

3)Co byś zrobił, gdyby ktoś odkrył Twoją tożsamość?

4)Wolisz "Latający Cyrk Monty Pythona" czy filmy pełnometrażowe (np.: Monty Python i Święty Graal; Żywot Braina itd.)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Doosu.

Smg - Tak, fotki z wakacji by się przydały. Twój kot pojechał z tobą? :)

Odnośnie CDA - Zrecenzuj czasem jakąś grę, nie tylko spolszczenia! Chciałbym zobaczyć ciebie jadącego po jakiejś kaszance z dołu do góry :D Ja do Siekiery nic nie mam, też się często mogę uśmiać.

Czemu nie pobawisz się czasem w dziale "Zagadki i Zabawy"? Fajnie by było grać z KIMŚ TAKIM (tak, to pochlebstwo). Poza tym... Już niedługo dowiem się, kim jesteś. Nie przewidziałeś, że ktoś zdejmie odcisk kciuka z twojej fotki z minifelietonów? HA, mam cię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Smuggliku :D Pokażesz nam kiedyś fotki z wakacji? Znaczy się wiesz jakie - bez Ciebie (no chyba że chcesz :P), raczej same krajobrazy, żeby można było na tapetke wrzucić :P

A i jeszcze jedno - wolisz angielską wersję Garfielda czy polską? Wypowiedz się przy okazji dlaczego :P

W swoim czasie zrzuce :)

Wole angielska, szczegolnie od polskich tlumaczen w Necie - Garfiels jest dzentelmentem i jak zaklanie to gora "Rats" czyli powiedzmy "psiakrew" a jak potem czytam

Garfield: Kurwa, Jon, nie pierdol, dawaj lazanie! to mi sie flaki przewracaja.

DO tego nieraz w polskim tlumaczeniu gubi sie dowcip, gierka jezykowa itd.

Do trzech razy sztuka? :)

Co ze Smugglerkami? Odbędą w tym roku?

Naprawde nie jest to pytanie do mnie... ja nigdy w tym nie bralem udzialu.

Ja dlatego, że Smuggler pominął mojego posta ponawiam go:

Kilka pytań:

1)Co sądzisz o LEGO?

2)Gdyby ktoś zaproponował Ci jakąś dobrze płatną pracę fotografa to porzuciłbyś pracę w CDA? (Wiem, że były podobne pytania, ale takiego chyba nie)

3)Co byś zrobił, gdyby ktoś odkrył Twoją tożsamość?

4)Wolisz "Latający Cyrk Monty Pythona" czy filmy pełnometrażowe (np.: Monty Python i Święty Graal; Żywot Braina itd.)?

Nie odpowiedzialem, gdyz na niektore z tych pytan odpowiadalem albo wielokrotnie albo na b. podobne zaraz obok.

Ale w skrocie

1. Nic,

2. CZemu nie? Zawsze jakas odmiana.

3. Nic.

4. Zalezy jak lezy, ale chyba jednak skecze niz filmy.

Przy okazji polecam film rezyserowany przez jednego z montypajtonowcow - Terry Gilliama - Brazil. Najlepszy film jaki widzialem w zyciu.

Najlepszego Doosu.

Smg - Tak, fotki z wakacji by się przydały. Twój kot pojechał z tobą? :)

>>>A gdzie tam...

Odnośnie CDA - Zrecenzuj czasem jakąś grę, nie tylko spolszczenia! Chciałbym zobaczyć ciebie jadącego po jakiejś kaszance z dołu do góry :D Ja do Siekiery nic nie mam, też się często mogę uśmiać.

>>>Alez czasem recenzuje. :) Nie jako SMuggler :P

Czemu nie pobawisz się czasem w dziale "Zagadki i Zabawy"? Fajnie by było grać z KIMŚ TAKIM (tak, to pochlebstwo). Poza tym... Już niedługo dowiem się, kim jesteś. Nie przewidziałeś, że ktoś zdejmie odcisk kciuka z twojej fotki z minifelietonów? HA, mam cię.

>>>Ani czasu, ani checi na takie zabawy, a na sile to bez sensu.

########

1. Jakie sa trzy, twoim zdaniem, najbardziej niedoceniane ksiazki Kinga?

>>>Dobre pytanie... Nie wiem. Ja doceniam wiekszosc. :)

2. Od ktorego zbioru opowiadan tegoz autora najlepiej byloby zaczac?

>>>Dowolnego.

3. No i skoro przy literaturze grozy jestesmy... co sadzisz o tworczosci Deana Koontza czy - z literatury pieknej - Edgara Allana Poe?

>>>Dean Koontz na poczatku ("Grom"!) bardzo mi sie podobal, ale szybko sie zorientowalem, ze on za kazdym razem tak naprawde pisze te sama ksiazke (bohaterem jest ona i on, oboje mocno poharatani zyciem, ale w finale odnosza sukces - takze finansowy/artystyczny - i odnajduja milosc) i sie zniechecilem. Poe jest mocny, pare jego opowiadan, choc naftalina z nich wieje, nadal budza dreszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...